• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

DS - pytle mincí

dodoch1

Pokročilý žák
Oproti poslednímu DS na Betě došlo na CZ k astronomickému nárustu objemu mincí na jeden pytel. Nedošlo k nějaké chybě?
 

dodoch1

Pokročilý žák
A navíc poslední zelená trasa, kterou šlo udělat i v pár hráčích se ve třetí mapě stává pro enormní množství mincí stejně těžká jako ty ostatní. Na Betě byléo ještě vše v pohodě
 

voyager-1

Velmistr písma
tak jedna z možností jak získat víc pytlů je třeba utratit mince přes obchodníka a pak na ně použít požehnání.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@voyager-1 - taky jde okouzlit opackované kulturní budovy a navýšit si tak kulturní bonus na vyšší množství sběru mincí - funguje to nejen u obytných budov, ale i u jiných budov, co mince produkují (já mám kulturní bonus teď cca 340%), a v kombinaci s požehnáním mincí, mi přijde, že zisk těch pytlů mincí mám na jedno město dostatek, pokud by tak sbíral celý spolek, tak tím i na mapu, ale chápu, že jsou i města, kde tolik kulturního bonusu a požehnání mincí nemají, a to už z jakéhokoliv důvodu, že nejsou tak pokročilá nebo na kulturní bonus moc nehrají.., těžko bez nějaké statistiky nebo dalšího zkoumání asi soudit, jak je ta laťka nastavená...
 

Mpug Mxingu

Učedník
Získat pytel mincí je pro mě téměř nemožné, protože jeden pytel mincí potřebuje téměř polovinu mého trezoru. Volné místo získám snad jedině tím způsobem, že mince vyházím u obchodníka a to se proklatě prodražuje a kazí hru. V dobrodružství jsme jich dali dohromady patnáct a potřebujeme dalších 24, abychom postoupili o jeden krok. Ta podmínka je nesplnitelná.
Opravte to.
 

Boobika

Pokročilý žák
na druhou stranu konecne to trosku procisti invetar od pozehnani na penize, ktere tam v 99% lezi bez uzitku ;)
 

Mescal

Znalec fóra
Změna počtu mincí potřebných do odznaku není omyl, to nastavil někdo přímo v Inno.
Z mého pohledu dřív mi po ukončení DS zůstávalo mnoho nespotřebovaných odznaků, na rozdí od současného stavu, kdy získat odznak za mince je opravdu náročné (u mě osobně to dělá 10 944 000 mincí).
A pokud se to někomu nelíbí, tak jediný způsob, který jako hráči máme, je napsat do fóra do Nápadů a návrhů návrh na změnu a doufat, že když se připojí více nespokojenců, že se to do Inna vrátí a Inno počet mincí v příštím DS trochu upraví směrem dolů.
 

pg740321

Kolemjdoucí
OK, souhlasím, že by to trochu ztížili, ale zase to měli udělat rozumně a ne "střelit od boku" jak se jim to zlíbí, protože při testování si mince mohou určitě zadat ručně kolik chtějí. A hlavně pokud to tak ztížili, tak by měli dát i trochu lepší odměny kvůli motivaci.
 

Ludi

Veterán
Mám kulturní bonus 235%, což určitě není málo, zvláště u města na konci výzkumu. Ale 36672K sbírám skutečně dlouho. A sousedská toho zase tak moc nedává. Jistě, je možnost použít zlatou placku, ale těch nemám zase tolik, a navíc mi to přijde celkem škoda. Zatím jsem nepostřehla, z čeho tu hodnotu zlaťáků vypočítávají. U nás to nakonec zvládáme, ale změna je moc skoková. Souhlasím, že trochu zvednout náročnost odznaků za měšec bylo asi na místě, ale takhle je to prostě moc.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Výše zmíněná úprava ceny je zamýšlené chování hry, nejde o chybu. Omlouváme se proto, že jsme na tuto důležitou změnu neupozornili v tomto tématu. A zároveň bereme na vědomí vaši zpětnou vazbu, všechny vaše připomínky a postřehy přepošleme tvůrcům hry v Německu. Děkujeme!
 

pg740321

Kolemjdoucí
Jo, inflace? Hm, ještě že nezavedli nějakou daň na mince a nezvedli úroky na vše ostatní co se "rozpadá". Ale co není, může být. :)
 

Ladonka

Učedník
Za mě další mínus pro DS. Škoda nápadu pro týmovou hru, který by se měl pro hráče spíše zatraktivnit. Tohle mi přijde jako další hřebíček do rakve. I soutěživost hráčů má své hranice...
 

GorGlin

Veterán
Tohle je složitá věc.
Chápu vaše rozhořčení, to zvýšení bez oznámení je slušná podpásovka pro všechny kdo plánují a kalkulují.
Na druhou stranu, lidi co jdou do DSka naplno a přestavují město bourají spoustu obytek a tak Inno těmhle specializovaným městům hází klacky pod nohy.
Je to vcelku běžné organizátorské škodílkovstí.
Uškodit těm silným, když to postihle i slabé, mrzí, ale umysl byl vydělat prachy.
Asi proto to bylo takhle na sprostotu, peníze jsou vždy až na prvním místě.
Jediné co proti tomů můžeš dělat je ty prachy jim nedat a poradit si jinak.
Příště si to rozmyslí.
Nebo přitvrdí.
Já osobně myslím, že vyměkne dost lidí aby to přišlo za čas znovu.
Tak buďme připraveni.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Chápu vaše rozhořčení, to zvýšení bez oznámení je slušná podpásovka pro všechny kdo plánují a kalkulují.

Je to vcelku běžné organizátorské škodílkovstí.
Uškodit těm silným, když to postihle i slabé, mrzí, ale umysl byl vydělat prachy.
Asi proto to bylo takhle na sprostotu, peníze jsou vždy až na prvním místě.
Omlouvám se, ale proti tomuto tvrzení se musíme ohradit. Tato změna se do zmíněného oznámení nedostala opravdu jen nedopatřením, rozhodně nešlo o náš úmysl. Pokud se podíváte na zahraniční fóra, tak všude si naši kolegové sypou popel na hlavu, neuvedení této změny určitě nebyl náš záměr. Při příštím dobrodružství společenství si na podobné přešlapy určitě dáme pozor!

Zároveň platí, že na základě vámi poskytnuté zpětné vazby si ještě velmi dobře promyslíme, zda upravenou cenu odznaku necháme platnou i při příštím dobrodružství společenství. :)
 

luterina

Veterán
@GorGlin - Já mám zase jiný příběh, ty pytle mincí podražit, to prostě chtělo, o tom snad žádná, byly tak levné, že to vlastně byla plíva určená na jisté odhození na mapu pro ty, co jeli jen dlouhou výrobu, aby měli zajištěnou z mapy odměnu. Že se tedy daly získat nevyváženě oproti jiným odznakům až moc snadno, bylo evidentní ze všech skladišť na konci DS, a že by se s tím něco mělo dělat, aby to vyvážené bylo, asi tedy jasné. No a že jsou prázdniny a dovolené, tak abychom se při té menší účasti našich rodinných příslušníků a přátel nenudili, tak si chvilku zahrajeme na Betu a my to těm Němcům nám to správně poštelovat dopřejeme :p:D
 
Nahoru