• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

DS - pytle mincí

gigigigi

Učedník
Problém s mincemi je v tom, že zaseknou hru natvrdo. Velcí hráči, kteří mají požehnání nastradana, pojedou o chvíli déle, ale menší hráči se vyčerpaji rychle. Zaseknout hru natvrdo se tuším ještě nepovedlo a kdyby se povedlo něco takového mě, nasypu do.klientu nějaký bonusem jako omluvu. Třeba malou dočasnou budovu která je k něčemu, například chuťovky, ne ty malé jednotky. Taková hyba může otravit i proto, že naruší důvěru v kompetenci provozovatele. Kde je záruka, že podobný nápad nezasekne hru znovu? Co to vrátit zpátky, do odznaku do budoucna nesahá. A prebytkove odznaky
umožnit v nějakém poměru vyměnit za jiné. Možnosti hry by se tím rozšířily a i menším hráčům by to umožnilo pořídit si chybějící velký odznak. Pro velké hráče to hru výrazně neovlivní.
 

Ludi

Veterán
DS jako takové má hodně odpůrců, kteří tuto hru nesnáší a pak skupinu vyložených nadšenců, kteří to zbožňují. Já to moc ráda nemám, ale kvůli spolku hraju aktivně a je nás takových dost. Nadšenci budou chválit skoro všechno, co se kolem DS děje, jenže jde spíš o to, aby DS bylo přístupné i odpůrcům. Poslední dobou proběhlo v DS dost změn, které pomohly, že je hra příjemnější než dříve. Věřila jsem, že Inno poslední dobou hledá model, jak DS vylepšit, ale tahle poslední změna je zase zvláštní krok zpět.

@gigigigi - problém u velkých měst je ten, že já za placku na mince 100% mám cca 3 měšce, malé město za stejnou placku získá i 11 měšců. Je to podobné jako s náramkem, ten malá města získají za hubičku, ale města na konci výzkumu se na něj "nadřou". Ale u těch mincí fakt nevím, z čeho to vypočítávají, protože jiní hráči na konci výzkumu mají za 100% placku až 5 měšců. A nebylo to tím, že bych předtím neměla vyprázdněný sklad mincí.
 
Naposledy upraveno:

Ereandil

Kolemjdoucí
Já bych v tomto kontextu zavedla nový div: Finanční úřad. Každý level by hráči přidával úroveň daňové optimalizace, který by pytle mincí zlevňoval o daň z kliknutí. :p
 

Sid82

Kolemjdoucí
Je úplně jedno, co se zavede nebo nezavede v DS. Jedinej problém je ten, že je příliš často... V době když se konalo dvakrát, max. 3x za rok, bylo DS příjemným zpestřením a dalo se považovat za prestižní záležitost. Dnes už každému leze tak akorát na nervy, když je tu co měsíc s půl znova a znova...
 

Sid82

Kolemjdoucí
akorát že eventy jedou jak na běžícím páse! Poslední DS bylo v červnu a teď máme červenec a další DS, takže za mě to mazec je :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dodoch1

Pokročilý žák
mě se náhodou tenhle směr úpravy odznaků líbí. DS by nemělo být o tom, aby si hráči rozbořili města, ale aby otestovalo jejich aktivitu a spolupráci.
Promiň ale tomuto vyjádření moc nerozumím. Hrál si vůbec někdy DS aniž by jsi odstěhoval část budov do skladu? Vypadá to, že si se jen vezl na vlně ostatních aktivnějších hráčů, jak to bohužel v případě DS často bývá :)
 
Pár DS na body jsme odehráli, ale už je to dřív. Obecně o to ve spolku není zájem, i když já bych si občas zahrál rád. Nicméně každá úprava, která jde proti nutnosti bourat domky je vítána ;)
 
Nahoru