• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elementálové

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Ve čtvrtek 8. 2. 2018 proběhne aktualizace na verzi 1.47. Můžeme se těšit zejména na vylepšení mobilní aplikace a opravy chyb.

Ale to není vše, spolu s novou verzí hry konečně přivítáme i novou spřátelenou rasu: elementály!

Co si o této aktualizaci myslíte? Dejte nám vědět! :)
 

Lovec Krys

Legenda
Jo, kapitola nočních můr je tu. Noční můry budete mít z toho přemýšlení, co všechno zbourat, aby se vám to tam vlezlo.
Snad dá v další kapitole Inno rozšíření více a snad se i pro změnu zvýší limit na rozšíření z provincií.
Když budu mít štěští, tak Inno stihne ještě přidat jednu kapitolu než se k nim prokoušu (jsem skoro na konci orků).
 

Santerr

Veterán
Ať mi vývojáři názorně předvedou, jak mám nacpat na to jedno rozšíření z výzkumu portál elementálů, ráda se nechám poučit. ;):D
 

papap

Mistr slova
Uvidím,jak to bude,sice mám docela ještě dost volných rozšíření ve městě,jenže zkoumání provincií už je na hodně dlouho.Ale každopádně bourat městečko nehodlám,když jsem ho dovedl k mé dokonalosti...:)
Každopádně je to od vývojářů opět další pěkná ptákovina.Takových velkých budov a ve výzkumu jedno rozšíření,je vidět,že asi logicky neuvažují...
 

DeletedUser4086

Guest
Vývojáři naopak uvažují logicky, chceš postupovat dál ve vývoji, máš teď zapráskaný celý město barákama ?, tak buď něco zbouráš a můžeš jet dál, nebo zůstaneš na místě. Podle mě je to hodně velká výzva hlavně pro hráče z top10, který na elementály opravdu nemají místo. Takže musí buď bourat a propadat se v žebříčku, nebo nebourat ale stagnovat. Uvidíme.
 

papap

Mistr slova
Tak to když si hráč vybuduje město a pak ho má bourat,tak to asi nebude budovatelská strategie.A stejně co by se mělo zbourat,když všeho bude potřeba mraky.
Aspoň tam dát ty dvě rozšíření,jako byly u pulčíků,to by snad nebyl takový problém.
 

Yveta39

Pokročilý žák
Já si nemyslím,že bude málo místa. Sama na novou rasu jsem čekala dost dlouho. A kdo skončil s Pulčíkama, kteří zabrali opravdu dost místa, tak mu zbylo hodně místa na tu novou rasu Elementálové. Ale je fakt škoda,že víc rozšíření ve výzkumu není. Ale nové budovy jsou opravdu moc hezké.:)
 

DeletedUser4086

Guest
Takze vsechny manufaktury T1 jsou o 2 policka vetsi, takze i ty T4. Coz znamena, pokud si nekdo postavil idealni pomer T1/T4 = 2:1, tj. 6 T1 ku 3 T4, to znamena ze ma 9 manufaktur ktere se zvetsi o 2 policka, takze 18 celkem. Dale trziste se zvetsuje z 20ti policek na 25. Takze dohromady to dela 23 policek navic. To ovsem nepocitam ty T4 manufaktury navic. Muzete si samozrejme zbourat pulku T1 a misto nich postavit T4. Vyjde to pak nastejno. A to jeste nepocitam vubec ty nove elementalove budovy. Mam takovy pocit ze se tu nekdo zblaznil ???
 

DeletedUser4169

Guest
Tohle taky nechápu, chtějí aby za to lidi utráceli peníze a rozšíření si kupovali, ale ve finále jim tu možnost nedají. Logický by bylo zvýšit vždy s novou rasou možnou rozšiřitelnost mapy.
 

GorGlin

Veterán
Z určitého pohledu tu probíhají dvě snahy.
Nutit hráče aby získávali místo a současně aby se smířili že to místo není.
Ale já vnímám hlavní problém běžného klikače v tom, že si na něco zvykl a odmítá se toho vzdát.
Kdo nemá místo, mohl by se smířit s pomalým průběhem kapitolou a nějak si vystačit s pár baráčkama.
Na ty, co jsem slyšel, se chystají povinné úkoly a skromné věru nejsou.
Prostě musíme bourat, nejde se tomu vyhnout.
Tedy, samozřejmě, cesta se najde dycinky.
Ale jestli si toho Inno všimne, udělá opatření.
Kdo si rád ušetřil čas tím, že vytůnil rasu na max a pak proletěl výzkum má smůlu.
Průchod kapitolou musí být zdlouhavý, táhlý a nudný.
Nejste tu od toho aby jste se bavili, ale klikali.
 

DeletedUser1835

Guest
taky souhlasím že 1 rozšíření je fakt málo, navíc sem na max. u rozšíření z provincií, a to tam mám ještě 2 volne cele pruhy, aspoň zrušte ten limit z provincii, za dia to vše kupovet nebudu . A ono se to rkne něco zbourat, mam všechny divy a ty rozhodne bourat nebudu, makala sem na nich dlouho a zasice zabiraji dost velkou část města, ale prece je ted nezbouram, a co jiného ? veškerou kulturu a pak ji postavit po konci kapitoly ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

I já který není tak daleko musím reágovat. Ohledně toho hlavního vylepšení to je fajn no ale proč já jako velitel nevím že někdo opustil společenství? Tohle není poprvé 3 lidi pryč a nic. Dřív to fungovalo a proč teď ne? Ale hlavní je vědět že když opouštím společenství tak nevýhody :D ještě by tam mohlo být a neuvidíte ten krásný znak společenství :D:D:D

Ohledně toho rozšíření z poloviny si z malé části nedostatku místa můžou hráči dobře jim tak ale víc to rozvádět nebudu. Ale jinak athlan přednesl můj nápad a návrh jen nevím jestli četl mé podání nápadu nazvaného Rozšíření a změna města dle rasy ale všímám si že nejen u mých nápadů a návrhů ale i jiných co jsou již v archivu nikdo radši nic nenapíše a mnohdy tam jsou i dobré nápady. Místo toho je zájem o to že žlutá ikonka je zelená a to je fakt problém co vadí :D:D:D a taková tá stálá parta tady spíše zásobí argumenty proč by to nešlo ale nápad že by to šlo ale trochu jinak to ne.

Mimochodem v archivu nápadů a návrhů nejsou všechny. A pokud někdo zase bude házet že to není pravda tak ať se vyjádří k nápadu který tady již byl o rozdělení profilů ve hře na mužské a ženské? Řešilo se tam hlavně i obrázky profilů ve hře. A to téma bylo starší tří let aktuálně. Ano sice kosmetická ale dobrý nápad na úpravu.
 

DeletedUser3071

Guest
@Nightwish89

Pokud ti nechodí oznámení, že někdo opustil spolek napiš prosím na podporu kde se na to podívají.

Jinak tě poprosím aby jsi se držel tématu, děkuji
 

DeletedUser4646

Guest
Dellingr: Já jsem reágoval na dané téma ... Dle mého úsudku zcela zbytečné vylepšení upozornění co vše hráč ztrácí odchodem ze společenství oproti jiným možným vylepšení. Taky jsem reágoval na reakce ostatních na nedostatek místa a jen jsem upozornil na můj nápad a návrh který jsem předložil ještě před Novou rasou. A to že jsem upozornil na to že v archivu nápadů a návrhů nemáte vše je sice trocha jinde uznávám.
 

GorGlin

Veterán
Vymazlená Blondynka:
Já tedy nevím jak ty, ale já chodím do práce abych si vydělal peníze, takže mi připadá pochopitelné, že i tahle hra je jen mašina na peníze.
Pokud mají v tvém případě smůlu, tak to asi dáváš i bez diamantů, což znamená, že to zjevně jde hrát i bez nich.
Diamanty jsou jen výhoda pro platící a tak to má být, ne?

Ale zpět k tématu.
Já mám z aktualizace smíšené pocity.
Jsem rád, že manufaktura na ocel přišla o dávivý reflex.
I když mě koncept živoucích surovin moc neoslovil, investice do manufaktury v podobě lidí a kultury jsou dost velké na to jak nepraktické jsou, mám důvod postavit manufakturu na prkna a ta se mi moc líbí.
Některé elementální budovy jsou opravdu vydařené.

Jsou tu i věci, které mě nepotěšili.
Úprava zadávání zboží na tržiště pro mě není vylepšení, raději bych aby někdo seřadil nabídku u obchodníka stejně jako v prohlížečové verzy.
Elementální vzhled manifestací nebo cvičiště se mi moc líbí, ale s rostoucím levlem se ztrácí a je to jen barák s ozdobami.
 

LuciskaCh

Mistr slova
tak nevím jak ostatním, ale s poslední aktualizací se začal sekat chat, což je hodně velký problém. Nikdo si teď nechce přes něj psát, protože nikoho nebaví pořád aktualizovat hru. Prosím, udělejte s tím něco, rychle. Ve společenství komunikujeme hlavně přes chat, co se týče turnaje a teď se nemůžeme domlouvat a hecovat :-D
 
Nahoru