• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

elementálové

Lovec Krys

Legenda
V T4 manufakturách. V překladu jsou to manufaktury s jedničkovým zbožím vylepšené na úroveň 24.
Jakmile vylepšíš T1 manufaktury (mramor,ocel,dřevo) na úroveň 24 a výše, zmizí ti 24h a 48h výroby a místo toho se objeví 3h a 9h prošlé zboží (oficiálně se jmenuje živoucí zboží, ale já mu říkám prošlé, kvůli každodennímu rozpadu(stejně jako mana a semena)).
Upozornění: Tvoje bonusové zboží T4 je jiné než u T1.
Například já mám T1 dřevo a bonus na T4 mám tedy na Měsíční kámen (výroba v mramorárně 24+).
Tvůj bonus je mramor, takže budeš potřebovat ocelovou manufakturu 24 na platinu, ostatní 2 vyměníš na tržišti (musíš vyzkoumat a vylepšit na lv3).

To samé bude platit v dalších 2 kapitolách s T2(T4) a T3(T6) manufakturami.
Bonus na nové zboží bude vždy posunut o jeden ve směru turnaje (stejný směr jako v hlavní budově na relikviích), taky se dá zjistit z výzkumového stromu.

Další možnost jsou některé kulturní budovy (např. Blahovičník z věže, ale to je jenom malý bonus).
 

DeletedUser7782

Guest
Tak jestli to znamená postavit manufaktury od nuly až po 24, tak to radši ukončím hru.
 

DeletedUser7782

Guest
V tom případě všem přeji mnoho úspěchů ve hře. Já definitivně končím.
 

DeletedUser4336

Guest
rarachch >> Neházej flintu do pažita, řada jiných hráčů narazila na stejný problém, a vše stihla v rozumném čase napravit. T4 není ještě tak hrozné na vylepšení, jako ty další. A pokud neodejdeš, tak se vždy v další kapitole včas připrav na ty další manufaktury, a vyjde to v pohodě. Já takhle řešil taky vždy vše na poslední chvíli, takže mě to taky mnohokrát vypeklo, ale tak nějak jsem to dostavěl a přešel v klidu.
 
jo, na tohle je dobré se připravit a postupně si je stavět už v dřívějších kapitolách, ať to pak tak dlouho netrvá. Na druhou stranu věž dává tolik urychlovačů, že i tím se dá pomoct...
 

Lovec Krys

Legenda
Jen je posunuté o 1 doprava.
Ve výsledku to vypadá nějak takto:
1592840595345.png
 

Baxcze

Znalec fóra
Hmmm dobrá pakárna už jsem se dostal k elementálům a úkol mi říká postav manufakturu na prkna a kam to mám asi postavit a aby toho nebylo málo hned na lvl 24.Která moudrá hlava na to přišla a co to má za matroš to bude asi síla.
 

aikomi

Mistr slova
@Baxcze A to tě čeká postavit i v následujících kapitolách. Takže se máš na co těšit. Naštěstí existuje teleport, kam můžeš dočasně schovat méně potřebné budovy a místo toho postavit manufakturu na živoucí zboží. Já tuhle tehdy možnost neměla, když jsem byla v elementálech. Teď je to o něco jednodušší. ;)
 

aikomi

Mistr slova
@Baxcze Tak co nejrychleji postavit manufakturu na prkna ve tvém případě, když jsem se podívala do tvého města. Pak si vyzkoumej tržiště .Po vylepšení tržiště, se ti objeví trh s živoucím zbožím. Tržiště pravidelně produkuje semínka( sběr po 3 hod), ty budeš potřebovat na výrobu v manufaktuře právě na pryskyřici. Ve výzkumu pokračuj na zvýšení výroby na pryskyřici Pak ho začni vyrábět. Budeš ho potřebovat i v budoucnosti, ne jen u Elementálu. Tuto surovinu budeš měnit na trhu za platinu, či měsíční kámen.... Co mohu doporučit, postav si do města další budovy, které produkují semínka. Z tržnice ti to v budoucnu nebude stačit. Z mé vlastní zkušenosti. Jinak mě stačila jen 1 manuf. na živoucí v elementálech,ale pokaždé jsem ji kouzlila. Pokud nemáš dostatek kouzla magická výroba, tak by bylo nutné postavit další manufakturu. Nebo tuto rasu pojedeš delší dobu..

To samé platí pro rasy Amuni a Konstrukti. Až budeš dělat další novou rasu, tak budeš muset postavit v Amunech ve tvém případě hedvábí a v Konstruktech drahokamy. Je to na stejný způsob jako u Elementálů.

Jinak už je to hodně dávno, kdy jsem tuto rasu dělala. Takže už si výzkum tolik nevybavím jakým směrem se dál ubírat.:)

Snad jsem to popsala srozumitelně. ;)


Vše jsem opravila. Za chybu se omlouvám.
 
Naposledy upraveno:

Baxcze

Znalec fóra
@aikomi díky moc no to mě čeká pěkná fuška ještě hedvábí a drahokamy.Kouzlo magická výroba funguje i na živoucí zboží?Mně připadalo že se mi výroba platiny při sběru nezvedla.Díky moc za to co jsi napsala to mi ušetří přeci jen čas když se na to můžu už teď připravit.
 

Prealiena

Velmistr písma
Magická výroba funguje i na živoucí. V konstruktech dostaneš divy na zvýšení výroby živoucího (jako Horské sídlo) a snížení rozpadu (ono se to živoucí rozpadá jako semínka a mana).

A těš se, šušká se, že v budoucí 17. kapitole dostaneme další druh zboží s posílením standardní +2 (v tvém případě mramor, křišťál, elixír). To už budeme stavět všechny manufaktury.
 

aikomi

Mistr slova
@Baxcze Ze začátku ti to přijde, že to je složité, ale jak se s tím vžiješ tak to půjde snadno. Jinak ty nemáš bonus na platinu, ale na pryskyřici, tak ti nedoporučuji vyrábět v manufaktuře na ocel platinu. Jednak to žere hrozně moc semínek a k tomu nemáš zvýšenou výrobu na ní. Až budeš mít postavenou manufakturu na prkna a vylepšíš ji na maximum, plus vyzkoumáš zvýšenou výrobu na prkna, tak uvidíš jaký je rozdíl ve výrobě v živoucím. Proto když jsi okouzlil manufakturu na ocel a vyrobil jsi platinu v nebonusovce, tak ti kouzlo magicka vyroba nedala tolik co ti dá u pryskyřice.

Viz můj screening, nebonusová manuf. a bonusová manuf. živouciho zboží. Má bonusová manufaktura je okouzlena proto se ukazuje více a už jsem v Ambasádách, takže tvá výroba bude o něco nižší...
 

Přílohy

  • Screenshot_2020-07-15-21-00-06-616_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_2020-07-15-21-00-06-616_com.innogames.elvenar.jpg
    711,4 KB · Zobrazení: 174
  • Screenshot_2020-07-15-21-00-30-482_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_2020-07-15-21-00-30-482_com.innogames.elvenar.jpg
    708,3 KB · Zobrazení: 136
Naposledy upraveno:
Nahoru