• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Draci

DeletedUser6138

Guest
Aloha lidi ψ(╰д╯)σ.
Vstoupil jsem do věku Draků.Chtěl bych Vás poprosit o rady,typy a strategii bezproblémového průchodu tyhle rasy.Budu vděčný za každý typ.
 
postav náměstí, kolem něj budovy (všechny 3 se bohužel 4x nevlezou) a všechno vylepši na maximální úrovně. Potom teprve v klidu vyrábět zboží pro technologický vývoj. Víc se asi poradit nedá. Snad jen, že ideální je stavět celý kampus v rohu své mapy. Taky to mám momentálně postavené ve městě a brzo bude kapitola za mnou.

Ale je pravda, že kvůli eventu jsem si trochu pomáhal portálovými bonusy

EDIT: div asi nepostavím ani jeden, nepřijdou mi nic moc...
 

Deleted User - 513035

Guest
...pri kampuse lv.4 sa ti zmestia vsetky tri budovy po 4x:

upload_2019-10-3_11-44-40.png


Aloha lidi ψ(╰д╯)σ.
Vstoupil jsem do věku Draků.Chtěl bych Vás poprosit o rady,typy a strategii bezproblémového průchodu tyhle rasy.Budu vděčný za každý typ.

skus si to nastudovat:

https://www.gamersgemsofknowledge.com/sorcerers-dragons-chapter-x

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
citell: a vidíš to :) jenže tahle varianta se mi prostorově vůbec nehodí, tak jsem nad tím až tak nepřemýšlel... jsem ostuda :(
nicméně mi bylo divné, že by to nevycházelo.
 

alu5

Učedník
@Emhyr var Emreis II
Já jsem teda z divů postavila Bludiště na manu a pak až Soumračnou akademii, ta se hodí na semínka, protože těch bude v dalších kapitolách potřeba hodně a jediné místo, kde se dají sehnat jsou tržiště a divy a občas je dávají i nějaké budovy z akcí, ale to není nic moc...

// Odstraněna citace. Jumala
 

Melindra

Učedník
Ahoj, zrovna jsem vstoupila do draku. Kolik budu potřebovat volných polí? Když tak koukám na ty obrázky je to tak 5x5 rozšíření?????
A jinak nějaké aktuální tipy na tuto kapitolu?
Díky
 

Lovec Krys

Legenda
@Melindra Záleží, jak dlouho chceš kapitolu dělat, případně, zda chceš plnit úkoly a kolik máš portálových požehnání a jejich přísun:
Čím více místa, tím rychleji to projdeš.
Na úkoly budeš potřebovat postavit téměř vše.
Velká zásoba a velký přísun portálových požehnání může výrazně zkrátit průchod kapotolou a potřebné místo (pokud kašleš na úkoly), v krajním případě stačí vylepšit portál a pak to projet jen přes požehnání.

Nicméně takovéto místo bývá obvyklé pro osadníky (díky věži(teleporty) se dá s místem i celkem dynamicky pohybovat, například spousta z nás v poslední kapitole si odteleportovala 1/4-1/2 vesnice, aby mohli postavit velkou osadu a rychle to projet (v kapitole čarodějů a draků je počet budov omezen díky požadavku na přímé napojení k portálu)).
 

Melindra

Učedník
@Lovec Krys diky za odpověď. portalove bonusy mam ale ne takove množství abych projela kapitolu. Spíš si jima vypomaham, takže určitě stavím osadnicke budovy a i úkoly se snazim plnit. A na rychlosti mi tak nezáleží, vetsinou delam kapitolu tak 2 měsíce.
Začala jsem po kouskach prestavovat cele město tak si tam nechám co nejvice místa alespoň těch 22x22 políček.
 

Lovec Krys

Legenda
@Melindra Jinak k těm úkolům, pokud se ti je nebude chtít plnit, tak v další kapitole (po vyzkoumání první technologie nové kapitoly) se povinné úkoly změní v nepovinné a lze je odklikat. Já toho pravidelně využívám už od Lesních elfů.
U čarodějů si pamatuji, že jsem si nejprve vylepšil všechny osadnické budovy na maximum (ta nejrozumnější strategie, když jsou přístupné všechny jejich úrovně) a pak teprve zkoumal. A pak přišel úkol od děkana, abych produkoval základní suroviny fakult (ty na vylepšování budov), i když už jsem měl všechno na max. Takže jsem se na další úkoly v kapitole vykašlal (v každé kapitole mi přijde nějaký takový úkol, takže je pravidelně odklikávám v kapitole další a plním jen ty, co se mi hodí nebo co se splní automaticky (úkoly na výzkum obvykle)).
 

Reyahana

Učedník
V pondělí jsem také vstoupila do draků. Vzhledem k tomu, že se mi jejich budovy moc líbí, tak se asi ráda zdržím. Portálů mám opravdu hodně, dost na to, abych kapitolou projela raz dva, ale celou hru tak nějak pořád spěchám a asi je načase si jí trochu užívat. ;)
Já ještě dostala tip - místo všech plačících vrb co nejrychleji vyzkoumat knihovny a nahradit je jimi. Dojde ke snížení kultury, ale mám jí dost, tak s tím problém mít nebudu. Ty knihovny ušetří trochu místa a many dávají podobně.
Plánek z elvengems.com jsem také viděla, ten je super. Mám ve městě vpravo dole čistě osadnický koutek .... a s drobnými úpravami bude místo dostačující.
Jinak z divů - já osobně mám v plánu dračí opatství. Asi je úplně nezatracovat. Díky turnajům mám hoooodně kouzel a pravidelně si kouzlím kouzelné dílny, tak s přísunem many bude v dalších kapitolách po problému - tedy s tím opatstvím. Bludiště je prý vhodnější pro někoho, kdo není příliš aktivní nebo nemá moc budov na manu. Já její rozpad vůbec neřeším, maximálně kalkuluji, že sbírám z festivalových obchodníků a vrb manu až ráno. A zase mám na vše, co potřebuji, včetně těch zelenavých cestiček ;) Teď tedy přibyla potřeba many i v turnajích, nejspíš také ve věži, možná to bude chvilkama těsnější, ale kam pořád tolik spěchat????
Pokud má někdo nějaké další tipy, ráda si je také přečtu.
PS: úkoly mi nevadí, nepřeskakuji. o_O
 

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana Úplně nejlépe nahradit ty vrby eventovkami na manu. Bude fénixí event a je slušná šance, že by mohly být žhavá jezírka. Pokud budou, tak vzít je - a mana bude chvíli pořešena. Kulturní sice taky moc nejsou, ale produkci many mají velmi slušnou.
 

Reyahana

Učedník
Četla jsem, bude popelavý fénix ... podle popisu se mi příliš nelíbí. Ale ráda bych, kdyby se jeho 2 artefakty daly vyměnit v akademii za jeden pro ohniváka - stejně jako tomu bylo u medvědů. To bych byla nejšťastnější. :p
Budovy nějaké na manu mám, nehraju ještě ani rok, tak jsem těch eventů tolik nezažila ;) A naopak - občas mi přijde, že mám many zbytečně moc, ale zatím se mi to celé nechce bourat, když ještě nevím, jestli to v téhle kapitole bude dostačující. Jinak mám jezírka jeseně, taky to není úplně špatné... samozřejmě mi chybí vše vylepšit do dračího věku, ale na to je čas, až zase nahrabu z turnajů plánky a KR.
 

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana Plánky bych si nechal na kouzelné budovy a KR primárně na budovy, které nemůžeš jen tak vyměnit, což denní odměny nejsou.

ps: Myslím, že toto vcelku odpovídá na tvou otázku ohledně výměny:
1614974818077.png
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Gloria magia et Elvaritatis?
Nevím, co bych měl slavit, když v úkolu mám splašit 20 duší, svitků a flakónků a přitom mám už všechny fakulty na čtyřce. Odbouchnout to nejde, takže budu čekat, až se přehoupnu k půlčíkům. To zase někdo těžce přemýšlel, až vymyslel kolečko. Sic transit gloria Elvenar!
 

Reyahana

Učedník
@Schoenfeld vždyť to není tak těžké ... ? pokud máš všechny fakulty tj. 4 od každé, tak zadáš tu první výrobu á 5 hodin ve všech, čistě je na splnění potřeba 25 hodin hodin času, ale všichni chodíme i spát a nejsme tu pořád :D, ale zhruba do dvou dnů je úkol hotov.

Já mám spíš potíž, že mám nějak málo těch učedníků na náměstí, asi mají taky omezený pohyb?
Nebo je doporučený počet fakult 4 ks od každé zbytečně moc.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru