• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Eleanor Nainaloivissa

Zdravím, vážení čtenáři!
(Nechápu sice, co se to stalo, že jste někteří zabloudili až sem, ale stěžovat si nebudu.) Jak už jste si jistě přečetli, ráda bych se vám trochu představila. V rámci zachování ochrany osobních údajů vám pochopitelně neřeknu všechno, ale to jste asi mohli čekat. Snad se vám to tu bude líbit, jdeme na to!

Můj nick v Elvenaru je Eleanor Nainaloivissa, svoje pravé jméno vám stejně jako věk, datum narození a bydliště neřeknu.
A proč jsem si vybrala zrovna takovou přezdívku? Je to složité a zároveň prosté. Jméno Eleanor jsem si vybrala z dvou prostých důvodů: líbí se mi a je netradiční. S druhým jménem už to tak jednoduché není. Nainaloivissa je v podstatě složeninou dvou slov, naina a Loivissa. Jsou to slova z jednoho smyšleného jazyka, který pro svou nejmenovanou knižní sérii vymyslel nejmenovaný spisovatel. (Ptáte se, proč je nejmenuji? Nebudu tu přece dělat reklamu:)) Naina znamená zářivá a Loivissa je jméno jistého vymyšleného druhu lilie s hlubokým modrým květem. Až při psaní tohoto textu jsem si uvědomila, že jsem slova dala do nesprávného pořadí, protože se správnou gramatikou onoho jazyka by bylo první podstatné jméno, nikoli přídavné.

A teď něco o mé osobě.
Baví mě vymýšlení a sepisování příběhů a četní dlouhých románů klidně o 700 stránkách bez obrázků, nejradši mám fantasy a takové ty knížky ve stylu "deník". A vlastně ten fakt, že mám ráda fantasy, mě vedl k tomu, zahrát si
Elvenar. A jen tak btw, hraji za elfku.
A abych mluvila pravdu, ve skutečnosti nejsem tak positivní osobnost, jak by se z počátku mohlo zdát.

Nevím jistě, co ještě bych mohla o sobě říct, aniž bych prozradila své osobní údaje, ale myslím, že tento text už postačí.
 

Deleted User - 500563

Guest
Wau
Děkuji ti za tak skvělý příspěvek. Vítám tě na našem fóru. Ať se ti u nás líbí a kdyby jsi potřebovala s čímkoliv poradit, neváhej se na nás obrátit. Právě běží nová soutěž, pokud se chceš zúčastnit, máš ještě dostatek času se zapojit..
Chceš-li diskutovat o hře a být ve středu dění mrkni se sem. Ráda píšeš ? Mrkni se do Krčmy, konkrétně do Uměleckého koutku.

Ať tě hra stále baví.
 
Nahoru