• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianské hry

Lovec Krys

Legenda
@indian068 Pokud mu delší dobu nerostou body a není na konci výzkumu a je bez společenství, tudíž i bez turnaje (a to jak a kdy naposledy hrál turnaj tam vidět jde), lze s největší pravděpodobností očekávat, že nehraje.
Jaký smysl by mělo hrát, jestliže nic nestavím, divy nevylepšuji, nikam nepostupuji, turnaj nedělám a nejspíše ani nehraju věž?

Ano, máš pravdu, není to na 100%, ale dá se tam vyčíst dostatek informací na rozhodnutí, zda má cenu mu vůbec psát.
 

indian068

Znalec fóra
Jaký smysl by mělo hrát, jestliže nic nestavím, divy nevylepšuji, nikam nepostupuji, turnaj nedělám a nejspíše ani nehraju věž?
vtom mas pravdu ale pokud hrac nic nenavysuje a zustava vyset v urcite kapitole muze byt i proto ze ma hlavni svet napr. na W a na A to ma jako dia farmu protoze se dia pocita do obou svetu
 

Lovec Krys

Legenda
Na dia farmu potřebuješ hrát. To znamená minimálně být ve společenství a hrát věž+turnaj+události. Věž sice můžeš hrát i solo, ale sám nemáš šanci dát ani stříbrnou, natož zlatou. S městem bez společenství toho moc nenafarmíš.
 

Banderoi

Znalec fóra
Tak po minulém úspěchu mám bronz s odřenýma ušima!ŽRÁDLO PRO PONÍKY nepadalo a nepadalo.Ty nové tapety jsou fajn .....ale oheň ve vodě???Tady asi přírodní zákony chybí.
 

athlo

Pozorovatel
Já mám nakonec stříbro. Ruské kolo na produkci zásob jsem tedy vyhrál, ale zlato to není :D
 

karhol

Znalec fóra
Tak já tentokrát skončil hluboko v železné lize, 26odznáčků (cca. 550ks žrádla) od devátého artefaktu. Žrádlo pro koníky snad nepadlo ani jednou. Úkoly dokončeny všechny, sběr kolem města občasný.
 

karhol

Znalec fóra
Jel jsem truhly, které dávaly co nejužitečnějsí skladbu odměn (VB, možnost zpětné vratky žrádla apod) , neřešil jsem výhodnost ani na obruče, ani na denní odměnu
 

Ryny

Pokročilý žák
Já skončil jako minule v bronzové lize. Bral jsem vždy nejvyšší nabídky a krmení dostal jen 1x za 150. 9 artefakt mi utekl o necelých 10 bodů.
Ani nevím, jestli jsem spokojený.
 

athlo

Pozorovatel
No tak možná největší výtka, kterou tady od sklerotiků čtu, je asi to, že Hry trvaly moc dlouho, když si pak hráči nepamatují, jaké odměny dostali :)
Mně asi hodně pomohlo i sbírání jídla pro koníky okolo města. Za den se mi při intenzivnějším hraní podařilo nasbírat i přes 20 kusů.
 

Ludi

Veterán
Většinou moc štěstí ve hře nemám, ale na cz2 mi padalo krmení celkem slušně, tak jsem skončila ve zlatě, na cz1 ve stříbře. Ksichtík se mi líbí, všechny ostatní odměny jsou taky fajn.
 

Mescal

Znalec fóra
Skončil jsem ve zlaté, ale bylo také díky velké dávce štěstí, kdy jsem z obručí získal celkem 880 krmení pro koníky. A samozřejmě také pilné sbírání krmení na hranicích herního plánu. Také jsem nakrmil Popeláka, ten toho sice neudělá sám o sobě moc, ale může to být pomyslný jazýček na pomyslných vahách, jak jsem již psal zde a zde (klikací odkazy na mé dřívější příspěvky v tomto vláknu).
Jen mě mrzí, že nikdy nevyužiji avatar, přece by nikdo nevěřil, že jsem podle obrázku celkem pěkná ženská. :)
---
Dotaz na všechny, existuje někde seznam hráčů a jejich pořadí v konkrétním eventu... tedy něco jako pořadí ve Věži nebo turnaji.?
 
Naposledy upraveno:

nataly111

Velmistr písma
Mescal
Když jsem já od minulé události mohla být fousatej chlap, proč ty bys teď nemohl být hezká ženská. :D

Jinak opět zlato, za mě spokojenost. Jen mi teď padalo o dost méně měny zpět.
Jen jestli mužů k hlavní budově, je hezké, že si můžu vybrat co vyrobím, ale příště by bylo fajn kdyby poskytovala něco pevného (mince, kladívka, to je jen příklad) a druhou možnost vyberu si sama rozhodnout. Dřívější budovy z událostí toho taky vyrobí více.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Já hodně podobně jako karhol - artefaktů 8, liga železná, výběr kruhů jak kdy, velké i malé, akorát ten sběr kolem města byl dost důsledný a stejně to nepomohlo. Zpětné jídlo pro koníky nepadalo až do konce. Ale mám několik hezkých denních odměn a triumf na devítce taky časem stát bude.
 
Nahoru