• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarové

Fjorgyn

Znalec fóra
Na bludiště se nesmíš dívat co vyrábí, ale kolik ušetří a to jsou částky v desetitisících (našetřit např. 750k many už chvilku trvá a je rozdíl jestli si Ti rozpadá 70k denně nebo jen třeba 35k). Snad jediná výjimka je, když člověk manu prakticky nevyrábí a dokouzluje si ji přes dračí opatství.
 

Lovec Krys

Legenda
Já ho minulý týden prodal. Manu mi v dostatečném množství produkují 2 stromy a v záloze mám Dračí opatství a tisíce kouzel.
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - přesně jak psal Fjorgyn - Bludiště dodává spoustu many tím, že ji šetří. Vlastní produkce není závratná, ale závisí na množství získaných provincií a samozřejmě lv. divu a také od toho, jestli někdo chodí do města 2x denně nebo po 3 hodinách jako já. Manu vyrábím i jinde v slušném množství a Opatství je super. Je fajn, že manu nemusím nijak řešit. Kdyby šlo Bludiště teleportovat, bylo by to něco jiného.
 
neříkám, že je úplně marné, ale je obrovské. Je možné, že do budoucna bude mana chybět, ale zatím jsem schopný nashromáždit kolem 200.000 za 2-3 dny a to včetně výkupů ve věži a každonočních úbytků. A vzhledem k minimální spotřebě mi to připadá jako vyhozená investice (ještě do toho rvát cenná VBčka).

Ale třeba časem změním názor nebo se mana stane důležitější
 

Ludi

Veterán
@nataly111 samozřejmě, že od konstruktů potřeba many není už taková, jako v předchozích kapitolách. Teď už bych klidně Bludiště mohla zbourat. Jen se obávám, že nároky na manu se zase mohou zvýšit, pokud by byla např. jako platidlo v provinciích. Což se klidně může stát. Kdyby šlo Bludiště teleportovat, tak bych to udělala hned. Ale nenávratně mazat se mi nechce. Snížení rozpadu čehokoliv je velké plus. Takže takové divy nejsou zbytečnost. Dračí opatství mám taky, + pár dalších kvalitních zdrojů many.

Tak jsem si spočítal výsledné osadnické suroviny a vypadá to, že mých 1834% portálových požehnání je tak akorát (i s malou rezervou) ..

Dík za propočet potřebných osadnických surovin, to vypadá dobře i pro mě ;) (1866%), to bych tedy taky měla zvládnout. Alespoň si to nemusím počítat sama.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Ludi a i tak věřím, že Opatství to zvládne. Mám na kontě tolik many, že mnohdy nevím co s ní. ;)

Jinak to živoucí zboží mi dává zabrat. To ostatní věřím, že zvládnu.
 

maxinec

Pokročilý žák
Však tak to je správně. U dříve vyzkoumaných provincií se nic nesnižuje, jen u těch nově prozkoumaných☺️
 

ElfNostradamus

Veterán
Bludiště šlo do věčných lovišt´, obrovské překážející monstrum, Opatství vše krásně dožene v kombinaci s Vánočními stromy. Díky teleportům / a děkuji směrem nahoru za jejich dvojnásobek/ je více místa a oproti plánu vznikly 4 akademie, kde pomocí opět skvělé komodity časovačů, jsem urychlil jeden výzkum - Statek /bylo mi líto toho prázdného místa kolem akademií, aby leželo ladem a nevyrábělo se tam, takto aspon běží souběžná výroba/ - statky jsou 3 ...a dále následuje již prvoplánovaný scénář: 4akademie, 3statky poté záměna za 3továrny, pak ateliéry...a to vše. Pokladnici netřeba, zbytek se dojede jen na portál bonusech. msf
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@maxinec Takto to rozhodně není správně, je nesmysl abych teď měl žluté provincie na vnějším okraji a již vnitřní jako oranžové těžší. A nikdy předtím to tento nesmysl nedělalo.
 

maxinec

Pokročilý žák
@Fjorgyn ...tak já to tak vždycky měl :)
Právě, že tak jak prozkoumáš už to zůstává a když poté odemkneš další výzkum pokročilých průzkumníku, zpětně se ti to už nezlehčí.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
barevná náročnost se nemění u provincií, tak to vždy bylo i bude.

nicméně reálná obtížnost vyšší je, protože do provincií (i do turnaje) přibyly 3-hvezdičkové žaby, valoři i lovci. a to už cca týden přes spuštěním nové kapitoly. ale úplně to stejné se stalo před elementálama, kočkama i robotama, tedy žádná novinka :) vždy právě s jednotkama, co měly v dané kapitole vylepšení.
 
Nahoru