• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Elfové versus lidé

Deleted User - 42211

Guest
pravda, až na to, že jsme tak všichni už dávno hráli, jen se na to podívej, a bylo to i schváleno, postě jedinkrát nedokážeš bez keců přijmout to, co se zavedlo, vid... Nechápu, proč to prostě pořád děláš :D
 

DeletedUser1198

Guest
@regular96 dovoluji si tě upozornit, že já kecy nemám, hraji tak, jak se to tady hraje už delší dobu. Doporučuji Ti změnit výrazivo, pokud mne ještě někdy hodláš oslovit. A nehodlám listovat 134 stranami této hry a pokud vím zahajovací příspěvek obsahuje jedinou úpravu a ta je tak, jak počítáme cca měsíc určitě.
 

DeletedUser1148

Guest
tak a teď jsem zmatená.....jsem elf ,tak mám napsat 90? ....jestli ano tak 90:)
 

Deleted User - 42211

Guest
Luciasek, hrej jak chceš, ale v odkazu, který jsem připojila, a pro bližší info i citovala, tak se v půlce hry pravidla změnila, aby měli lidé šanci vyhrát nad větším množství elfů :) Většinou si elfové dobyli svých 100 s naprosto minimálním zapojením lidí. To, že jsem to obnovila a upozornila na změnu, která se tu konala znamená, že mě mají všichni teď ukamenovat, protože já jsem blbá, že jsem si dovolila něco říct :D

Nechápu, co má pes stále za problémy a musí proti mně ve všem jít... Pokud mám názor, je to špatně, pokud ho upozorním, že vkládá příspěvky jinam, než patří, je špatně...že jsem upozornila na změnu pravidel, opět špatně...:D A mimochodem, nemusíš se prohrabávat záložkami, neboť jsem uvedla přímo odkaz, kde se to dá najít :) A moderátoři fora souhlasili se změnou pravidel. Snad to není takový problém se zapojit do této počítací hry jinak, ne? Opravdu nechápu tvé neustále počínání a shazování ostatních, když si dovolí jen upozornit na konanou změnu...
 

DeletedUser1148

Guest
regular96 já to nemyslela špatně....nakoukla jsem sem poprvé.Tak jsem nevěděla jestli mám pokračovat v počítání.Přečtu si zpětně ty pravidla....nechtěla jsem to pokazit.Pejska si nevšímej.Rejpe rejpe ,ale není špatný.Je to prostě chlap :D ,ale často je s ním i legrace.Důležité je ,že tato hra je krásná a baví nás všechny a nějaké ty rozpory tady na foru ,to se dá přejít.Jsou to často maličkosti.Pejsek je rejpal ,ale v jádru hodný;) určitě nic proti tobě osobně nemá.
 

DeletedUser1148

Guest
aha už jsem si to přečetla....mám ještě lidské městečko,takže když se připojím za druhý nick sem,tak mám hledat poslední příspěvek na odčítání?Jsem z toho zblblá:confused:
 

DeletedUser1198

Guest
Ach ano je tam Astersixův návrh, Tvoje slova "proč ne"... de facto ani de jure tam žádné schválení od vyhlašovatele hry není, necítil jsem povinnost se tím řídit, ale koneckonců, proč ne.
 

Deleted User - 42211

Guest
Vzhledem k tomu, že moderátoři se potom do hry zapojili se ctěním novým pravidel, se to stalo oficiálním...nehledě na to, že i lidé se potom začali zapojovat a hra začala být i pro ně zajímavější, konečně měli trochu šance.
Luciasek, toto nové pravidlo (napsat číslo, až budou před tebou tři jiní lidé stejné rasy) platí pouze pro elfy, lidé si tu mohou počítat jak chtějí, je jich méně a i tak je porazíme, když se nám bude trochu chtít :D

Poslední číslo bylo 91 :)
 
Nahoru