• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Aplikace Efekty ve meste - moznost vypnuti efektu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2988
  • Vytvořeno

DeletedUser2988

Guest

[Shrnutí]
– Moznost vypnuti efektu ve meste i mimo mesto, napriklad cas, ktery zbyva pro dalsi motivovani souseda.

[Podrobnosti] - Dat do nastaveni v aplikaci moznost vypnout pohyblive efekty ve meste, popripade i casovace u mest (sousedska vypomoc).

[Důvody] - Efekty ve mestech znemoznuji plynuly chod hry, hra casto zamrza, spatne se nacita. Casovac na mape po odecitani casu hru naprosto zasekava, moznost skryti odpocitavaneho casu velmi pomuze pri plynulejsim chodu u motivaci.

[Dopad na jiné herní prvky] Plynulejsi hrani, rychlejsi motivace sousedu bez vykopavani z aplikace.

Ja, ac mam velmi vykonny mobil, tak mi toto dela hodne velke problemy pri hrani na Androidu. Od hry pomalu a jiste upoustim, nebot hratelnost se stale snizuje.
 

DeletedUser2988

Guest
Samo sebou podpora,ale ja to uz psychicky nevydrzel a du do Jabka-viz forum mobilni aplikace.Ale cokoli zpristupni hru vice lidem je potreba PODPORIT :)
Ja mam fungl novy telefon necely pulrok a smejd to neni, mam jeden z nejnovejsich huawei p20 a opravdu nebudu neustale kupovat novy telefon kvuli hre, kdyz se hra muze malym dilem zmenit tak, aby byla hratelna...
 

DeletedUser341

Guest
Já ti nevim, Huawei, Xiomi (nebo jak se to píše), a podobné... Já bych za to peníze nedal, a bez ohledu na to, jak je to nové a kolik to stálo, bych to nikdy nenazval dobrým telefonem... Samsung, HTC, ... budiž, ale tohle? :)

Ale to odbíhám od tématu, takže bych tuto diskuzi raději dále nerozvíjel, případně v jiném vlákně :)
 

DeletedUser2988

Guest
ja bych zase nikdy nedala penize za iphone, kazdy ma na to vlastni nazor a huawei ma parametry i vykonnost velmi dobreho telefonu, mam problem pouze a jen s elvenarem, jine hry mi na nem bezi naprosto bez problemu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
Co se týče aplikace dělám to stejně jak u prohlížeče v pc ... proběhne aktualizace tak aplikaci smažu všechna data. Nejdříve bych ale zkusil jiné hry a pokud problémy budou skoro shodné typu výkon tak aplikace elvenaru s tím zase tak moc nemá vinu. Ale jde i o to že výkon jiných her nejde srovnávat. Možná jiných online her ale i tak bych zkusil skoro stejnou platformu třeba zkusit FoE. Pokud by FoE jelo bez problémů tak ano mám důvod myslet si že elvenar má někde chybu.

Ale bylo by dobré udělat možnost vybrat si a naistalovat si i předchozí verzi aplikace elvenaru. Nedávno bylo psáno o vylepšení načítání aplikace a od té doby to stále v mém případě i dnes apka spadla jinak délka načítaní je stále stejná.

V tomto návrhu mě ale zaráží to odčítání času ... tohle by nemělo vadit vůbec. To je jak zakázat přičítání surovin protože při změně čísel se to zasekne. Zatím co efekty pohybu chápu tak to odčítání fakt ne. Tohle bych hlásil spíše jako chybu.

Takže nastavení ohledně efektů ano ale odčítání času pro motivace co se kvůli tomu hra zasekne je chyba a navrhované řešení nic neřeší.

//Odstraněn text mimo téma, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
Jde o to, ze kdyz v apce motivujes, stavaji se odpocty efektem... mam osobně vyzkouseno, jak jede nemotivovana mapa bez casovacu a motivovana s odpocty :) a rozhodne to neni stejny efekt, jako kdyz se pricitaji suroviny... FoE mi bordel v mobilu nedela, ani zadna jina herni aplikace, pouze a jen elvenar mi dela naprosty bordel pri hraní i nehrani...
 

DeletedUser3346

Guest
@donutka No ale fakt jde o chybu než o součást se kterou mají hráči počítat že se to bude dít.


Smazáno část textu. Pokus o vyvolání sporu. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
I některé nové mobilní telefony nemusí znamenat lepší výkon než předchozí. Mám osobní zkušenost že jsem měl a mám mobil co má 2jádrový procesor a aktuálně mám 4jádrový procesor a z hlediska výkonu je lepší původní. 4Jádro není špatný jen mu třeba aktualizace i Elvenar trošku déle trvá při načítání jakékoliv verze.
Další je běžící aplikace v pozadí. U některých OS které mají některé aplikace od jiné společnosti které nejdou odinstalovat součástí systému a díky tomu to má vliv i na výkon telefonu.

Jinak pár rad... čistící aplikace nutnost. Dále mazat data tak jednou týdně u některých aplikací třeba jako co přehrávají videa nebo mají obsah informací o ostatních přátelích nebo obsah hlavní zdi. Důležité je tak po týdnu nebo dle toho jestli se mobil seká tak ho restartovat.

to vše má souvislost i pro možné fungování aplikace Elvenar.

Značku mobilu bych řešil až úplně v poslední řadě. Tam jde spíše o zvyk každého z nás a opravdu s tím nemá nic společného.
 

DeletedUser2988

Guest
to, co tu zminujes delam prakticky kazdy den, ja dala navrh a ne dotaz, co mam delat, kdyz jsem vše mozne jiz vyzkousela
 

DeletedUser3071

Guest
Tímhle bych zde debatu ohledně telefonů uzavřel, pokud si k tomu máte nadále co říct v diskuzi proto jistě najdete prostor :) ;)
 
Nahoru