• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Emhyr var Emreis II

Nazdar, jsem začínající hráč (cca 1850 bodů), takže v podobných úkolech pro celé společenství zatím moc nepomůžu. Nicméně rád bych našel společenství, kde se najde alespoň 10-15 aktivních hráčů, co dělají v turnajích třeba alespoň 3-4 truhly a kde si hráči alespoň navzájem každý den pošlou nějaký ten blessing.

Prostě nemusíte být super frajeři, ale hledám aktivní nadšence :) Pokud tu jste někdo takový, ozvěte se ve hře. Za Nilfgaard Emhyr :)
 
Naposledy upraveno:

Baxcze

Znalec fóra
Hledám společenství které funguje a kde není problém dát při turnaji 10 truhel.Dobrodružství společenství mě nezajímají dokud v nich nebudou pořádný odměny.Mám 126 824 bodů.Jsem u Lesních elfů.Kdo by jste měl o mě zájem ozvěte se mi prosím ve hře hraju na Winyandor...děkuji
 

Angedev

Velmistr písma
@Baxcze : Nemáš zrovna malé požadavky, vzhledem k tomu, jak málo společenství dává pravidelně 10 truhel :D A bylo by vhodné založit si vlastní téma...
 

Angedev

Velmistr písma
@Baxcze a zároveň i @Saux : Jak se píše v pravidlech hledání společenství, cituji:
A jak postupovat, pokud společenství hledáte? Nejprve si pročtěte všechny aktuální nabídky, a když vás žádná nezaujme, založte si nové téma (a do nadpisu vložte vaši herní přezdívku).
To že to Emhyr má špatně pojmenované nic nemění na tom, že se jedná o jeho vlákno ;)
 

Baxcze

Znalec fóra
OK...tuto informaci jsem asi v pravidlech přehlédl.Tímto se omlouvám...zmátl mě název tohoto topiku.Chtěl bych zároveň poprosit aby jste mě odkázali pro příště kde si mohu svůj topic založit.Předem děkuji a ještě jednou se omlouvám.
 
Nahoru