• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Elvenar tým

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým


Osobnost1.png




Forseti

Forseti

1. Poslední dvě události sklízí velkou kritiku od hráčů. Co si o událostech myslíš a je podle tebe oprávněná?
Tvůrci hry se do Elvenaru snaží neustále přinášet nový obsah. Tento přístup s sebou přináší plusy i mínusy. Jaké přesně? Ve hře máme pořád něco nového, je proto stále co zkoušet a objevovat. Zároveň se ale tvůrci hry vystavují tomu, že hráči budou chtě nechtě staré a nové funkce porovnávat, je tedy logické, že některé události jsou hodnoceny jako lepší a některé jako méně povedené. Nicméně ať už se vám poslední události líbily více či méně, tak jsem plně přesvědčen o tom, že ty nadcházející budeme moc zařadit do škatulky „velmi povedené“!

2. Kolik času - řekněme týdně věnuješ Elvenaru?
Takhle paušálně to nejde říct. Nejvíce času trávím u Elvenaru, pokud se má spustit nějaká událost či nová funkce (kdy je spousta textů k překladu), když je ve hře nějaká zapeklitá chyba (kterou je potřeba co nejrychleji odstranit) nebo pokud se připravuje nějaká herní novinka (již je potřeba náležitě otestovat). Když se to tedy nahromadí, tak klidně i desítky hodin týdně.

3. Má otázka je, jestli se už plánuje nová rasa a pokud ano jaká? Alespoň nápovědu.
Rád bych na tuto otázku odpověděl konkrétněji, ale bohužel nemohu, omlouvám se.


Ódin

Ódin

1. Vnímám správně, že děláš svou práci v týmu dobrovolně a bez finanční odměny? /potom klobouk dolů/
Ano, vnímáš to správně. Členové týmu nejsou finančně ohodnoceni a svou práci vykonávají dobrovolně ve svém volném čase.

2. Zajímalo by mě, který dárek ti letos udělal největší radost a proč?
Každý dárek mi udělá radost, i když ji navenek neumím ukázat. Nicméně větší radost mám, když dárek, co daruji, udělá radost jiným, hlavně mým malým dcerkám. Je úžasné vidět ta malá rozzářená očička, kdy mají radost z každé drobnosti. To si užívám nejvíc, nicméně vím, že jakmile budou větší, jejich nároky se zvýší.

3. Na co se nejvíc těšíš v novém roce?
Osobně to tak neprožívám, jestli je nový či starý rok. Každý rok něco přinese, ale taky odnese. Nechám se překvapit, co se stane v tom „novém“ roce (PS: Překvapení nesnáším.)


Magni

1. Hrajete všichni Elvenar rovněž na Betě?
Ano. Někdo jistě více a někteří z nás méně, věřím však, že každý z nás občas na betu zavítá nejen pro novinky. Je potřeba mít alespoň trochu přehled o tom, co nového se ve hře chystá a jaké novinky mají přijít, abychom mohli hráčům pomáhat při jejich dotazech po tom, co se novinky objeví i u nás.

2. Zajímalo by mě, který dárek ti letos udělal největší radost a proč?
Letos dárečků moc nebylo, nicméně já osobně si na dárky nepotrpím. Potěší mě každý dárek, byť i sebemenší. Největší radost těchto Vánoc však nebyl hmotný dáreček, ale možnost vidět člověka, kterého jsem dlouhou dobu neviděl, a právě letošní Vánoce mi to umožnily.

3. Na co se nejvíc těšíš v novém roce?
Těžká otázka. Nač se těšit, když ani nevíme, co nový rok přinese. Jsem nadšenec v oblasti technologií a výpočetní techniky, těším se tedy na vše nové, co v této oblasti nový rok přinese. A samozřejmě se těším i na novinky v Elvenaru, které tento rok přinese.

Luonnotar

Luonnotar

1. Co bys ráda změnila ve hře a zatím se to nebylo vyslyšeno shora?
Asi jako většina hráčů netrpělivě očekávám zavedení vkládání vědomostních bodů do prastarých divů ostatních hráčů v mobilní aplikaci. A opravdu ráda bych změnila aktuální systém hodnocení nabídek na tržišti.

2. Na co se nejvíc těšíš v novém roce? A máš nějaké novoroční předsevzetí či přání do nového roku?
Jelikož se mi snad nikdy nepovedlo novoroční předsevzetí dodržet, tak už si radši žádná nedávám. A na co se nejvíc těším? Loňský rok byl nabitý zážitky, pro ten letošní bude těžké jej překonat... Žádné konkrétní plány zatím nemám, ale těším se na každý okamžik, který můžu strávit se svými blízkými.

3. Zajímalo by mě, který dárek ti letos udělal největší radost a proč?
Pro mě je každoročně největším dárkem, když se ve zdraví sejde celá rodina. Všichni stárneme a jsem ráda za každé další Vánoce, které trávíme ve stejném nebo vyšším počtu jako ty minulé.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Embla

Embla

1. Jaké máš nejraději diskuzní témata na fóru?

Osobně mám ráda všechna témata, která se týkají přímo hry. Jde z nich vyčíst vaše reakce například na poslední událost. Tyto postřehy a názory jsou pro nás důležité. Zároveň chci podotknout, že i negativní názory jdou napsat slušně.

2. Kterou ze soutěží máš nejradši?
Sama mám radši kreativní soutěže. Bohužel se posledních několik soutěží ukazuje, že o takové soutěže není moc velký zájem. Víc se vám líbí hádankové. To je důvod, proč takových soutěží na našem fóru bude přibývat.

3. Zajímalo by mě, který dárek ti letos udělal největší radost a proč?
Vánoce jsou o rodině a tradicích, které dodržujeme. Nemyslím si že, dárečky jsou to nejdůležitější. Je to jen ta poslední třešnička na dortu.
Mějte se rádi, buďte na všechny milejší, a to nejen o Vánocích.

Dellingr

Dellingr

1. Co bys rád změnil ve hře, co zatím nebylo vyslyšeno shora?!

Abych řekl pravdu, tak mě teď nic nenapadá, co mi ve hře nějak výrazně chybí.

2. Kolik času řekněme týdně věnuješ Elvenaru?
Pokud jde o hru, tak za poslední dobu minimálně, a pokud se budeme bavit o moderování, tak je to různé, záleží, co vše je potřeba udělat. Nejvíce toho bývá na konci měsíce, kdy vychází novinky a uzavírají se soutěže.

3. Dáváš si novoroční předsevzetí? Na co se nejvíc těšíš v novém roce?
Ne, nedávám si, popravdě v tom nevidím moc velký smysl. Když něco chci, tak se snažím zatím jít hned a nečekám na nový rok, že se zázrakem něco stane nebo změní. Navíc jak se říká, člověk míní a pán bůh mění a rok je dlouhá doba.

Jumala

Jumala

1. Kolik času řekněme týdně věnuješ Elvenaru?

Hře se věnuji pravidelně. Snažím se stíhat 3h výroby. Když bych to měla spočítat, tak kolem 3-4hod. Podle situace....

2. Vnímám správně, že děláš svou práci v týmu dobrovolně a bez finanční odměny? /potom klobouk dolů/
Ano, naše práce je čistě dobrovolná. I přesto mne svým způsobem naplňuje a jsem vděčná, že mohu být v týmu a podílet se na veškerém dění, které na našem fóru probíhá.

3. Dáváš si novoroční předsevzetí? Na co se nejvíc těšíš v novém roce?
Novoroční předsevzetí si raději nedávám, jelikož nejsem schopná to nikdy dodržet. Na co se těším? To ještě netuším. Spíš si přeji, aby moje rodina a mí blízcí byli zdraví a neměli žádné starosti, jelikož nám život chystá samé překážky... Tak to by bylo mé přání, aby byli všichni spokojení a nemuseli řešit různé zapeklité situace.


Lódurr

Lódurr

1. Každé fórum má svoji mentalitu, svoji atmosféru a něco, co je na něm prostě jedinečné. Jak vnímáš tyto aspekty a komunitu na tomto fóru?

Jsem rád, že se na fóru vždycky dozvím, co se chystá, případně nějakou tu dobrou praxi a zkušenosti hráčů, kteří jsou ve hře dále. Na druhou stranu mám pocit, že hráči čím dál častěji překračují hranice zdravé kritiky a vytvářejí zbytečně nepříjemné prostředí. Občas to chce se zastavit, zamyslet, říct si, co je opravdu důležité, co méně a hlavně napočítat do deseti nebo do sta, znovu si svůj příspěvek přečíst a pak teprve stisknout odeslat.

Kapitolou samou pro sebe jsou pak někteří jedinci, kteří se evidentně kochají jen svým géniem. Vůbec jim nejde o diskuzi nebo o názor jiných. Ale to je taky odraz současné společnosti a je třeba si holt neustále připomínat, že i tací jsou mezi námi.

No a nakonec, ze začátku mi na fóru chyběla nějaká mimo herní témata, ale jak tak zpětně nad tím přemýšlím, tak by to akorát vnášelo mezi lidi zbytečný svár (politika, sport, ekonomie…). I tak se občas do podobného tématu zabrousí a vždy to vyvolá zlou krev.

Takže celkově, fórum funguje, chodím tam pravidelně a rád a myslím, že mí kolegové z týmu dělají při moderování fóra moc dobrou práci.

2. Dáváš si novoroční předsevzetí? Na co se nejvíc těšíš v novém roce?
Neříkal bych tomu předsevzetí, ale po vánocích je vždycky třeba zbavit tělo toho salátu a cukroví (zas mám nahoře nejmíň dvě kila). Takže obecně, jíst zdravě, sportovat, být k lidem milý a tolerantní, no zkrátka být řádným občanem. A na co se těším? Malý má skoro 9 měsíců, takže až začne trajdat a mluvit. Baník má nového trenéra, takže snad i fotbal bude koukatelný. V ostravské amatérské badmintonové lize jsem se podruhé dostal do první ligy, takže to bude taky super. Už od září se těším na léto, protože zimu a tmu nemám rád. No a konečně se těším i na to, že mi volné chvilky bude i nadále vyplňovat Elvenar. Snad si pro nás INNO nachystá zase nějakou prima novinku, jakou byla vloni věž. A snad se taky budou moje překlady líbit.

3. Zajímalo by mě, který dárek ti letos udělal největší radost a proč?
Vánoce letos byly hlavně o synovi. Za všechno, co mu Ježíšci donesli, jsme byli moc vděční. Se ženou jsme si vyměnili pár věcí, jen tak pro forma. Největší radost mi udělalo, že jsme zvládli veškeré rodinné návštěvy ve zdraví a duševní rovnováze.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru