• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarové

iDavis

Legenda
Závisí to od preferencií. Ja si v inventári radšej do budúcna uchovám artefakty a podobné veci, než PB ktoré viem, že nevyužijem na nič iné než na preskočenie (zrýchlenie) niečoho, po čom budem zase len rovnako čakať. Byť niekde v polovici výskumu, je to o niečom inom, ale som na konci výskumu, takže kapitolu si rád zahrám naplno, keďže sa nemám kam ponáhlať (tentokrát dokonca ani kvôli divom).
 

iDavis

Legenda
Tak som sa trochu zase pohral v architektovi a naplánoval si svoje mesto na prvú časť novej kapitoly. Osadníci mi zatiaľ vyšli takto:

EL-architekt-15-kapitola-osadn-ci.png
 

iDavis

Legenda
Voľné miesto tam mám najmä vďaka studniam, ktoré mi včera expirovali. Napriek tomu sa ale vždy snažím držať časť plochy voľnú, už len kvôli nejakým udalostiam alebo pre rôzne nepredvídateľné situácie. Pri využití do posledného políčka mám skôr pocit neefektívnej stiesnenosti.

Čo sa týka zoznamu úloh, zatiaľ žiaden nie je. Takže nie je známe ani to, koľko budov bude treba mať minimálne postavených.
 

Deleted User - 513035

Guest
...kedze aj ja mam vacsinu DIA veci v meste zo studni, tak si tiez drzim miesto na ne, po rase idem druhe kolo studni, z toho prveho som ziskal z 31 studni 14175 DIA, usetril som 80€ za minimalne usilie...

...no ja na rozdiel od iDavisa miniem vsetky portalove bonusy, no neviem, ci ich bude dostatok (mam 1600%) na vsetky technologie a preto aj varianta 2 s pokladnicov...
 

Ludi

Veterán
Co se týče portálových bonusů, určitě máme všichni něco, na čem je vyrábět. Mám zásobu, ale ještě vyrábím. Do 13. úkolu to pro mě bude náročné, mám málo místa, studny bourat nebudu, pojedou ještě skoro dva měsíce. Ale pak na to kašlu, nechám jen portál a pojedu na bonusy. Samozřejmě tím to moc neurychlím, protože budu čekat na živoucí, ale řekněme, že ušetřím další živoucí, které bych jinak dala do výroby. Jen těch 13 úkolů ;) A pak už to bude taková klidná hra. A o to mi jde. Kamarád to takhle udělal už v konstruktech, tam navíc šlo vylepšit i portál jen bonusem a pohoda. Když vidím, jak jsem se s tím dřív pižlala ... Dneska, když jsou portálové bonusy, tak i Orkové jsou legrace.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Já si tipnu název další kapitolové rasy hned po Elvenarové. Budou to bájní innové :D:D:D Další důkaz o tom že ve fantazii už dochází dech :D

Možná takto budou následovat ... Vánoční speciální rasa Santové, pak Helloweenové a dle inspirace aktuálního eventu tak třeba Zvířátkové :D

Elvenarové ... hmm fakt vtipný název rasy :D:D:D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Já si tipnu název další kapitolové rasy hned po Elvenarové. Budou to bájní innové :D:D:D Další důkaz o tom že ve fantazii už dochází dech :D
Ahoj, pokud by sis četl příběh, který je ve hře vyprávěn + přečetl oznámení k této spřátelené rase, tak bys pochopil, že naopak jde o velmi promyšlený název, který jsme plánovali v podstatě již od samého počátku hry... ;)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zdá se to jen mě, nebo je tento turnaj mnohem těžší skrz ty tříhvězdičkové žaby? fénixe jsem nakrmil, jedinečné vylepšení jednotek postavil a stejně mi docela masakrují jak valory tak víly smrti. a příští týden ve svitkách (co jsou už tak otřesné) ještě 3* lovci, to potěš koště teda :-D
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Máš naprostou pravdu. Ale děje se to už od minulého turnaje, kde byly nasazeny nové jednotky lovců a žabích princů. Velký dostřel a 30% snížení obrany si vybírá svoji krvavou daň. A vylepšení pro nás je v nedohlednu :D
 

iDavis

Legenda
To zrejme znamená, že budem musieť postupne vytlačiť tréning v kasárniach zo svojho zvyku. Ich jednotky už nenaberajú žiadne vylepšenia, zatiaľ čo jednotky z tábora áno, takže asi čoskoro budem sťahovať výcvik kompletne do tábora (i keď pri pár turnajoch to robím už aj teraz).
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
na třetí hvězdičku k valorům / lovcům / žabám jsem se těšil, jen mi nějak nedocvaklo, jak to ty turnaje zase ztíží :D ale mám dojem, že když se přidávala třetí hvězdička ke květinovkám / oběma orkům, tak se to takový rozdíl nebyl.

@iDavis : jednotky z kasáren byly špatné ještě před novou kapitolou :) (snad vyjma lidských knězů) já už je používám víceméně jen proto, abych měl nějakou spotřebu armády, co mi leze zadarmo z divů. případně golemy / lesní duchy proto, že zrovna nemám dost orků na výcvik stratégů / bojovníků. snad jediný elixír je turnaj, kde to golemové ještě zvládají líp než 2* žaby. jinak vše ostatní cvičák / žoldnéři.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis A ty bys chtěl raději nové jednotky namísto vylepšení stávajících, zvlášť když kasárna nelze zbourat. To bez vylepšení jednotek za chvíli bude ta budova jenom na body.

Jinak, jestli to půjde, tak já postavím asi 5 akademií, 1 ateliér,zemědělství a továrnu. A jestli to půjde, tak na zbytek kašlu a dojedu to přes portálová požehnání.
Asi bych si s tím mohl pohrát a postavit ateliér, zemědělství a továrnu druhou, ale nějak se mi do toho nechce - aspoň bude místo při vylepšování budov.
 

DeletedUser1590

Guest
Naskočila Vám úkolová linie k Elvenarům? Nic není, žádné otravné úkoly nebudou?
 

DeletedUser4680

Guest
naskocila pokud ji nemas, musis splnit ukol, ktery ti tam visi nebo ho odmitnout
 
Nahoru