• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Elementálové-nová rasa

DeletedUser1800

Guest
elementál vychází z výrazu "element", je to živel, ovšem element vyjadřuje i něco základního, prapůvodní substanci, která je ve všem a všude. "Živlová magie",živelná stvoření, která nás obklopují a jsou obsažena v každém jednotlivém živlu.
 

Přílohy

  • e53815cef4_68687975_o2.jpg
    e53815cef4_68687975_o2.jpg
    151,4 KB · Zobrazení: 171

Sheila7

Guest
Super nápad.Hlavně může mít pokračovaní:Jako elementi to můžou býti 4 rasy takže hra na déle.Dokážu si to představit.Element ohně..první rasa...ty baráčky a tak dál..pak další rasa a další etapa element vody....jůůůů. Toto mě nadchlo takže máš ode mě určitě palec nahoru at to dopadne jakkoliv ;)
 

Sindri

Guest
Každý soutěžící odesláním díla potvrzuje, že jej nezískal od jiných autorů, nebo odkudkoliv z internetu, neboť tento způsob je přísně zakázán.

Ehm
Obrázek musí být vlastní tvorby, musí být podepsán tvou přezdívkou a to ne dodatečně, tzn. musí být vkomponován do díla. Pokud se rozhodneš např. ručně kreslit, tak se podepiš ještě dříve, než budeš fotit/skenovat. ;)
 

DeletedUser494

Guest
Já nechci teda prudit, ale obecně elementálové jsou opravdu jen jakýmsi oživlým... no, živlem. Obvykle nemají příliš vlastní vůli ani trvání, nebot potřebují ten svůj živel k životu... Ne že by nešlo jim tu inteligenci dát (i když nevím, jak jim dát kulturu) a je fakt, že čtyři nové budovy (pro každý element jednu) by mohly být zajímavé.
 

DeletedUser34

Guest
obrázok je krásny aj ked na internete ich je rovnakých vela tak neviem ci si to naozaj kresll vlastnov rukou
popis je strohy ale vystižný ale viac by mazaujali jednotlive elemanty ako zachranovat všetky 4 naraz kazdopadne ak si to keslil sam je to krasne

hodbotenie 7 z 10
 
Nahoru