• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Úkoly Eventy- manufaktury 1. stupeň

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5987
  • Vytvořeno

DeletedUser5987

Guest
Ahoj,
u právě probíhajícího eventu je rozdíl v manufakturách 1. st. tak markatní, až je to neúnosné. Každý nějak bojujeme s políčky a je velmi znát, jestli u úkolů za 64 korálů mám postaveno 30, nebo 60 manufaktur, opomenu li naprosto jednoduché úkoly v dílnách, které jsou u 10tého segmentu časově naprosto nenáročné, úkoly v manufakturácj jsou oproti tomu mnohem časově náročnější a je velký rozdíl, jestli mohu vyrábět 5 2dennek, nebo dalších 5 do fóra + 1nodenky a 9tihodinovky to samé. Není naprosto žádný důvod pro takové zvýhodňování hráčů s odlišnými manufakturami. Je samozřejmě nesmysl měnit velikost manufaktur, ale stačilo by u daných úkolů zrušit podmínku výroby bonusového zboží. Žádný velký zásah do hry, vlk se nažere a koza zůstane celá.
 

iDavis

Legenda
Návrh má moju podporu. Vo výzvach je tento problém práve navrhovaným spôsobom už riešený, takže by sa vlastne jednalo iba o prenesenie princípu, čo verím že nie je zložité.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak když má každý farmu na čtvrt města, aby úkoly otočil xkrát bez zastavení a nastřádání několik rájů, pak není divu těch rozdílů.
 

DeletedUser5181

Guest
Podporuji, mám v obou světech mramorovny a ta výhoda mi vadí.
 

DeletedUser4336

Guest
No ne, já skoro vůbec nic navíc oproti těm co mám normálně nemám, protože nemám místo, takže u všech vidím ty farmy, a sám tu výhodu s elfími prkny moc nepociťuji, protože tu farmu nemám, to je celé. Kdybych měl ocel, tak max zbourám nějakou tu ne moc výhodnou základnu na body do divů, a budu na tom víceméně stejně.
 

DeletedUser6671

Guest
@Pauleo no právě že nebudou budou to muset zbourat a nakonec budou ztrácet zase ty body do divů

//Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

karhol

Znalec fóra
Já myslím, že stavět jedničkové manufaktury na eventy je podstatou této hry a počítají tím i tvůrci.Jak jinak si potom vysvětlit úkoly vyrob 24h a 48h produkci, když tato možnost mizí z manufaktur od úrovně 24?.
Takže ano, ať mají všichni možnost využít možnost postavit menší manufakturu pro eventy a zmizí požadavek vyrob "xy" základní bonusové výroby a zůstane je základní výroby.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :)

A uvědomuje si někdo z Vás že požadavky na to kolik toho vyrobit je dle kapitol? Takže stavění a vylepšování manufaktor které budou stát víc než oprodukují fakt skvělá věc :D Jako vaše představa je jaká? Že požadované hodnoty úkolů na ty manufaktory nebudou takové hodnoty aby jste je nemuseli cca 5krát vylepšit? Když nad tím tak přemýšlím tak fakt nevíte co vlastně chcete.
Vaše dedukce záměrů co tvůrci chtějí je fakt skvělá :D:D:D takže si dokážete také vydedukovat proč je úroveň rozšíření limitována a jestli se někdy ještě bude pokračovat nebo už ne.
A proč vůbec se zaváděla tzv. bonusová výroba? A neměla by se zrušit? Sice náklady na výstavbu skoro nastejno ale pak by se zase křičelo že předtím jste měli jen 3 typy manufaktur a bylo jich víc a teď tam musíte mít od každého rožku trošku a že zase bojujete s místem že?
Boj s místem. Pokud máte systém třeba v kulturních budovách a postupujete že si postavíte tu s nejvyšší hodnotou a pak když už není vyšší tak jen o něco nižší tím se šetří místo. Z eventů dostáváte různé budovy plus obyvatelstvo, při správném handlování můžete zrušit i obytnou budovu. A taky pro některé je na čase do hry investovat třeba diamanty pro rozšíření území třeba. Ano rozlišnosti jsou a třeba ti co máte největší bonusové manufaktory tak zase nemáte takové nároky na obyvatelstvo jak jiní kteří zase musí mít větší obytné budovy.

Já bych v tomto požadavek na bonusové výroby ponechal a když už tak na ostatní suroviny bych dal podmínku jen získání ať už u obchodníka nebo přes obchodování.

sorry jako ...:p
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Vážně doporučuji si přečíst téma, ve kterém vlastně diskutuješ.
Tady nejde o nic jiného než o to, že u úkolů vyrob x-krát 3/9/24/48 hodinovou bonusovou výrobu jsou znevýhodněni hráči, jejichž bonusové manufaktury lv1 mají 2x2 velikost oproti hráčům, jejichž bonusové manufaktury lv 1 mají velikost poloviční (tzn. 1x2 nebo 2x1). A tudíž na takové úkoly potřebují dvojnásobek místa (což se týká cca 1/3 elfů a 2/3 lidí).
Proto se navrhuje využít princip použitý již v jiné části hry, kdy se úkol splní jakoukoliv T1 výrobou (tedy nikoliv pouze bonusovou).

S množstvím produkovaných surovin to nemá naprosto nic společného. Jestli vyrobíš 10 cenných prstenů v lv 1 (a získáš tak cca pár stovek surovin) nebo vyrobíž 10 cenných prstenů v hlavních manufakturách vysokého levelu (a získáš tak pár desítek tisíc surovin) je úplně jedno z hlediska úkolu.
 

Ludi

Veterán
Souhlasím s návrhem změnít v eventech požadavek z bonusové výroby na obecnou výrobu T1 v požadované době. Velmi užitečný návrh.
 
Nahoru