• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarský matematik

DeletedUser1413

Guest
Zaokrouhlují se výroby vybrané z dílen (když vznikne des. číslo)?
 

DeletedUser2716

Guest
Danielis001: Ano, s určitou odchylkou pro zaokrouhlení se počítá.
 

DeletedUser1327

Guest
Teda, 5. úloha se vám fakt povedla, jen ty počty budou peklo :-D
 

DeletedUser2716

Guest
Evita: jsme rádi, že se úloha líbí. Jistému členovi Elvenar týmu se sice nějak nepozdává, ale což...
 

DeletedUser1413

Guest
Úloha je pěkná, 3. jsem si jí přečet na splnění úkolu a pak ještě jednou proto že se mi fakt líbila :)
 

DeletedUser1413

Guest
Ahoj, v poslední otázce je v textu kolik váží kroužková košile ale text na spoileru je kroužková zbroj. Vím že to vypadá jako košile, ale pro jistotu - je to košile nebo zbroj? :)
 

DeletedUser3464

Guest
Zdravím :)
Chtěla jsem se zeptat, jestli budou někde k vidění správné odpovědi.
 

DeletedUser1413

Guest
Grarulace vítězům

Asi mě zradilo to, že bonus 160% (nebo 150% atd.) je vlastně bonus 60% :( Když je stoprocentní bonus tak to je vlastně 0% bonus... No nevadí
 

Angedev

Velmistr písma
Zdravím,
nechci být šťoura, ale když jsem si své odpovědi kontrolovala se správnými, měla bych mít špatně pouze Úlohu 2 z 5. příkladu. A jestli mě zrak neklame, vítěz Tyrano-Rex má špatně obě úlohy z prvního příkladu. Jak je tedy možné, že nejsem nikde mezi umístěnými?
Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser2716

Guest
Vážení hráči,
velice se omlouváme všem zúčastněným, ale došlo k technické chybě během počítání bodů. Momentálně probíhá ruční přepočítávání, o jehož výsledku vás budeme brzy informovat. Je více než pravděpodobné, že to zamíchá pořadím a určí jiné - správné - vítěze.
Ještě jednou se moc omlouváme za chybu.
 
Nahoru