• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarská poznávačka budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavelb

Učedník
Tož bych se i zúčastnil, leč ten obrázek je nějaký pomotaný přeházený, takže budovu nepoznávám :(
 

Hexik

Znalec fóra
tak myslim ze to nebylo tak tezke horsi je se poprat s tim co si myslis ze to je a opravdu zjistit co to je
jinak souteze mam rada a tohohle typu jsem se jeste neucastnila tak zkusim jestli mi to pujde
 

12alfa

Pokročilý žák
Doufám, že nebudou organizáři přitvrzovat a soutěžící tipovat budovu podle trávníku... :-D
 

Mescal

Znalec fóra
Úkol č. 1 - myslím si, že vím o jakou budovu se jedná, problém je, že si nejsem jistý názvem a nikde jsem ji nenašel a prolézat sousedy na mapě a náhodně hledat, jestli ji někdo nemá na ve městě... na to nemám čas a ani náladu.
Takže ne, soutěže se nezúčastním, byť jsou odměny sakra lákavé... ale na druhou stranu je poslední otázkou bonusová otázka což bude otázka typu spočítejte hvězdy na nebi, či bohapustá typovačka.
 

12alfa

Pokročilý žák
@Mescal Jsi mě tou bonusovou otázkou rozesmál. I když je fakt, že ty Soutěžiny, kolik pytlů s krmením je na obrázku, jsou zvláštní když není k dospozici žádný obrázek, nebo tedy já žádný nenašla. Pokud není obrázek, tak je to jen plácání. V opačném případě moje chyba, že nevím, kde hledat.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Soutěžinky jsou čistě jen o náhodném tipu. :)

Jiná situace je s klasickými soutěžemi.
1. Odpovědi se dají vyhledávat na naší Wiki, tudíž není nutné hledat po spoluhráčích. ;)
2. Bonusová otázka je nutná. Dost často je dost shodných bodů a několik vítězů, Není jiná možnost jak rozhodnout o pořadí vítězů než tipem.
 

Mescal

Znalec fóra
@Embla - díky za radu. Pomohlo to. :) Víc nemohu psát, abych nenaváděl či radil. Nenapadlo mě, že budovy tohoto typu jsou na Wiki uvedeny.
 

athlo

Pozorovatel
Mně by se velmi líbily takto velké náhledy na budou přímo ve hře.
Kochání se krásou budov je jedna z mých nejoblíbenějších činností ve hře :)
 

Hexik

Znalec fóra
jo jo wiki to byla moje jasna volba kdyz si rozkliknes obrazek je to lepe videt a ze ja prolezla obrazku dost a furt tady to nekde musi byt ty co by to mohlo sakra bejt ... no taky nebudu napovidat nakonec kdo by radil konkurenci ze ...
 

pavelb

Učedník
Tak já nevím, úkol č.2 a já zase vidím jen bílé obdélníky a občas trochu zelené a šedé barvy. To tak má být ?
 

Hexik

Znalec fóra
ano je to zamer jinak by to prece bylo prilis lehke je to proste takovy rebus hadas budovu podle toho co tam je videt a da se to uhodnout pokud ji v meste nemas a neznas budovu tak se daji vsechny nalezt na wiki teda doufam uvidime cim nas jeste prekvapi
 

FLYGHT

Šéfkuchař
Jen dobře,sem včera zalehl a v hlavě mi vrtalo že jsem neodpověděl na 2.úkol a ještě to šlapalo dnes,zprvu jsem se zalekl,ale teď mne to baví a ještě se člověk zorientuje v budovách :)
Tedy pokud budou dohledatelné ;)
 

12alfa

Pokročilý žák
@FLYGHT Nikde nepíšou, že nepůjde odpovídat na starší zadání, píší jen to, že nemáš odpovídat víckrát anebo odpověď upravovat. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mě nejde otevřít druhý úkol. Dělám něco blbě nebo je to chyba? To určitě tak není, že by nešlo odpovědět na předešlý úkol o den později. Nikdy to tak nebylo a i ze zadání vyplývá, že nesmíme zapomenout jenom na konci celé soutěže. Navíc ještě nebylo osm hodin, takže i tak bych se vešla. Asi nějaký šotek. Byla by to škoda, zrovna tenhle druh soutěží mě baví, těšila jsem se na ní. Teď ostatní hrají a já stojím, tak prosím o vysvětlení nebo nápravu.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru