• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

DeletedUser2988

Guest
jakekoli tema otevru, tak tam sahodlouze vypisujes tvoje pravdy a vsechny o tom presvedcujes... je to dost otravne a mel by ses nad tim obcas zamyslet, tot cela pointa, pokud jsi to nepochopil
 

DeletedUser1532

Guest
Máme tady 115. úkol ze 114. To není špatná zpráva, je za dalších 65 E. :)

P.S. Tvůrci zatím přehodnotili skutečnost, že jsou Urychovače objektivně to nejcenější, co nám nabídli. :) :) :)
P.P.S. Patrně už nyní zkoumají, zda nejsou vlivy Divů a jednoduchých pětidenních vylepšení (z Řemeslné) boje lepší, než jejich nabídka tří Budov Fénixe, kde hned 2 nahradí už jen jedna další manufaktura snadno. A jestli umí počítat do pěti, tak jim to vyjde dost přesně. :)
P.P.P.S. Takže zatím ještě Budovy Fénixe nerozčarovávejte. :) Mumlové to asi už řeší...

Ergo: Když má hráč ve hře už úplně všeho takové množství, že ani netuší k čemu mu ty prostředky vůbec budou (a další kvantem produkuje a doplňuje) a může jen dost "skorozoufale" participovat, kudy se tato opravdu, skutečně a prokazatelně superzajímavá hra POHNE DÁL, tak prostě ke třem měsícům Urychovačů skladem přidá jeden a půl dalších skoro zadarmo (prostě jen pro sklad, protože to tak považuje za správné :) ) a uvidí, co se stane. Co když bude "časem" úkol postavit něco za majlant všeho v nějakém podivně krátkém čase, aby to bylo za moc bodů do žebříčku světa.

Co když to tu bude jednou bojová adventura, na níž jen bojem (no zboží, no dia) získáme informace o tom, kudy dál Kudy dál v další fázi té samé hry? Dále už jen společenské hry, založené na společenstvích? Co když bude třeba různě velké množství zdrojů pro výstavbu "něčeho" v několika různých velikostech, kde ta nejvyšší bude požadovat "nepředstavitelně" ( :) ) mnoho pro posun dál. Co když budou třeba desítky milionů zboží, miliony orků, miliardy zlaťáků a stovky milionů zásob, tisíce relikvií a tisíce run? Kvanta všeho. Co když...

Jen a jen strategie ve hře, kde není nic předem dáno, předpokládatelné ani participovatelné. Vůbec ŇYC...

Vždyť přece fantazie vůbec žádné hranice nemá...

P.P.P.P.S. Potom se připravit na nepředstavitelné, ...je prostě zadáním pro některé z nás. :)
 

DeletedUser2449

Guest
Ony se přidaly nové úkoly? Já už měl základní sadu úkolů splněnou ráno kolem cca 9 hodiny a teď jsem to zapl a chce to po mě zase 15 košíků jídla což by odpovídalo úkolu číslo 103. Tak jak je to? Nebo zase BUG?
 

ElfNostradamus

Veterán
upload_2019-4-24_15-47-15.png
upload_2019-4-24_15-39-24.png

...až tak tragické to snad není?! ...mno mohlo by to být tedy aspon denně :)
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ony se přidaly nové úkoly? Já už měl základní sadu úkolů splněnou ráno kolem cca 9 hodiny a teď jsem to zapl a chce to po mě zase 15 košíků jídla což by odpovídalo úkolu číslo 103. Tak jak je to? Nebo zase BUG?
Ano, přibližně před hodinou proběhla miniaktualizace, která přidala do události Evoluce fénixe zcela nové úkoly. O chybu tedy rozhodně nejde, jednalo se o náš záměr. Snad se vám tedy tato změna bude líbit. ;)
 

DeletedUser3281

Guest
15 groceries
9 toolbox
18 relics
12 encounters/60 tournies
12 T1 9h
10 T1 24h
15 T1 3h
6 T1 48H
18 relics
12 encounters/60 tournies
1 scout or upgrade lvl16 bld
15 groceries
20 toolbox
12 encounters/60 tournies
12 T1 9h
10 T1 24h
15 T1 3h
6 T1 48H
2 scouts
18 relics

Dle bety snad :)
 

DeletedUser3281

Guest
Takže potvrzeno? Není to jen hoax? já radši postavil stejně nějaké budou :) odpvídá to zisku jednoho artefaktu navíc snad, tzn 8 level asi zaručeně, při štěstí 9 level asi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
jsem přišel domů a koukám jak blázen. V eventu který jsem měl dávno hotovej mám znovu vyrábět košíky:)
 

Lovec Krys

Legenda
Masakr ty nové úkoly (pokud je seznam přesný). No nic, jdu stavět ty zbourané jedničkové výrobny. Možná to do konce eventu stihnu. Jenom předposlední úkol(pokud nemá alternativu) mi bude trvat celý týden.
Ale beru to z lepší stránky - každá esence navíc dobrá.
 

Anamorka43

Pokročilý žák
No já přijela domů od doktorů a koukám co to je, vtip nebo co to zase má být xD,říkám si ukoly jsem přece splnila dávno :),No zase přestavit a rychle udělat xD. A pak že se urychlovač nebude hodit xD.Jako několik dnů čekat než se mi udělá jedna provincie nebude ,to je jasný :) :) . Mě se líbí přidání ukolů,už jen proto že můj fenix je na 8 urovni a určitě se mu bude páčit že bude na 9 nebo 10 úrovni super xD,Takže díky za přidání :)
 

DeletedUser3281

Guest
no já to zvládnu do konce myslím v klidu i bez urychlovače, úkoly zaberou 6 dní celkem a zbytek prostě jen ty relikvie, turnaje a průzkumy přijde mi to v pohodě, nějak se nebojím, že bych něco musel urychlit však je to na 18 dní :) a průzkum zabere 3,5 dne asi, tzn to vychází akorát :)
 

Anamorka43

Pokročilý žák
Tak to máš dobrý,ale já nemůžu tak čekat xD,potřebuji odpočinek před operací ,to mě trvá déle jedna :).Já se honím abych měla klid a stihla to .

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
By mě docela zajímalo jestli to měli v plánu od začátku nebo jestli jim došlo že Event je moc lehkej. :)
 

DeletedUser6384

Guest
Když jsem dokončil fénixe, tak jsem myslel, že to je naposledy co hraji dobrodružství, protoze jsem skončil u jednoho vajca 6 fáze. A nyní je šance to dotáhnout možná k 8 fázi. Zajímalo by mě u kolikáté fáze skončili druzí. Žádné vyhodné balíčky esencí jsem nekupoval.
 

Anamorka43

Pokročilý žák
Tak 8 fázi já už mám,půjde 9 i 10 záleží po jakých truhlách půjdeš :),já hodně počítám a dávám na nejmenší počet .Tak že nejdu po nejlepších odměnách v nich,ale po peříčkách.Hlavně neklikám za 82 nevyplatí se to když se to vydělí 3 :)
 
Nahoru