• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení EUcreepemineCZ

DeletedUser6572

Guest
Zdravím,
mé jméno je Patrik, ale ve hrách a fórech často vystupuji pod nickem EUcreepemineCZ (a ne, nevím, jak mě to tehdy napadlo, ale používám to asi 2-3 roky). Právě je mi 18 let a bydlím v městečku nedaleko Ostravy. Chodím na střední školu se zaměřením IT. Rád hraju hry (a programuju). Taky mám rád MHD (hlavně autobusy a celkem i trolejbusy, tramvaje taky nejdou na škodu :D ). Ke hře elvenar jsem přišel ze superhry.cz, kde hra byla jako 2. a na ukázkách se mi zalíbila. Jen jediná má slabost: moje strategie a postup je vždy ten nejhorší možný :D . Taky rád hraju OMSI 2, LOTUS-Simulator, Euro truck simulator 2 a American truck simulator.
To je o mě asi vše, jestli máte o mě další otázky, klidně se ptejte.
Hodně úspěchů ve hře,
Patrik alias "EUcreepemineCZ"
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj Patriku,

vítám tě ve světě Elvenaru, plné zábavy. Velice nás těší,že se ti hra líbí a zároveň ti děkuji za velmi rozsáhlé představení.:) Pokud bys měl nějaké nápady, jak bychom mohli Elvenar zlepšit, tak tu máme speciální sekci Nápady a návrhy. A pokud by ses chtěl podělit o své dojmy ze hry,co se ti na ní líbí, to vše a mnohem více nalezneš zde v Diskuzi o hře.

Přeji ti mnoho úspěchů ve hře ;)

 
Nahoru