• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

efektivní budova na manu z událostí

Všechny zdravím - jsem líný dlouho hledat a některý z místních pardálů jistě hravě odpoví. Která z budov posledních událostí (a je tedy předpoklad, že až se bude událost za rok opakovat, bude opět v nabídce) je nejefektivnější, co se produkce many na 1 políčko týče? Mám pocit, že to bylo něco velikonočního?

Díky za odpovědi, je holt třeba asi něco zasadit, protože starší sety už to nedávají a kouzla rychle mizí :)
 

GorGlin

Veterán
Aktuálně nejlépe vychází lava egg z phoenixe, tedy velikonoce
ale jeslti tam bude a jestli si udrží výkon není jisté.
dost výkonných budov zmizelo v nenávratnu

Nejjistější máš Hungry Treasure, ten na betě byl před pár dny a set který je v eventu dá víc many než ten lonský co máš.
Ale dokud tu to nebude, může se něco změnit.
 
Naposledy upraveno:

Mescal

Znalec fóra
Sice se nemohu považovat za místního pardála, ale nejlepší co mám na mamu je 2 x Náměstí poutníka (a= 4 políčka) + 1x Panství poutníka (6 políček) v Půlčících dává 2 x 6 500 + 1x 8 000 = 21 000 many --> což je na políčko 1 500 many / 24 hod, ve vyšších kapitolách to bude samozřejmě víc many.
 

voyager-1

Velmistr písma
místo panství poutníka je tam ten Hungry Treasure , myslím že to je ten event
 
Naposledy upraveno:

Kvietko

Šéfkuchař
já jsem teprve v desáté kapitole, ale co říkáte na lodě amuniů ? v mém lvl mi to připadá, že jsou nejlepší, ale nemám např. hladový poklad a náměstí poutníka mám z 4 lvl, takže mi manu nedává....
 

Lovec Krys

Legenda
@Kvietko Budova 6 kapitol stará je na nic, pokud nepřidává něco speciálního (např. nakrmený ohnivý fénix je dobrý v jakékoliv kapitole).

@Emhyr var Emreis II Z aktuální události zatím jen Hladový poklad (druhý den události, snad bude znova).

U setů musí člověk počítat s rozlohou celého setu, pokud jej má pouze na manu.
Tzn. jestliže je na manu dobrá setová budova 2x2, ale musím kvůli ní postavit set 7x6, jehož ostatní efekty jsou mi na nic, pak vlastně stavím na manu budovu 7x6 a ne 2x2.
 

GorGlin

Veterán
@Lovec Krys
S rozlohou nemáš vždycky pravdu.
Tohle platí třeba pro fontánu hyrilu, ale poutnický set má dvě budovy na manu a fungují naplno sami o sobě.
Setu z aktuální události, na plný manový výkon stačí tři budovy.

@Kvietko
Lodě Amuniů má problém, že dělá manu jen dvě kapitoly, od hobitů dělá semeno, ale myslím, že vejce je stále nejlepší
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Ano, máš pravdu, že ne vždy je to tak jednoduché, jak jsem napsal.
Nicméně princip zůstává stejný - musíš do rozlohy počítat i budovy, které budova na manu potřebuje, aby měla plný bonus na manu.
Pokud nějaké z nich budovy na bonus sdílí, pak samozřejmě i rozloha sdílené budovy se dělí pro výpočet mezi manové budovy.
 
díky moc všem za tipy (a samozřejmě vítám i ty další). do velikonoc stopro zvládnu nakouknout do poslední kapitoly a pak už něco budu muset pořídit :)
 

Marian24

Znalec fóra
3x4 Prizrak Medveda za 24 Hod 21840 Many nahrano v kapitole Obch. z Unuru , take neni k zahozeni.16 800 bežna produkce s pacičkou (sousedska vypomoc 21840) mam je v meste 2x

Chram Uhliku je o krapek ešte silnejši tu mam z Ambasad a stejne hodnoty i s packou jak pišu vyše.Kdybych ji vylepšil bylo by to vic tohle su hodoty budovy nahrane ešte v Ambasadach.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
U Ledových vánočních stromů je navíc výhoda, že jim stačí 2 další budovy na plný bonus many.
Já mám např. 2 vánoční stromy + 1 sáňkový kolotoč a 1 zimní pouť (po druhém kousku ukryté v inventáři), čímž mi ty 2 stromy produkují téměř 300k many denně v poslední kapitole.
Kdysi jsem měl ty stromy 4, ale před věží a teleporty jsem 2 umazal.
Karnevalový set má zase výhodu, že kromě Fontány má i Pochodňový orchestr na semena.
 

GorGlin

Veterán
Všechny sety co jsem smazal mě mrzí.
V rozhovoru s Innem psali, že staré sety bude možné získat, ale kdy, jak a jak moc staré se tam nepsalo.
Jsem si z nostalgie procházel první sety a byli to moc pěkné obrázky.
 
Nahoru