• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce ELVENARSKÁ OLYMPIÁDA (každé léto 1 za rok)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
:diamond::diamond::diamond:
imageedit_86_5787427075.png
:diamond::diamond::diamond:

ELVENARSKÁ OLYMPIÁDA
každé léto 1 za rok
• Napadlo nás že by se každé léto mohla konat OLYMPIÁDA v ELVENARU, vždy jednou za rok. Kde by tato soutěž bla tím největším Turnajem v Celém Elvenaru. Větším jak Dobrodružství Společenství.
• Další nápad je jak to je i jinde ve hrách různě, že se jí může na tom jediném turnaji zůčastnit více zemí a více serverů na jednou, kde spolu soutěží třeba ČR a SK a RU i DE a ostatní.


• Trofeje za První Místa, což by byli jen 3 společenství ve světě, by byly úplně stejné jak v dobrodružství ALE ZLATÉ.
- 1. celá velká ze zlata se zlatou hvězdou
- 2. celá ze zlata se stříbrnou hvězdou
- 3. celá ze zlata s bronzovou hvězdou
- 4. - 10. celá zlatá ta malá
- ostatní všechny místa by mohli dostat Zlatý Směrník jako památku této roční události, který bude dávat kulturu i lidi a v popisku u něj, jak u všech, bude napsáno: "Jen ti kteří se zúčastnili Olympiády v Elvenaru, mají tuto překrásnou památeční trofej.

( i ) takto dostane odměnu každý, jak je i v duchu olympiády, že se každý může zúčastnit a každý by měl něco mít. Kde ještě mimo to by mohlo být fůra mnoho dalších jiných odměn, zesilovačů od šedých až po legendární a všelijaké další odměny, až do prvních cen Diamantů

( ? ) Jak by měla Elvenarská Olympiáda ale vypadat zatím nevím, proto zakládám tento návrh sem aby jsme ho tady celý dokonale vypracovali a mohli poslat dále :) Napadá mě že by to mělo být více jak Dobrodružství Společenství, možná něco nového. Tak by bylo skvělé zkombinovat třeba Turnaje i Dobrodružko do jednoho pro tuto největší událost. Která by mohla být vždy v létě, kdy mají lidé nejvíce času :)

VÍCE UŽ NECHÁVÁM NA VÁS
Prosím všechny své návrhy pište sem a klidně je i navrhujte na počítači nebo zkuste namalovat, vše se počítá. Jen to má být větší jak dobrodružko, tak aby to zahrnovalo něco těžšího a třeba podobně jiného. Třeba i ty turnaje do toho.

(Můj nápad je: TURNAJ NA VŠECHNY RELIKVIE! = ne jen na Drahokamovou, nebo Dřevěnou, ale na všech 9 Současně).


Více nechávám na vás :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
@ExplorerFfff
Jsem vývojář, spisovatel, grafik a administrátor několika Fantasy stránek. Vyvíjím hry a píšu již 10 knihu, 10 díl tohoto velkého příběhu. Uznávám a miluji přírodu a léto, často chodívám pod hvězdy nebo sleduji měsíc i na výletech do klidných vesnic kde jsou lesy nebo jezera, či ještě bažiny. Oddávám se přírodě, lásce, mystice i Fantazie. Zde chodím čerpat svoji životní sílu, své sny i inspirace, které jsou nejsilnější ve vědomí i v přírodě. Dost často hraji i hry když jsem doma, jako třeba Zaklínače, Skyrim, World of Warcraft, Dragon Ages a podobné velké, většinou na Hardcore nebo Legendary obtížnost přinejmenším, pokud si neudělám svoji vlastní, kde hraji celou dobu s jedním životem, potom se postava sama smaže po smrti nebo ji smažu sám. V Dragon Ages jsem žil 1,5 let a zemřel až v hlubinách posvětí nad Ledovým Titánem, když jsem věděl že sem to pro velké levely nepřátel přehnal, navíc jsem tam šel s málo elixíry, sakra to se mi zastavil den i čas, dokonce i mé srdce skoro. V Sacred Gold ani nevím jestli jde umřít, přesto že hraji s jedním životem. A nedávno jsem dohrál Shadow of Mordor a Shadow of War na Legendary Oranžovou +++Nemesis obtížnost, víc jsem už z toho nedostal. Připadá mi to jako pvp ve wowku proti profesionálnímu slabšímu hráči, ale fakt ultra profi. Skyrim mám stále nedořešený, hraji tam novou úroveň: Legendary Apocalypse Hardcore Dead úroveň kde začínám nahatý, většinou za holku, a všude kolem jsou Legendární Monstra 90 lvl kde díky Apocalypse úrovni jich je tam třeba o 10 víc, platí tam fyzikální zákony až moc dravě, šelmy zabíjí na jednu ranu nebo vám nechají nic a krvácení na cestu. Draci útočí třeba 3 naráz, v otevřeném světě i v 7 a zabíjí na jednu ranu, stejně jako lučišník, orkové a orčí obři tam jsou třeba díky velikosti 2x rychlejší jak vy, je to hrozný. Zvlášť když hrajete na 1 život a potkáte ze zadu nějakýho Roguna který vám dá filmové combo a maže se postava. Válečníci ze začátku k vám dojdou, chytnou vás filmově a uříznou vám hlavu a končíte. Podotýkám že začátek je na 1.lvl nahý a všude jsou levely 90+ Legendary :D Musí se tam hrát za pomocí inteligence, kde třeba spell světlo které vyšlete vpřed jen svítí, ale nepřátelé utíkají za ním. Začátek je strašně nelidsky těžký a musíte tam používat šípy spíš na to aby jste někam střelili a nepřátele tam šli, potom musíte být profík co vykrade celé město aby jste měli materiál a crafting, pak když porazíte první dračí mámu a třeba její syny, posbíráte equip a výrobky, tak z vás je teprve DRAGONBORN a můžete začít hrát otevřeně, opatrně Legendární Úroveň HARDCORE. Jinak je to strašně těžký když vás můžou zabít i filmovou scénou ani nevíte kdo a hraje se od začátku. Pasti které tam fungují jak v reálu, tak o nich ani nechci mluvit. Kdo nezná skyrim a neví že se tam může něco sesypat nebo jsou tam runy co vybuchnou, tak nemůže tuto úroveň ani začít hrát, většinou skoro všechny hráče co nedávají Legendární úroveň zabije ze začátku medvěd nebo obyčejnej první voják který je třeba 50x silnější :D 3x útok do vás a konec, vy třeba do něj musíte 20x i víckrát, omračovat, umět se trefit a žít v tím světě na takové úrovni, znát všechny elixíry aji ty antijedy a vše, jinak vás to zabije. Mágové jsou zde hotová pohroma, dají vám ohněm a ten vás upálí už sám 3x do full hp třeba za 1,5 vteřiny. Oheň hold pálí a neuhasí se sám na této úrovni, hoří dokud má co hořet :D Hehe, jinak stačí vlézt do vody, nebo na nějaký velký ledový místo, možná i ledový mág vám to odstraní ale omrzliny vás dostanou taky. Ve velkém chladu se zapne náhlá smrt na chlad :D Takže když vám v invu chybí elixír proti ohni, protože je to hra s draky a ti, hehe chrlí oheň tak i když mu za 30 minut nebo za hodinu uberete na Legendární obtížnosti skoro všechny hp a on vás jednou spálí a vy nemáte elixír, tak končí hra, třeba i po 600 hodinách odehraných :D Bez toho se musíte umět pohybovat tma kde draci neumí vletět nebo chrlit jen tak oheň, kolem hradeb, mezi budovamy bez dír, hlídat si strop i po boku kameny, skovávat se za strom a fůra dalších pravidel jak real lovit inteligentního draka na Legendary úrovni který je silnej fakt klidně i na celou hodinu, není to dvouminutovka jak na normal, ani Hard se nedá s tím srovnávat.

Sem chodím pro inspirace také, buď do přírody nebo sem do her.
Ve skyrimu aby se to dalo hrát jsem vymyslel novej class. Pegase a ten se odrazil i v mé knize. Stříbrnovlasá bojovnice podobná Andělovi, na krátko ostříhaná kde musím na této obtížnosti hrát jinak, tím se myslí třeba tyto talenty: Luk, Štít, Lehký Meč, Těžká odlehčená zbroj a inteligence na Elixíry jako základ pro každou class a něco málo z magie na porozumění pastím a dalším bonusům, to je znak inteligence který musí mít každý hráč ve hře ať jede bojovníka na těžký a lehký meč s lukem nebo Pegase se štítem ve zbroji a lukem. Nejde hrát klasicky, hra ti nedovolí pokračovat. Vše ještě jedu s decreslými staty na 1 místo 50 na všech :D Ať to má grády. Potom se musíš umět chovat, nalítnout do 5 ti vlků ze začátku je otázka pár vteřin a můžeš znovu načítat, nebo potkat na cestě 90 lvl lučišníka a prostě mu říct do očí, že je slaboh :D Šípem vás prostřelí až na protější zeď kde zůstanete zabodnutí jakou má sílu :D Mušku má ale jenom 90% takže kdo to umí může uhnout, ale kdo hlupák k němu dojde, když má třeba jedovatou enchantovanou dýku za pasem, tak ho zařízne tak stylově, jako když hrajete easy a potkáte první level vy na 90 lvl :D Nemá tam smysl vést proti silákům i těžké řeči. Nejhorší na tom je že po vás jdou lovci odměn aji, a ti mají drsné velké střední levely i zbroje. Ale komunikace a přátelství s vojáky a městem vám napomůžou postavit se takto takovím lovcům stejný proti stejným. Potom stačí vylotovat a dá se to hrát, ale level vám to nedá, jen hadry, takže vydržíte jak v reálu třeba 2 rany. Drak je furt Okřídlená Smrt. Potom si tam člověk musí umět dělat pasti i když to ve hře nejde :D Stačí u toho přemýšlet :)


Zde všude čerpám ty inspirace, ta asi toto je ten můj,... MATROŠ! ♥ :D Dost silnej že ano ♥ :D
Jinak ta Olympiáda, ať je řeč o ní a z tohoto ostatní vyplynou nějaký nápady a návrhy na něco top v Elvenaru, mě napadla při tom když jsme vyhráli Dobrodružství Společenství na 1. Místo a nahrály jsme v ČR nejvíc bodů ze všech na obou serverech. Potom jsem si psal ještě s iDavisem zdejším skvělým informátorem o všech novinkách a nápad byl hotový :) Jen nemůžeme tady mít Olympiádu jednou za 4 roky, to je dost málo. Dobrodružko je také 4x do roka a ne jednou jako mistrovství. Proto by bylo skvělé kdyby Olympiáda byla vždy v létě když je čas a každý rok ♥ =)

Díval jsem se do jiných her na něco podobné a tam mají třeba velký lov, nebo spojování serverů, vždy se to jmenuje jinak ale jednou za rok si to tam mohou rozdat hráči ze všech serverů i z ciziny, je nádherné tam vidět někdy opravdu Legendární týpky a holky co to hrajou fakt úplně jinak. Také vlastně tak hraji a snažím se, měl jsem sen mít 50 vylepšených na max Drahokamových dolů, ale dal jsem na max zatím 20 :D Chce to moc lidí to vylepšení potom, strašně moc. To bych musel sbírat ze soutěží jen 3. budovy ve finále a mít je ve městě třeba 20x :D Ten šnek z Elfí doby je hold na to slabej, přesto že je silnej nejvíc ze všech kulturních budov až do konstruktské doby :)

Co teda říkáš na tento nápad Olympiády do Elvenaru? :) Aspoň se poznáme ostatní země a bude tu třeba new turnaj, ne dobrodružko ale něco vzácného na co se budeme těšit :) Navíc je to krásné pro celosvětový mír i tak bokem. Mít trofeje a Směrníky celé ze zlata těžkýho co ve městě září je nádherné, myslím že by chtěl každý, toho si hned každý všimne :D A první tři budou mít hold Golden Trophy, silnou a těžkou jako zlato, ten kdo to bude mít ve společenství, je jasný že je to trochu jinej level. Sám bych to chtěl s prvním místem ČR pro náš klan a alianci ♥ :D Ale viděl jsem že v některých státech nahráli i 70K běžně tam mají třeba ti top v 5ti 60K a normální je tam 40K bodů, úplně běžný. Takže strašně těžký. Navíc by to bylo jiné jak dobrodružko takže ještě víc Hey Hey Hey a Slávy :D ♥ Takové Chalenges mě prostě baví ♥ =))) A myslím že nejsem sám.

Čekám na všechny nápady všech ostatních, na forumech fanouškovských bokem na stránkách se to také rozjede, má o to více lidí zájem :)


// Odstraněná zbytečná citace. J
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru