• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Lovec Krys

Legenda
Rád bych napsal, že bude, ale už tomu moc nevěřím. S jistotou budeme vědět zítra ráno (nespavci ještě před spaním v noci).
Ale jo, je to pokrok - v loňském karnevalu nebyla studna vůbec, teď - jestli zítra nebude - byla první den. No co bysme ještě chtěli.
 

flego

Mistr slova
Druhá studna se mi zdá jako sci- fi, zvlášť když v denních odměnách rozhazují dárky v podobě semínek (2700/:)36:) hodin) jako je elfí vůz...
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 584607

Guest
Ahoj, ten event přece trvá do 26. února, proč tedy píšete že je zítra poslední den? Mám tedy cukrovinky raději utratit?
 

Slniecko

Znalec fóra
Jako ale predposlední den dát odmenu 1x8hodinový urychlovač.. To snad už není možné.. Ty denní odmeny se jim teda nepovedly.. :(
 
já jsem rád, že mi ještě jednou zopakujou 30VB. Tam protočím zbytek a v poslední den rostě už jen ty dosbírané šušně :)

ad studny: se divím, že je vůbec mezi denní dávají, když jsou mezi hlavníma
 

Lovec Krys

Legenda
@Thuria Jedná se o informace z bety, pravděpodobnost, že denní odměny změní oproti betě je malá (už se to stalo, ale je to vzácné), a tam událost končí zítra.
 

DeletedUser6399

Guest
Ahojky budou tam ruská kola? Studen mám z minulé události ještě dost v zásobě, ale kola mi došly :eek::D
 

DeletedUser467

Guest
No.... jestli se správně dívám, tak ještě nebyl Vůz trpasličího pivovaru, tedy ten nás zřejmě čeká na betě zítra. Docela mě tam zaráží ty urychlovače 1x 8 hodin. Ani bych se nedivila, kdyby to na ostrých serverech změnili a dali místo toho předposlední den studnu, tím by naštvali ještě víc lidí, protože by utratili kokina na předchozích odměnách.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7028

Guest
asi jsem špatný matematik, ale nějak mi to nevychází....úkoly z karnevalu jsem dokončila....zbývají jen denní.....podle mojich propočtů, abych to dodělala dokonce mi schází, když budu brát jednu vlajku za 25 sladkostí.....cca 2600 sladkostí :(.....a to okolo hradu nenasbírám :(
 

OldMaGorr

Mistr slova
Já mám na beta našetřeno ještě 4000 cukrátek a tak ten 8h urychlovač opravdu "potěšil". Doufejme, že alespoň poslední den to nebude podobný výsměch.
 

DeletedUser3346

Guest
@Slniecko denní odměny vyhovují vždycky drtivé většině hráčů z celého světa. Jsou exkluzivní přídavkem každé události a každý hráč tam většinou nachází to co sice moc nepotřeboval ale jen vylepšil a vyměnil za lepší model. ;)

@Emhyr var Emreis II Ano tvůrci jsou opravdu až moc štědří a přející všem a třeba něco jako studny přání nebo Ruské kolotoče v denních odměnách jsou až moc ideální a mělo by se to dávat pouze do hlavních odměn.

@ElfMaGorr To máš dobré a určitě veliké šance při těch zanedbatelných cenách truhel určitě budeš zase s odměnami velice spokojený :)
 

aikomi

Mistr slova
Tenhle event mne moc nepotěšil. Ani se nesnažím aktivněji řešit úkoly. Dělám to lážo plážo. Úkoly nejsou tak hrozný. Řekla bych, že jsou celou dobu na pohodu. Možná některé budovy jsou i velice pěkné, ale co se týká na postavení, to už je horší. Já si raději vylepsim KR me staré dobré, ještě lepší budovy, které jsem získala kdysi, kdy hodnoty budov byly lepší a zajímavější.
 

DeletedUser3346

Guest
@aikomi Přesně tak úkoly Elvarianského karnevalu jsou opravdu snadné a všichni hráči si je pochvalují že jsou víc než zábavné a motivující je plnit. A to je to hlavní ten zábavný herní prožitek o který jde všem hráčům Elvenaru na celém světě. A ty denní odměny i hlavní ceny jsou jen doplněk od tvůrců co je čím dál lepší a lepší každou událostí. Prostě všichni si chválí to hlavní že jde o zábavu v řešení úkolů. A za ty vysoké odměny za úkoly nasbírají opravdu dostatečné množství sladkostí aby si každý den otevřeli truhly nejen s jednou denní odměnou. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
superiva
Asi nejsi špatný matematik, nebo jsme dvě. Já počítala jednu vlaječku za 27 (alespoň v minulém eventu mi to vyšlo na 27,5) a do konce včetně odhadu sběru mi chybělo asi 3.000 sladkosti. Mám před sebou ještě čtyři úkoly, ale ty jsem započetla, moc velký rozdíl to nebude. Docela by mě zajímalo, kolik lidí to dotáhne na desítku a nač je to přijde.

Jiná věc: zdá se mi, že tu všichni kromě mě vědí, co bude v denních odměnách během posledních pěti dnů, tj. 19, 20, 21, 22, 23. Mohl by mi to, pěkně prosím, někdo napsat?
 
Naposledy upraveno:
Nahoru