• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

Vicky1177

Mistr slova
@Pauleo V Karnevalu byly tři úkoly s relikviemi a jeden vyšel přesně na turnaj, myslím (ale nejsem si jistá), že ten poslední.
V tomhle nepovedeném eventu je jich šest, jednou tolik...:oops: Obyčejné nástroje, předtím šest, teď dvanáct, atd... Tohle je snad budovatelská hra, ne nějaký závody v tupém klikání, "budovatelské" úkoly prakticky nejsou, snad jen těch 10 sad nástrojů.
Co se týče iDavise, tak OK.
 

DeletedUser4336

Guest
Vicky1177 >> No já ten Karnec ani nestihl dokončit, vlastně ani nevím jestli jsem nějakou truhlicovou událost vůbec někdy dokončil co se úkolů týče, párkrát jsem asi skončil před koncem, ale jinak ne. Tak to je důvod proč to nazývám logickou hrou a ne budovatelskou strategickou fantasy hrou. Protože město vlastně nebuduješ ale přehazuješ jako puzzle, a stejně tak je to s tím plánováním uměle navržených úkolů. Netvrdím zda je to tak dobře nebo ne, prostě je to taková hra.
 

DeletedUser467

Guest
@Vicky1177 Karneval trval 3 týdny, evoluce fénixe trvá 4 týdny. Dá se tedy čekat, že questy budou náročnější. Navíc ty questy se fakt na míru ušít nedají :) Já jsem třeba všechny questy stihla během jednoho turnaje naprosto v pohodě, ty to zvládneš za dva, někdo za čtyři a někdo to ani nedokončí...

@Pauleo iDavis uvedl důvod, proč přehled už nedává na začátek diskuze k daným událostem. Důvod je zcela prostý a naprosto pochopitelný. Je pro něj časově náročné vychytávat, kdy se tu objeví diskuze k události a snažit se do ní napsat jako první. Pokud nejsi schopný to tu pokaždé najít, tak si ty témata s návody prostě ulož do oblíbených záložek ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Thespia >> No já to tu už nechci řešit (pouze odpovídám na reakci), iDavisův důvod jsem pochopil, ale psal jsem jako tip sem třeba umístit vždy na začátku odkaz kde se konkrétní téma s prací z bety řeší (tohle téma je prakticky vždy během události navrchu i pro ty co se ve stromu a sekcích moc nevyznají, ty jiné nejsou, sám jsem se přesvědšil, že odskakují až kamsi, takže se musí "listovat"), načež se strhl názor druhých, že by se naopak mělo co nejméně (např. odkazem) upozorňovat (jeden psal, další beru že souhlasili poděkováním). A to je celé. Pouze jsem chtěl něco zlepšit (a že tu dotazy kde to najít byly), sám si poradím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
@Thespia Tady zřejmě došlo k nějakému nedorozumění... Já jsem Karneval dokončila pár dní před termínem , získala všechny budovy, které jsem chtěla a byla jsem spokojená. Tady co? Ty samé budovy z prvního Fénixe? Hlavní "odměny" typu rozvážková knihovna?? Navíc se k nim musím proklikat přes x truhel, abych se dostala k Fénixově relikvii, což je jediné potřebné z celého "eventu"???
Člověk by řekl delší event, náročnější questy a lepší odměny. Jo, jasně... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

ElfNostradamus

Veterán
Beru Event Fénixe, jako zavedení novinky budov ,,ptáků,, do hry...dostali jsme je prakticky zadarmo hned na začátku eventu tedy dostupné pro každého a je na každém jakého ptáka si postaví a kdy a jak se mu bude věnovat a vylepšovat si ho...v eventu je spousta pěkných denních odměn, takže si mohou myslím všichni vybrat vyměnit něco starého nebo i postavit nové...a mé oblíbené, opětovně je to na dobrovolnosti, nechceš nedělej :) a počkej si na další event...děkuji
 

DeletedUser1532

Guest
Je škoda, že tento Event někdo zatracuje, jeho hlavní denní odměna přišla dnes a stojí opravdu za to. 4 x 14 hodin urychlovač je prostě fantazie, snad jen jednou byly kdysi 3 x 20 hodin a kdoví, možná ještě i budou.

Jde o patrně úkolově nejsnadnější Event, jaký tu kdy byl, i s plným městem létajících nesmyslů Konstruktů jsem to v pohodě při jednoduchém plánování dokončil v sobotu dopoledne. A dnes jsem sklízel úrodu za svou "práci" a už protočil cca 4.000 Esencí (tisícovku jsem si nechal ještě na večer, něco se mi vrátilo z truhel), z nich vypadlo 15x hlavní cena (840 hodin), 8x 8 hodin a 8x 2 hodiny, celkem tedy 920 hodin Urychlovačů (38 dní) a večer si ještě něco jistě potáhnu. Vypadlo též cca 150 VB v požehnáních a mraky zásob a mincí. Bral jsem jen menší truhly, celkem 9x jsem hlavní cenu bral za nejmenší bednu (18 Es), jen 2x jsem otočil tu největší, napoprvé mi padlo 200 Esencí, tak jsem ten zisk protočil napodruhé v největší bedně za hlavní odměnu dne. Dvakrát mi padlo 50 Esencí a nejméně 5x 20 Esencí.

Hlavní ceny, tedy Artefakty Fénixe mě moc nezajímaly, ale budu jich mít asi 6, skončí zatím na skladu, hned vedle těch tří budov, které buď Tvůrci hry poupraví co do efektu, nebo je vesměs asi rozčarujeme. Zatím na skladu nezavazejí. Hodí se Ruské kolo i dvě Knihovny, už jsem si zvykl, že jednou denně přijdou další VB i odtud. I jediná budova, o níž jsem uvažoval (Ohnivý) je slabým odvarem i proti Jehlám bouře, nebo i jednorázovým pětidenním vylepšením boje (Střelnice, Násobitel, Vylepšení), které jsou v Řemeslné běžně k mání za hubičku. Ty dvě ostatní nahradíme nejlépe tak, že na místo, kde nebudou zavazet, postavíme další (klidně i dvě) manufaktury T3...

P.S. Tato hra začíná být zřetelně o strategiích, aktivnější hráči už mají vyřešeno obyvatelstvo i kulturu (též výhledově), takže to hrají už i na zisk komodit, které v budoucnu mohou být zajímavé a velmi potřebné, mít skladem mince v řádu miliard a zásob v řádu mnohých stamilionů není nic proti ničemu, třeba se to jednou hodí. :)
P.P.S. Pokud třemi Budovami Fénixe chtěli Tvůrci řešit přebytek relikvií na skladech, tak se jim to hodně nepovedlo, ale tohle je jen jediný nedostatek tohoto Eventu, budovy (které jsme získali za výrobu 1 nápoje a příjem 1 nabídky na trhu :) ) se dají lehce rozčarovat a vypadne z nich dost úlomků kouzel na výrobu něčeho užitečnějšího.

Děkuji iDavisovi za perfektní infoservis, který moc a moc pomohl. Fakt si neumím představit, že bych měl už dnes i parádní úrodu pod střechou, nebýt jeho práce ve prospěch komunity. Díky Dave. :)
 

DeletedUser4169

Guest
Tak jsem to protočil, zbývá mi asi 900 esencí, to projedu večer - je to časově dost nadlouho, uvítal bych možnost vypnout animaci výměny beden. Co se týče návratnosti esencí, ta je na úrovni jednotek procent karnevalového konceptu. Takže s tím nejde moc počítat. Fénix, když to dobře půjde u mě bude asi na 8 levelu do konce eventu. Šel jsem primárně po bednách za 49 a 18, resp. co nejlevnější.
Na denní odměny si stěžovat nemůžu..
1-elv.png
 

DeletedUser4530

Guest
Souhlasím s oběma předchozími příspěvky.
Jak že dnes je den D. Tak že když by se Fénixové lehce upravili, pak budou zajímavější.
Také budu dotáčet až večer. Animace hrozně zdržuje.. :D
Nejlepší bedny za mě:18,28 pak 36 a pak holt vybírám.
 

Ludi

Veterán
Úkoly eventu jsou opravdu jednoduché a dá se to zvládnout i s minimem místa. Odměny nejsou špatné, jen mi chybí Kupecká základna. Myslím, že Ohnivý Fénix je lepší podpora bojů než ostatní věci, které se tu jmenovaly, jelikož působí plošně na všechny jednotky. Jehly bouře jsou fajn, ale jdou jen na střelce, Opatství mágy, atd. Jen nevím, jestli se ta vzájemná podpora bude sčítat, ale doufám, že ano.
 
Je škoda, že tento Event někdo zatracuje, jeho hlavní denní odměna přišla dnes a stojí opravdu za to. 4 x 14 hodin urychlovač je prostě fantazie, snad jen jednou byly kdysi 3 x 20 hodin a kdoví, možná ještě i budou.
to je sice bomba, jenže mi nepadl ani jeden. A krystalky se mi taky zpět ještě nevrátily ani jednou (kecám, jednou z nouzovky přišlo 50 zpět)... jinak opět jede mincovna :(
 

Ludi

Veterán
Asi máš hodně štěstí v lásce :)

Mě dneska padla hlavní odměna jen jednou, ale jinak několikrát 8h a 2h, takže si nestěžuju. Já klikám hlavně na nejlacinější bedny, abych měla Ohniváka na co nejvyšším lv.
 

DeletedUser6766

Guest
Přestaly se mi zobrazovat nové úkoly. Zůstal pouze příběhový úkol události. Jedná se o chybu, nebo je to v pořádku, i když do konce události zbývá ještě 19 dní?
 

DeletedUser2449

Guest
Čau, tak šetření se mi vyplatilo a za mých naspořených 2000 nebeských esencí jsem si nasyslil mraky 14, 8 a 2 hodinových zesilovačů. :D
mInV8S3.png
Pro mě lepší než studny přání protože tam by se mi nedařilo dodržovat pravidelně sbírání.
 

Saux

Znalec fóra
To je paráda, taky jedu po urychlovačích, ale padá mi tam převážně déšť mincí nebo zásob :-(
 

DeletedUser4336

Guest
Tak jsem si dnes taky zatočil, a padaly mi převážně urychlovače, asi 10x4x14h a 10x2x8h se mi nakupilo, nějaké ty body do divů se hodí (asi 75) a na občasné zásoby se rozhodně nezlobím. Točil jsem hlavně za 46 a občas fialky. Esence se nějaké taky vrátily. Měl jsem asi celkem štěstí na ty zesíky, že nepadaly místo nich moc zásoby, mincím jsem se vyhýbal a bral je jen když jsem musel, takže jo, pár jich padlo, ale minimálně. U mě rozhodně spokojenost. Na Felixe zatím moc nejedu, protože ani nevím zda ho vůbec budu stavět, takže artefaktů mám minimum.
 

Anamorka43

Pokročilý žák
Klikačka xD ,taky jsem si něco nahromadila :) ,ale moje ruce ,Já už dělám jen denní ukoly,všechno mám konečně hotové. :) Tak se taky pochlubím.Postavila jsem si rovnou ohnivého fenixe a troš
ScreenMaster-23-04-19-21-51-27.png
ku vylepšila .
 
Nahoru