• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Elfí kralovstvi & spol.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7138
  • Vytvořeno

DeletedUser7138

Guest
Ahojky vsem.
Toto společenství vzniklo včera 22.11.2019. Tesime se na nové členy. Hru hraji od jejího vzniku, kdy tento svet jeste ani neexistoval. Po dlouhé pauze jsem se ke hře vrátila s novým nickem, podobným původnímu a budují nové městečko. Založila jsem toto společenství pro vsechny kdo tuto hru začali hrát a hra je baví. Pokud jste aktivní, hrajete radi, jste tymovi hráči budu rada když se k nam pridate. Nevadi kolikati jste v žebříčku. Pomohu vám rada budovat skvělé, funkční městečko. Nějaké zkušenosti uz mam. Tesim se na vas a určitě společně vybudujeme silné společenství.
 

DeletedUser7138

Guest
Pokud hledate spolek šup šup k nam. Schazime se pomalu ale jistě :)
 

DeletedUser7138

Guest
Ahojky.
Naše společenství ma ještě 8 volných míst. Jestli rádi hrajete, hra vas baví, tak vas mezi sebou rádi přivítáme. Je u nás pohoda, pravidla jsou stejná jako ve většině aktivních společenstvích. Účastníme se Věže věčnosti, Dobrodružství společenství, Turnaje, prostě všech aktivit, ale nikoho nenutime do účasti. Hledáme aktivní hráče a těšíme se na každého nového člena do naší partičky. Pokud máte zájem, stačí mi pisnout nebo poslat žádost. Těšíme se na vás. :) :) ;);)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7138

Guest
Hledáme ještě 4 aktivní, pohodové hráče. Pokud vás hra baví a chcete hrát v pohodovém týmu, tak vas mezi sebou rádi uvítáme. ;)
 
Nahoru