• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Draci

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana Otázka je, proč to dělat, když už ty suroviny nepotřebuješ. Jenom kvůli úkolům?
Až mi budou z každého takového nesmyslného úkolu padat diamanty, pak je klidně budu plnit. Do té doby prostě nebudu stavět budovy, které vzápětí ihned zbourám, nebo vyrábět věci, které už nepotřebuju, vyměnit surovinu za méně cennou odměnu, atd.
 
Naposledy upraveno:

pavelb

Učedník
Vůbec nejlepší úkoly jsou ty typu dodej mega many, dodej mega semen a odměna je pak 1 úlomek runy nebo něco podobného o_O
 

Reyahana

Učedník
Asi máš pravdu. Je to každého věc, jak se k úkolům postaví.
Mně nevadí je plnit, vyjma těch stále se opakujících jako vyrob křišťálovou kouli apod .... páč manufaktury nikdy nedávám na 24 hodin, přijde mi to zbytečná blokace výroby.
 

Hexik

Znalec fóra
moje taktika u osadniku je ze cim driv je vylepseny portal tim lepsi a efektivnejsi je vyroba, takze uz si to presne nepamatuju ale nejspis to bylo od kazdeho jedna fakulta kterou jsem vylepsila pak portal a nakonec dostavela na od kazde po 4 je pravda ze to neni nutne tak velky kolos i tak jsem nestihala a pomahala portalovkama
ja jsem naopak hrac co proste ukoly dela vim ze vetsinou jsou nanicovate odmeny ale kdo by cekal do dalsi kapitoly kdyz si mezi nema chce dat mezirku a trosku srovnat mesto a vic se zase venovat divum
no me v dracich spis dochazela mana nebo spis nedelala jsem vyrobu neustale ale s tim ze jsem namesti moudrosti postavila o neco driv ucni mi nikdy nedosli
jinak knihovny z draku jsou fajn ty jsem taky menila a i nejake ty lepsi eventovky jsou fajn nakonec ani festivalovy obchodnik z vyroby se nemusi stydet za produkci pak jeste je pekna produkce many z "krovicek" ze setu knihovny kdyz je jich povicero a spravne ulozene aby meli bonus tak to jede
 

Mescal

Znalec fóra
Zpočátku jsem byl poněkud zmatený, co která fakulta vyrábí a jaký je mezi těmi osadnickými výrobky vztah. Musel jsem si udělat vizualizaci vztahů mezi jednotlivými osadnickými výrobky a pak bylo všechno jasné. Pro všechny takové jako já, přikládám můj výtvor. :)
Elvenar_Fakulty.jpg
 
Nahoru