• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

elementálové

DeletedUser4336

Guest
Přesně ty jsem měl na mysli, budovy z událostí jsou vhodné spíš pro ty, co jim obchodníci v akademii nepadají, výjimka byla karnevalová sada.
 

Showstall

Pokročilý žák
Opatství mám na 6-ce a 1/2 do konce, temnotu dle vláken (četl jsem je průběžně) nechci. Možná dělám chybu, mám 3x obchodníky na semínka a dva na manu, ale mě šlo hlavně o ten upgrade vrby vs vinná farma Z eventu jsem tentokrát budovy nebral, možná moje škoda. KR se mi moc nechce plýtvat na rozšíření manových na semena.
 

DeletedUser4336

Guest
Tu farmu jsem nikdy neměl ani jednu. Po vrbách jsem měl ještě ty knihovny, a pak už nikdy nic ze základu nestavěl. Jenže tenkrát šlo získat daleko víc budov, které byly i lepší, takže jsem stavěl chatrče a jezírka. Později je díky opatství na 11. odstranil, a zbyl mi jen set. Na fazole jsem měl chvíli obchodníky, pokud je místo, určitě bych je nechal.
 

Showstall

Pokročilý žák
@Pauleo jezírka mám tři z elfů, ale za upík je 12 KR, tj. 36x (nyní mám 12) a to se mi nechce vyplýtvat. V turnaji hraju ve spolku 10 beden týden, ale po 5 KR to je 5 týdnů na jeden lvl navíc. :(
 

BiggJOEcz

Mistr slova
mě šlo hlavně o ten upgrade vrby vs vinná farma Z eventu jsem tentokrát budovy nebral

Co se týče Vrb, tak těch se zbav. Pokud němáš na skladě nějaké rozumné budovy na manu, tak Vinná Farma je dobrá varianta. Zkus ale ještě zvážit
Vinnou Révu. Za předpokladu, že se do hry přihlašuješ několikrát denně, potřebuješ především manu a ne kulturu, bych si vybral raději tu Révu. Má oproti Farmě téměř dvojnásobnou produkci many, výběr po 2h a pokud trpíš na semínka, jako že určitě ano, tak se dá stavět postupně. Jako nevýhodu vidím hlavně ten maximální výběr 6h. Pak to stojí. Náklady jsou na to nepatrně vyšší.

Jako náhrada za eventovky na manu to je dobré.

mana farmy.JPG
 
Mě začala semínka docházet až se startem výroby T6 - tedy v konstruktech. V těch prvních kapitolách ty požadavky nejsou tak hrozné, ale záleží samozřejmě na přísunu semene
 

zralok73

Pokročilý žák
kontrolní otázka je lepší pochodňová fontána než knihovna mystických věd?
děkuji za názory
 

Lord Michael

Učedník
Zdravím všechny už nějakou dobu si pročítám tyto články a pořád si nejsem jistý jestli jsem to dobře pochopil, když jsem teď v Elementálech a od začátku hry mám bonusovou produkci na prkna (elfí pryskyřici), tak teď si mám postavit továrnu na mramor (měsíční kámen) a platinu měnit na tržišti? Nebo stačí když budu mít jen výrobu na elfí pryskyřici?
 
Nahoru