• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianské hry

Mescal

Znalec fóra
@nataly111... :)

Mě odměny z budovy Triumfu nepříjdou až tak zlé, osobně se mi líbí, že si mohu vybrat jednu konkrétní odměnu, kterou zrovna potřebuji a dostanu ji v míře více než uspokokující (s porovnání s jinými hlavními budovami z jiných eventů, kde dostanu mix více odměn, ale ne ze všech odměn z toho mixu jsem stejně nadšen). :)
 
Naposledy upraveno:

Serza7

Učedník
Budova triumf přílivu a odlivu při vylepšeni o kapitolu změní produkci na zásoby. Pro mě je to nežádoucí vlastnost nebo chyba.
 

Hexik

Znalec fóra
za me je taky triumf super mam je ve 3 mestech s ruznou kapitolou vyvoje a vyrabim jednotky v dalsim manu a v poslednim aktualne semena (mam jich porad malo) ale nebylo by malo kdybych nebyla tvrdohlava a nestavela cesty v konstruktech
 

Mescal

Znalec fóra
@Serza7 to je ale u různých eventových budov běžné, že po výzkumu další kapitoly a povýšení této budovy se změní (ale také nemusí) odměny, které budova dává. Koukni na přiložený odkaz a uvidíš sama... a již nebudeš překvapena. :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Myslím si, že v tomto prípade @Serza7 naráža na fakt, že pri vylepšení triumfu sa len prepne prednastavená automatická produkcia. Vôbec bez ohľadu na konkrétne produkcie - ak napríklad mám nastavenú produkciu č. 3, po vylepšení to automaticky prepne na produkciu 1. v poradí (čo sú zhodou okolností zásoby), po čom to treba znova prenastaviť na žiadanú produkciu.
 
Nahoru