• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ELVENAR YouTube CZ/SK centrála (YouTuber Daniel Fux)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
TT.png
:coin::coin::diamond: Basic.png :diamond::coin::coin:

ELVENAR YouTube CZ/SK (YouTube: Ancary Daniel Fux)
...Taktiky, Bonusy, Magie, Strategie a mnohem víc
. www.Elvenarczsk.cz ♦.


ELVENAR YouTube pro Všechny Hráče Elvenaru, zaměřený pro
.♦ CZ/SK ♦.



32px-Gr7_Platinum.png
Taktiky
Bonusy ze hry
Setové kolekce
Crafting
Divy
Strategie a veškeré novinky, jen pro vás

PRO ZAČÁTEČNÍKY, POKROČILÉ, I PROFÍKY
Cz/Sk Youtube centrála Elvenaru.

icons8-play-button-100.png
Spolupráce s:
InnoGames
Elvenar official Game
Elvenar official FaceBook ♦
Elvenar official CZ/SK Fórum
Gems of Knowledge & Elvenar cz/sk ♦

Na internetu mě podporuje tisíce lidí, tak jsem do toho šel pro vás, na vaše přání. Jsem na
Instagramu, FaceBooku, Twitchi i X-Splitu a dalších stránkách Elvenaru a Her.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
WORLD SCORE ELVENARU
Ve hře po celém světě je zhruba 200.000 Společenství, z nichž někteří tvoří Aliance. Zde na této stránce je nabízené World Score Elvenaru mezi všemi servery a všemi zeměmi které patří do Elvenaru. Naleznete zde vždy POUZE PRVNÍ SPOLEČENSTVÍ NA SVÉM SERVERU VE SVÉ ZEMI, které se umístili ve svém národě a serveru pouze na 1. místě. Je to jako na mistrovství kde do finále a této finální tabulky postoupí pouze 1. z každého serveru ve své zemi (některé země mají více serverů, tak z každého jen jeden a ten nejlepší.) Jen tyto Společenství mohou soutěžit o První Místa ve Světovém Score i když některé společenství nahrálo na druhém místě více score jak někteří v tabulce, tito se neumístili do světového score, protože nebyli první, ať měli score jakékoli. Zde se jedná o soutěž těch Nejlepších ve své zemi.

Dobrodružství ve WORLD SCORE je počítáno teprve od BŘEZNA 2019.
(Pro informaci: Na všech serverech ve všech zemí má hráč ANCARY jeden účet a tvoří tak ze všech 200.000 společenství světové score těch nejsilnějších, kde je potom najdete za svůj server a zemi v této tabulce. Vše je děláno z Elvenaru.)

world score březen 2019 2.jpg
 
Nahoru