• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Elvenarové

DeletedUser8249

Guest
Ahoj všichni!! Rád bych se dozvěděl jednu věc: Prohlížel jsem si další úroveň ,ke které se blížím a zjistil jsem ,že asi budu muset končit se hrou,protože náklady na výzkum jsou mimo moje výrobní i obchodní možnosti,hlavně se jedná o živoucí zboží...Peníze do hry vkládat nechci a tak nevím ,co dál? Jestli mi někdo z vás poradí ,budu rád,jinak nashledanou z posice 2310...Když tak díky!
 
nevím, mám po dvou T4, T5, T6 a problém nenastal... navíc živoucí se obchoduje napříč celou hrou a pokud pomůže i spolek... neviděl bych to nijak černě.
 

Lovec Krys

Legenda
Na Elvenary je potřeba zvýšit produkci T6, tzn. možnosti jsou buď mít 2 a používat kouzla anebo jich dočasně přistavět více. Se 2 neokouzlenýma by to mělo jít taky, jen to bude díky rozpadu trvat dlouho.
Ideální je snížit rozpad (Simia Sapiens po dokončení Konstruktů).
V dalších kapitolách se spotřeba T6 na výzkum sníží (brzdící efekt se přesune na jinou surovinu).
 

Marian24

Znalec fóra
Elvenarove - postav čo najviac budov s produkciou semien na vyrobu živouciho ich budeš potrebovať hafu.Hraj to aspon s troma manifakturamy T6.Prešiel som to s dvoma ,ale stale som ich musel zakuzlovať a trvalo mi to na Arendylle dlho.Teraz na Winyandore som prave v kapitole Elvenarove a po skusenostiach z Arendyllu to už budem hrať jedine s troma T6 ,mať len dve T6 je strašne ubijajuce.Len nezabudni na divy vylepšiť a budovy produkujuce semena ,aby si mohol krmiť vyrobu živouciho.Da sa to uvidiš ....
 

Danber7777

Pokročilý žák
Já je budu brzy končit Mám jen 2manu na živoucí,ale chce to hodně očarávavat manufaktury Naštěstí jsem v dobrém společenství kde se vždycky někdo najde kdo mi vezme trh bez toho by mne projití touto kapitolou trvalo podstatně dýl Budovy vylepšuji až na konci vylepšil jsem si jen kasárny
 
Nahoru