• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianské hry

Hexik

Znalec fóra
na co potrebujes 3 nebo 5 odmen kdyz budou nanicovaty ja myslim ze jedna vetsi je rozhodne lepsi kor kdyz si muzes vybrat ktera vyhovuje vice tvemu hernimu stylu
vim ze u tohodle typu hry to zni dost divne je pravda ze je spousta mest a taky hernich stylu ikdyz se muzou mnoha podobat najde se i mnoho velkych rozdilnosti a tohle je taky sance jak udelat mesto k obrazu svemu
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Hexik
mozna to sem nepatri ale ds po eventu bude takze to na 10 dame +- vsichni
Všichni asi ne, tak to sem určitě nepatřilo, alespoň ne do laskavého dialogu.

Jinak na 59 úkolu, pět budov, tři artefakty, ani jedno krmení - samé PV a vojáci. Tak to už mě opravdu přestává bavit a taky se mi zdá, že to vůbec neodpovídá počtu pravděpodobnosti.
 

Lovec Krys

Legenda
@Jirinazel Jeden hráč není reprezentativní vzorek. Takže se klidně může stát, že jeden hráč bude dostávat měnu události zpět v množství postačujícím pro zlatou, zatímco jiný nedostane žádnou a přesto to v průměru na tisících hráčů vyjde tak jak má (náhoda dokáže být docela dost protivná potvora).
 

Mescal

Znalec fóra
Jak v tomto vláknu již psal @Lovec Krys, je artefakt rozvinutelné budovy jako odměna pro stříbrnou a zlatou ligu poněkud mimo mísu. Chápu jej u bronzové ligy, což je ta víc herně aktivní skoro poloviční část hráčů (cca 45 % hráčů).
Možná že by odměny pro stříbrnou a zlatou legii šlo udělat formou vyber si 3 ks z 5 nabízených odměn (budov, VB, či jiných odměn). Dokázal bych si představit, že by rozvinutelná budova měla ještě další speciální 11. level, který by byl dosažitelný pouze přes artefakt, který by byl jednou z odměn ve stříbrné a nebo zlaté lize.
 

Hexik

Znalec fóra
tak je pravda ze kazdy to dat nemusi jen kdyz bude samozrejme chtit na bete jsem udelala 9 takze po ds 10 mit budu

co se tyka te ligy je pravda ze ty artefakty ve vyssich odmnach ztraci na vyznamu kdyz je jinak nez na vylepseni clovek v podstate neuzije
a umisteni v lize je dalsi kapitola ani nepocitam ze bych se dostala dal nez do bronzu i tak budu rada pokud tam budu asi tak

vybirani obruci je narocny ukol a kdyz beru ty mrchy na bodiky nejvyhodnejsi prijde mi ze to dava bordel takze nejspis v dalsim vybirani budu brat ty drazssi s tim ze v ds ziskam chybejici artefakty
 

Mescal

Znalec fóra
Co se týká obručí, hráč si musí zvolit:
  • jede na ligu a vybírá ty obruče, které dávají nejlepší poměr (herní měna / postup po hracím plánu) a dostává obvykle v odměnách to, co vůbec nepotřebuje
  • jede na kvalitní předměty / budovy z odměn a pak musí počítat v závěrečném účtování s max. bronzovou ligou
-----------------
  • případně kombinuje obě výše popsané možnosti a s velkou dávkou štěstí zůstane v konečném zúčtování ve stříbrné lize a nebo těsně spadne do bronzové ligy
 

Hexik

Znalec fóra
ja v tomto moc dobra nejsem takze na bete jsem v obou eventech mela zeleznou a na cz bronz tak ted uvidim ale vytahla jsem popelaky ze skladu ikdyz si myslim ze nejsou zadny zazrak tak uvidim jestli ten efekt s nima bude lepsi
 

pavelb

Učedník
@Hexik - popelák pomůže jen maličko, přidá ti cca 100 krmení. Ale zrovna to může stačit na získání artefaktu navíc, či postupu do vyšší ligy. Více však přidává poctivé a časté sbírání padavčat kolem vesnice. Na betě mám budovu level 10 ( skončil jsem těsně pod stříbrnou ligou v bronzové) a to nemám popeláka , ale 4x denně jsem sbíral padavky a přišlo mi asi 200 krmení z obručí.
 

Hexik

Znalec fóra
ja vim jsem si rekla otestuju 3% zatim to vyjde na stejno jako 2% no a to je ze me to da za ukol 2 bodiky navic to je max 150 za celou hru i tak jak pises nekdy schazi fakt malo na druhou stranu jedno krmeni za cely event me nevytrhne tedy 2 krmeni

no okolo mesta je rozhodne daleko vice nez co da popelak taky uz jsem ho tu uz drive radne pomluvila ze je nanicovatej ale hodne hracu psalo ze ho ma a krmi tak jsem to chtela zkusit
 

Mescal

Znalec fóra
@Hexik : Že je Popelák nanicovatej, s tím plně souhlasím. Efekt krmení na 10. levelu je 1 (do odměny 50 jednotek herní měny / úkol) max. 2 herní měny za úkol v úkolové řadě (od odměny 51 a výš jednotek herní měny / úkol).
Raní denní úkoly (za vyzvednutí) Popelák neřeší.
Tedy Popelák přidá tak 1 obruč (3 bodovou) + max. 1 obruč (1 bodovou) za celou událost, což je uboze málo.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
no me to dava od pocatku po 2 ale psala jsem ze mam 3% to je tedy jeden na 10 a jeste vejce jen jsem chtela zkusit jestli to vubec nejak na vysledku poznam kdyz je moznost to pak zase uschovat
 

Prealiena

Velmistr písma
Je nějaký rozdíl mezi 1% a 1.1% měny události navíc? Jestli má cenu popeláka tahat na druhý level.
 

Mescal

Znalec fóra
@Prealiena , @GorGlin , od Popeláka dostaneš +2 jednotky herní měny, ale základní odměna za úkol musí být 51 a více jednotek herní měny, viz screenshot, tedy za předpokladu, že je Popelák rozvinutý na 10. úrovni.
popelak.png
 

voyager-1

Velmistr písma
když to tady tak čtu, tak ten popelák je ještě horší než jsem si myslel.
Takže když ho mám na 1.1 % tak mi za celou hru nic nedá?
 
Naposledy upraveno:

Mescal

Znalec fóra
@voyager-1 mě se objevoval bonus od Popeláka (mám jej rozvinutého na 10. úroveň) již od 1. úkolu... to byla odměna za splnění úkolu cca 30 - 35 jednotek herní měny a odměna byla tedy +1 jednotka.
Sběr kolem města a ani raní odměny (za přihlášení) Popelák nijak neovlivňuje - nic nepřidává.
---
@voyager-1 Možná hloupá otázka... ale Ty máš Popeláka? Dokud jsem Popeláka nepostavil, taky se mi při najetí myší na odměnu nic nerozbalilo, alespoň si to myslím. Jestli máš Popeláka a po najetí na odměnu se Ti nerozbalí rozklad odměny, tak je něco špatně.

******* EDIT ********
+ 3 hodiny po zveřejnění původního příspěvku--> Tento příspěvek reagoval na dotazy od Voyagera, ale jelikož on svůj příspěvek smazal, tak se může jevit poněkud zmatečným, ale není tomu tak. :)
 
Naposledy upraveno:

Mescal

Znalec fóra
.... totéž se mi stalo jednou u Ohniváka a bylo mi divné, proč jsou ty soupeřící jednotky tak odolné. :)
 

Hexik

Znalec fóra
podle dokumentace od mescala bych se mohla tesit od 70 i na 3 bodovy bonus jen premyslim kolik mi to hodi zase neco zanedbatelneho ale tusim ze uplne od pocatku mi to dava po 2 takze to mozna tak zle neni
 
Nahoru