• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Div Escapologi

DeletedUser4334

Guest
Prastarý div: Starodávný strom

Starodávný strom je zvláštní zkamenělinou velmi starého stromu, který v Elvenaru rostl jako jeden z vůbec prvních stromů.
Jeho kořeny sahají tak hluboko, že narazili na podzemní manu a dokud ještě byl strom rostoucí, natáhl si tuto záhadnou látku do sebe. Jestli strom zkameněl právě z tohoto důvodu je stále neobjasněnou záhadou, stejně jako důvod proč některé pukliny stomu jasně svítí a ozařují okolí modrým světlem a v některých je pouze jasné světlo vidět uvnitř stromu ale ven neprosvítá.
Tuto záhadu se snažilo objasnit již mnoho lidí a elfů, ale nikomu se to nepovedlo, stejně jako dojít na dno temné jeskyně, ktrá je pod celým stromem a vede stále hloub a hloub, line se jí modrá záře od "nikud" která je vidět v hlouby jeskyně i z venku.
Tento neobvyklý až mýtický jev je o to zajímavější, že v jeho okolí vůbec nic nenaznačuje cokoli odlišného.. Vždyť i vstup do jeskyně pokrývá bohatý živý trávník.


Tento div o velikosti 3 x 4 políčka zvyšuje procentuálně produkci many u všech kulturních budov (kulturní budova která manu nevyrábí nemá co % zvýšit, tudíž z ní mana nebude) - (jako např. horské sídlo produkci výroby zboží) a sám o sobě přidává do města kulturu.

Aby mu byla zachována schopnost zvýšení produkce many, musí být umístěn mimo jakoukoli cestu.
 

Přílohy

  • Starodávný strom.jpg
    Starodávný strom.jpg
    181,3 KB · Zobrazení: 151

DeletedUser6587

Guest
Ahoj
obrázek teda , no dejme tomu..
Ale ten nápad se mi líbí. Pokud bych mohl hlasovat, tak tady máme vítěze :)
 

DeletedUser4334

Guest
Ahoj
obrázek teda , no dejme tomu..
Ale ten nápad se mi líbí. Pokud bych mohl hlasovat, tak tady máme vítěze :)

Děkuji..

K obrázku bych chtěla dodat, že mám pocit, že se mi povedl, a jako skica vystihuje mou představu..
Což samozřejmě neznamená, že by se musel líbit.. Každý máme jiný vkus a představivost.. ;)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Upřímně musím napsat, že jsem na tento obrázek i popis divu koukala s otevřenou pusou. Moc krásně zpracované. :rolleyes:;)
 

DeletedUser6587

Guest
Děkuji..

K obrázku bych chtěla dodat, že mám pocit, že se mi povedl, a jako skica vystihuje mou představu..
Což samozřejmě neznamená, že by se musel líbit.. Každý máme jiný vkus a představivost.. ;)
Táák a teď mě to mrzí :(
ano , uznávám že obrázek se povedl, sám nenamaluji nic a ostatní chci kritizovat :eek:
to jen z toho popisu jsem si představoval strom a v té kresbě toho z něj moc nezbylo :oops:
jen maluj a maluj a maluj a ... :)
 

DeletedUser4334

Guest
Obrázek máš pěkný..

Jinak je to moje představa toho, co by mohlo zbýt a zkamenět po desítky století starém stromě.. To pojmenování strom to má v názvu vlastně jenom pro ten původ kde se to vůbec vzalo.. ;)
 
Nahoru