• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Eskymáci

Sindri

Guest
Zajímavý nápad na novou rasu... o to více by stálo za to ji ztvárnit výtvarně, jak by mohla vypadat ve světě Elvenaru. Koneckonců bys tím i naplnil podmínku pro účast v soutěži. No, času máš ještě dostatek, ale nepodcenit to! ;)
 

mroukous

Guest
Obrázek Eskymaka
 

Přílohy

  • Eskymo.jpg
    Eskymo.jpg
    151,6 KB · Zobrazení: 122

mroukous

Guest
Eskymáky přece každý zná.. žijí na severu, staví z ledu.. loví tuleně.. v dnešní době víme že z ledu se dají postavit celá ledová království.. zámky..
 

DeletedUser1198

Guest
no já nevím.. aby nám neumrzly naše krásné zahrady.. a co nabídnou do hry?
 

DeletedUser34

Guest
je to pekné keby mestečko na vianoce pokril sneh bolo by to krásne
 

nataly111

Velmistr písma
A proč na vánoce, takoví sníh v létě by byl super:p
Umíš si představit, že by ti v městečku začalo sněžit a ty nádherné budovy by měli bílé střechy a když bys přejel myší, tak by se to rozfoukalo.:rolleyes:
 

DeletedUser34

Guest
no to by uz bolo naozaj riadna animacia v hre ale predstava snehu v 40 teplote je prijemna :) popripade keby sa menilo prostredie podla rocneho obdobia a nasledne by boli aj bonusi v danu dobu na nieco :)
 

DeletedUser1198

Guest
a pak jsem se probudil a byl jsem v blázinci, ne? :) navíc, to už není ani fantasy, pak by mohli pobíhat po uličkách našich měst nahatí černoušci, či zahalení beduíni. To mi přijde vzhledem ke hře dost "OUT". Ale proti gustu... jen jsem nabyl dojmu, že pokud máme trpaslíky, víly, že tvůrci přidají opět něco tajemného, kouzelného, ne zcela běžného, něco vymykající se běžnému životu. A eskymák je člověk (nebo že by nebyl?) a lidskou rasu již ve hře máme.
 

DeletedUser34

Guest
no možno je to rasa ktorej meno je len totožné nejaká stratená rasa co my uz vieme čo autor zamýšla ale každopádne sa my ta kresba páči
 

DeletedUser1198

Guest
@protokol proti obrázkům nic nemám, ale v zadání tuším bylo něco psáno o tom, co se přidá po vílách a to já bych další lidi nechtěl, to je celé.
 

DeletedUser34

Guest
no vidiš a ja zase by som tu nechcel drakov to sem ale ze vôbec nepatri je to uz otrepane vsade samy draci
a mne to moc ako človek nepripada skorej jak nejaka ovečka na 2 nohach z ražnom v ruke :)
 

DeletedUser1198

Guest
@protokol ale to potom hraješ špatnou hru, tato hra je v kategorii FANTASY a budovatelská, tudíž ani válčení by nemělo býti její prioritou, to se spíše hodí pro tahové hry nebo strategie, i když dnes není jedno bez druhého, toho jsem si plně vědom. Tím jsem chtěl naznačit, že draky ano, lidi už ne.
 

DeletedUser494

Guest
Popravdě, mně se eskymáci do elvenaru taky vůbec nehodí. Jak už tady někdo psal, jsou to lidé, takže žádná nová rada, jen národ. To už bych byl radši pro vikingy nebo nějaké mayské kultury...
Navíc popis "rasy" brát jako "každý to zná, žijou v gronsku a loví tuleně" - vážně, jakože žijí na Zemi...? A do světa Elvenaru se dostali jak? Postavili portál z ledu a utíkají před ledními medvědy...?

To teda, když už něco sněžného, tak bych popřemýšlel o nějaké rase yettiů nebo inteligentních medvědů z té pohádky Zlatý kompas...
 

mroukous

Guest
mě se zdají trpaslíci jako malí lidi z hor.. elfové.. lidi ze savan vsocí a štíhlí s dlouhýma ušima.. elfové.. víly.. mají co si vybavuji lidské tělo a navíc krídla a kouzlí.. tedy všechno to jsou humanoidi.. yeti a medvení nespadají do škatule elvenaru.. ale fantazii se meze nekladou.. proto tu mohou být třeba.. obři.. nebo kyklopové.. ale to zas kopírujem hodně serii heroes of magic které se hra v základech podobá

mě se líbí proměna městečka které stavím a piplám do zasněžené formy proto jsem navrhl eskymáky. pro mě je jejich život dalece mimo .. skupa která se vydala na místa kde jen málo tvorů dokáže přežít.. adaptovala se na místní podmínky a kdyby dostala čas dost možná že se vyvinula civilizace podobná mayské.. egyptské.. a proto se zde může přeměnit v rasu fantastickou.. :)

staví pohádková města z ledu která se zdají být jako z křišťálu... jejich kouzla mohou být pro nás ledová oni jsou imunní. nebo naopak ohřívající.. protože to evolučně potřebovali..
 

DeletedUser34

Guest
ok a šamani druidi to same lidi len maju ine meno mne sa obrazok páci popis je z ina vec keby bolo viac fantazie pouzite je to dobre ale obra je pekny hodnotim celkovo
4 z 10
 
Nahoru