• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Showstall

Pokročilý žák
Já ho taky nechce, ale chci rozvinutí. 1500 kousků do akademie se hodí vždy, tedy pokud někdo do konce roku nezavede obchodování i s artefakty rozvinutí.
Ideální by byl jak jsem už někde četl neutrální s možností výběru. Mohl bych tak rozvinout fénixe, který by měl cenu, nebo třeba další medvědy ze zvěřince, kteří se mi líbili.
 

Naviron

Učedník
Zdravím. Tento event se nějak nevydařil. Nejsem začínající hráč a hned ze začátku mi bylo jasné, že musím postavit manufaktury a dílny.
Konec úkolové řady a jen 7 artefaktů ?? :/ A to jsem točil jen ty nejnižší truhly. Denní odměny se nějak nevydařily, některé jsou k smíchu. Vzhledem k mé kapitole je asi nejpovedenější vůz elfů a orků.
 

Naviron

Učedník
voyager-1 To věřím :), ale upřímně v minulém karnevalu jsem získal celou karnevalovou sadu a to v mnohem nižší kapitole. Na foru jsem během eventu zjistlil, že ten co je vymýšlel již není členem Elvenar týmu, což je škoda.

// Odstraněna citace. Jumala
 

voyager-1

Velmistr písma
jo, minulej karneval byl poslední Event kde se daly získat starý eventový sady. Od tý doby tu už kloudný budovy nebyly, kromě fénixe a medvěda. Minulou karnevalovou sadu, sněžný stromy nebo sadu svatyň asi jen tak něco nepřekoná.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Zlaté eventové sady..., jinak jestli nezískám v DS 1 - 2 artefakty, tak se asi Valentýnský vůz stavět nebude.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Abych řekla pravdu, tak sadu, která by byla velká, bych už neměla na CZ2 kam dát, takže rozvinutelné budovy 4x4 jsou dobré, ale mělo by to ve vyšších kapitolách dávat lepší produkci. Takhle to je moc slabé. A navíc od Stonehenge je u dalších rozvinutelných budov stále méně lidí, kultury i produkce. V nižších kapitolách je Valentinský vůz produkcí dobrý (vzhledem k potřebám města), ale v Elvenarech dává pendrek. Je to prostě nedomyšlené. To je celý problém.
 

Vicky1177

Mistr slova
@Naviron: taky jsem v prvním karnevalu získala kompletní sadu (některé věci i dvakrát). No a to byl poslední event, který za něco stál, přesně jak píše @voyager-1.
Tenhle event je pro mě úplně pasé, když máte kliku a hned první večer eventu máte HW havárii s týdenním servisem :-(
Teď jsem ve ⅔ úkolové řady a kdoví jestli ji stihnu. Z nových věcí mám vůz konstruktů (2x) a bublinu.
Včera jsem projela včetně bonusově vyhraných někde mezi 500 - 1000 sladkostí při pokusu získat 4x 8h zkracovátko. Bez úspěchu. A zase stejná věc s největší truhlou, kde mi to dalo ze dvou pokusů 2x VB, i když podle zveřejněných procent by měla být největší šance na denní odměnu. Zajímavé... :rolleyes:
(Mimochodem: 1) to si nijak nestěžuju, jen komentuju své herní "úspěchy", 2) v appce prostě nehraju, proto "proč nehraješ v appce", radilové ztrácíte svůj čas. Díky ; -))
Dnešní doplnění: Vílí balón hned na druhý pokus a v bedně s 5 %. A o chvíli později druhý v 86 bedně. Tak to už nepobírám... :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Maatina

Znalec fóra
udělej si malé budovy 1ní lvl, podle seznamu zde na foru od Davise si můžeš pomalu udělat předvýrobu, zkus vylosovat nějaké studny ( dnes hlavní cena, ale budou ještě, takže nehoří ) , padají z nich i diamanty , ber i nějaké menší truhly za 18 vlajek a tak, časovače 2 h, síla zásob a mincí Ti pomůže, protože Ti budou chybět.
Ahoj, kdy prosím budou ty další studny? Já víceméně ani o jinou odměnu nestojím, první den se nedá mnoho stihnout, v seznamu odměn je nějak už nevidím.. budou přece?
 

Lovec Krys

Legenda
Myslíš ty 2? Jo mám. Snad popadá pár džinů ve věži. A uvidíme, co přinese fénix.
Jinak to vypadá, že těch 7 artefaktů, co mám bude průměr, tzn. +-1 dle štěstí na cukroví v bednách. Takže pro ty, které zajímá hlavní cena, bez DS to na 10 nedá asi nikdo (nebo skoro nikdo).
Očekávám, že fénix bude rozumnější a bude se dát vylevelit na max i bez DS.
 
Takže, protočil jsem všechny nasyslené bonbonky cca 4500. (už předtím jsem protočil pár bonbonů, takže budovu na 3. levelu, bonbony zpět žádné, hlavní odměny dvě...)
Napadalo mi 20x 30VB, 7x 10VB a 172VB v knížkách.
Truhly daly zpět 2050 bonbonů.
Budovu budu mít na lvl9

Do konce eventu možná dám i ten poslední artefakt a nebo těsně ne.
Takže nakonec takový průměrek.
 

Ludi

Veterán
Na CZ2 už mám 9 artefaktů, takže bych měla budovu na 10 lv. hned. Nechtěla jsem jí, ani nevím, jak se to podařilo. Ještě nevím, jestli jí na čas nepostavím. Úlomků mám v Řemeslné kolem 1/4 milionu, takže craftit nepotřebuji.
Na CZ1 mám na 9lv., tam ji už víc nedám. Až v DS.
Už to tu zaznělo víckrát - pro hráče v nižších úrovních výzkumu je event hratelný snadno a zisk budov výhodný. Pro hráče ve vyšších kapitolách je event nevýhodný. A přitom by stačilo tak málo ... třeba, kdyby Valentinský vůz v úrovni Elvenarů dával alespoň 3500 semínek denně. Hned by to bylo radostnější.

P.S.: Před chvílí jsem Valentinský vůz postavila i na CZ2. Než budu potřebovat místo v příští kapitole, může to chvíli "plodit".
 
Naposledy upraveno:

Showstall

Pokročilý žák
Tak jsem to dnes roztočil.
Na počátku 2943 sladkostí a padlo mi:
3x-5% kladiva; 5x-2x5hodin; 4x-2x2hodin; 3x-10% mince; 9x-8VB; 4x-20VB; 3x-20% PB; 2x-5% mince; 1x-5VB – PV; 1x-10VB – PV; 1x-rozjímání
5x-30 PV (denní bonus); 1x-100 sladkostí; 1x-500 sladkostí

To máme 152 VB, které jsem rozdal mezi divy a výzkum hned. Dalších 165 VB mám v prastarých vědomostech, ty nacpu zase do divů.
Z celého točení (25,86,18,25,86,86,161,25,161,54,86,161,161,18,25,161,161,18,18,86,86,161,27,54,161,86,86,161,86,30,86,86,30,18,86,86,86,161,161,54,86,18,30) mi padlo 1x500 (161) a 1x100 (30) sladkostí.
Mám 7 rozvinutí a 29 vlajek do dalšího, což je cca 780 sladkostí (nyní mám 1 ks), Takže další už určitě nepřidám. Bubu rád, že získá tu rozvážkovou knihovnu.
Ještě stihnu 175 sladkostí za denní úkoly.
Takže na plný level se dostanu jen s DS, ale to jedno, stejně to nehodlám postavit.
Těm, kdo to dokážou na komplet předem gratuluji a přeji příjemnou zábavu.
 

iDavis

Legenda
Väčšinu sladkostí som pretáčal cez posledné zesilovače, z 3000 sladkostí padla denná odmena asi 10x. Artefaktov mám len 5, počítam že ešte nanajvýš 2 pribudnú, ale vzhľadom k tomu čo je hlavná budova zač, ma to nijak netrápi.
 

Vicky1177

Mistr slova
Nevím, jestli to byla chyba v popisu/ ve hře, nebo jsem ten popis večer špatně pochopila, proto jen jako příspěvek do diskuse.
Úkol 69 - Získej 4 libovolná kouzla. Z popisu: můžeš získat v Akademii kouzel, z turnajů nebo ze sousedské výpomoci.
Situace: asi 30 minut do konce výroby v Akademii a pár minut do konce turnaje, navíc zrovna bez kouzel... Tak kouknu do craftingu a tam náhodou 3x "Inspirující rozjímání". Přijdu asi za hodinu a že prý "získal jsi odměny z turnaje" v tom mj. 2x už nevím jaký kouzlo. Odkliknu tabulku, ale v úkolu nepřipsáno, pořád 0, protože AK jsem nevybrala a craft ještě běžel...
 

Melindra

Učedník
Ted mi po dokončení úkolů již žádný nenabehl. Zůstal jen ten jednodenní. To už nemůžeme sbírat bonbony? Stalo se vám to taky?
 

iDavis

Legenda
@Melindra je to takto zamýšľané. Úlohová sada je tentokrát konečná, obsahuje 85 úloh, takže tie si už zrejme dokončila a do konca udalosti môžeš plniť už iba denné.
 
Nahoru