• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Úkoly Eventy- manufaktury 1. stupeň

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5987
  • Vytvořeno

DeletedUser3346

Guest
@Lovec Krys Ale to není problém eventových úkolů ale nastavení velikosti budov manufaktor. Ano ten problém znám a mnohokrát se zde i řešil a nebo se na to upozorňovalo. Třeba si pamatuji jak někdo psal že nejhůře jsou na tom tzv. oceláři. Pokud je situace že určitá manufaktura je nesmyslně větší oproti ostatním je to nefér. Pokud ale se manufaktory rozdílně mění dle vylepšení někdo že má větší manufaktoru v 12 levelu a další hráč má jiný druh manufaktory ve stejném rozměru v 15 levelu jedná se o fér hru. Ale zase se řeší problém okrajově. Upraví se to jen pro úkoly eventové. A co když se vymyslí další druh událostí atd a tam už to bude nastaveno jinak? A to je to ... Pokud Vám to innogames s velkým štěstím poupraví i na podruhé tak z další stížností se naloží rovnou do koše.

Já podporuji jiné a přímé řešení daného problému na sjednocení velikosti manufaktor aby byla srovnatelná rozdílnost jen v rámci jejich vylepšování ale žádný druh nesmí mít velikostní monopol. Nebo takovým hráčům zvýhodnit nároky na obyvatelstvo či kulturu. A využití potencionálu bonusové výroby rozšiřovat do více prvků hry.
 

DeletedUser4336

Guest
Já bych nejradši výrobu z manufaktur zrušil úplně a nebo aspoň zrušil dvě nejvyšší výroby, které nejdou z vyúrovňovaných manufaktur vůbec vyrábět. To jak se mi napřed ten nový systém líbil, tak už jsem změnil názor.
 

DeletedUser5695

Guest
@Pauleo - vytuněné manufaktury používat na 48hod výrobu je i v rámci eventu nesmysl, pokud tedy není omezený přístup na web, jedná se jak psal Lovec Krys několikrát pouze o velikost, pokud byly úkoly jako v DS, tedy pro každý byla třeba trojice, pak byl systém spravedlivější, i když zase poněkud tratili lidé oproti elfům.
 

DeletedUser4336

Guest
A co když omezený přístup na web je. Kromě toho když nemáš místo a máš spoustu nevyužitelných jedničkových surek, tak mi to až takový nesmysl nepřijde. Zatímco dvojkové a trojkové musím zadávat poctivě, u jedničkových se už snažit nemusím, spíš tam mám ještě ztráty, protože je nemůžu vylepšit, abych neztratil onu výrobu.
 
Nahoru