• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

ElfNostradamus

Veterán
Zdravím, tak jako vždy se těším na každou novou událost...Těší mne: návrat k rotaci truhel a opětovně některé nové velmi povedeně graficky ztvárněné budovy - méně pak již jejich průměrné hodnoty. Netěší mne snížené odměny v nadstavbové části a nyní se i dočítám, že nebude nadstavba snad vůbec, o to ještě méně potěšení a případných zisků, zato více následného odpočinku :)
 

Lovec Krys

Legenda
Já se vždy účastním (alespoň eventů, úkolovou řadu jsem tuším jednu vynechal).
Zatím nevím, jak se projeví poslední změny (návrat k pevným úkolům s neznámým efektem na počet získatelné eventové měny).

U hlavní odměny by už někomu odpovědnému konečně mohlo dojít to, co část hráčů píše pořád dokola u většiny evolučních budov:
Budova, která dává příliš mnoho bonusů (to by samo o sobě problém nebyl), a každý z těchto bonusů je tak malý, že ta budova nestojí za postavení kvůli žádnému z nich (to už problém je), tak taková budova prostě atraktivní nebude. Jedinou výhodou takové budovy je, že mi je jedno, kolik získám artefaktů, i kdybych jich získal všech 9, tak budovu stejně nepostavím.

Řešení je prosté - výrazně povýšit efekty budov (kdo by stavěl budovu kvůli semenům, která jich poskytuje tak málo, že skoro všechny ostatní budovy na semena jsou výrazně lepší? To samé mana, jejíž produkce je taktéž směšná. A T2 moc pokročilých hráčů nepřitáhne, ti potřebují jiné suroviny, ne něco, co je možná zhruba stejně efektivní jako jedna manufaktura a na VB jsou tu daleko lepší budovy (sice dočasné, ale dostáváme jich z eventů dost))

A / nebo zlepšit poměr mezi populací vs kulturou budovy ve prospěch populace. Většinu pokročilých hráčů budova s poměrem populace/kultura ve prospěch kultury moc nenadchne (3230 pop z 16 polí v poslední kapitole je horší než 3700 pop z obyčejné obytky z předchozí kapitoly o pole menší!)
 

iDavis

Legenda
Odmeny tejto udalosti ma nijak obzvlášť nemotivujú, takže s návratom k obmedzenému počtu úloh nemám žiaden problém (stále rozmýšľam, či by som to už len z princípu iného podtónu udalosti rád nevidel aj v budúcich udalostiach).

Zameriam sa teda, ako obvykle, na studne, hlavné odmeny pre mňa nezohrávajú žiadnu rolu (pre chabé bonusy viacerých rozvinuteľných budov mi už v inventári vzniká pekná zbierka artefaktov).
 

DeletedUser5987

Guest
Já se těším, i když hlavní boudička mně taky víceméně nezajímá, těším se třeba už jen proto, že nebudu muset gamblit ruletku jak spoluobčan v herně... Zlaté truhličky :) a třeba se do týmu někdy vrátí i ten vývojář, co byl tak šikovný, že dokázal vytvořit provázané budovy... Snad nebyl z Wu-Chanu.
 

luterina

Veterán
Těším se na truhličky i na Valentýnskou rostoucí budovu, pořád lepší než klasická popkulturka co už nic navíc nedává, prostě pro mě je to ještě lepší a výhodnější na políčka popkulturka, když z ní mám i sběr. Co se týká úkolů asi jsem to nepochopila, to jako odtočím jejich konečný počet a šmitec? nebudu mít možnost plnit úkoly další tak dlouho dokud event neskončí?
 

ElfNostradamus

Veterán
Ano Luterin, pochopila jsi správně, návrat zpět ke konečné řadě úkolů, své si splníš a nohy na stůl :) ...někdo nesplní někdo má na to celý event někdo již za týden, pamatuji i za dva, tři dny eventy splněny, to bylo ale dost místa a jiné motivace :) /a určitě i jiná skladba úkolů/
 

DeletedUser5987

Guest
tak jsem to asi pochopil nějak špatně, jelikož ve spoileru je napsáno, že počet úloh je nekonečný, krom 1ního segmentu... Nic o nohách na stole :)
 

iDavis

Legenda
@BombaySapphire zatiaľ tá informácia nie je aktualizovaná (viaže sa ešte k predošlej variante, ktorá mala nekonečné úlohy naozaj obsahovať). Bude to o chvíľu aktualizované (vrátane zoznamu úloh).
 

Ludi

Veterán
Já jsem ráda, že bude omezený počet úkolů a běžné denní úkoly. Člověk si splní a hotovo. A ani nemusí nějak zvlášť spěchat. Prostě to bude klidnější.
 

voyager-1

Velmistr písma
jen 85 úloh, to bude rychlovka. Ty budovy co jsem připravil na lvl.15 pro původní úkoly jsem stavěl zbytečně.
 

DeletedUser4169

Guest
Ludi > když chceš klid, tu možnost si měl vždycky, udělej pár úkolů tak, že se dostaneš zhruba na dvě třetiny hlavního baráku, setu nebo co tam je a pak skonči. Nekonečný úkoly tu byli pro ty, co chtěli možnost svoji aktivitu zúročit. A těm to vzali. Zas je to jen o zaškatuplkování všech do průměru.
 

flego

Mistr slova
Oproti původní beta verzi se mi zdá, že přitlačili na cukrovinky za splněný úkol,jinak by,ať už jakoukoliv ( nebudu hodnotit) eventovou hlavní cenu v "základní řadě"těžko někdo vytáhl na desítku. I tak to zřejmě bude záviset na dodatečném craftingu.
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Bavilo tě opakování stejných úkolů (nejdřív několikrát za sebou, pak ob jeden)? Jako proti gustu žádný dišputát, jak se říká, ale většina do fóra přispívajících byla (ve více minulých eventech) přesně opačného názoru. Hra má bavit, ne prudit. Jestli tebe bavila, ok, tos měla skvělé. Naopak mě to nemálo prudilo a rozhodně jsem nebyla sama...

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Slniecko

Znalec fóra
Podle mne to tedka bude víc fér.. Stejné množství úkolu pro všechny, stejné úkoly pro všechny a hold, to co mi padne v truhlách, nebo jestli získam denní odmenu, to záleží na mém štestí, ale v tech minulých eventech jsem teda nemela štestí hlavne na ty úkoly, které mi šli porád dookola ty samé a nekdy i petkrát po sobe jeden a ten stejný úkol a to byla fakt nuda a vopruz.. Takže za mne je to tedka palec nahoru a uvidíme, jak to pujde,až to pustí u nás :)
 
Nahoru