• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Draci

DeletedUser1787

Guest
Za dávných časů,
když zde ještě vládla věčná tma a zemi pokrýval led,
se k zemi přiblížila hvězda.
Zářící a jasná. Byla stále blíž a blíž až se dotkla kraje země.
Objevila se jasná záře a v oslňujícím světle se objevil tvor.
Tvor s kůží podobající se ohni a s mocnými křídly.
S mohutnými pařáty a tlamou jež byla schopna chrlit oheň.
Oheň, který rozehřál ledové srdce země a rozkřesal život.


A tak vznikl první z rasy draků. Vždy vznešených a krásných.
 

Přílohy

  • DSC_0039.jpg
    DSC_0039.jpg
    567,9 KB · Zobrazení: 162
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Dámy, tak se raději mazlit jenom s tím, co je už osvědčené... s chlapem a ne drakem. :D Bezesporu ale pěkná kresba. Těší mě jak u tebe, Isabou, tak i u dalších soutěžících, že se pustili do soutěžení s takovým nadšením, že své dílo vložili den a něco od vyhlášení zadání. :)
 

DeletedUser1787

Guest
Tak my co chlapa nemáme si musíme vystačit s drakem:D Jinak moc děkuji za chválu. :oops:
 

DeletedUser1198

Guest
moc se Ti to povedlo, líbí se mi. Koukám, že dračí téma má úspěch, nu, proč ne? Jistě by to byla zajímavá etapa hry.
 

DeletedUser1787

Guest
Moc děkuji:) Do draků jsem se zbláznila asi v osmé třídě. Tenhle konkrétně má asi devět let;)
 

DeletedUser34

Guest
obrázok je pekný podaril sa ti

ale nemyslím že draci by mali byť v Elvenare je to predsa len už obohratá platna veď vkaždej hre su skoro draci obrazok pekny
hodbotim celkovo

3 body z 10
 

DeletedUser1787

Guest
Děkuji za kritiku;). Nevím jestli se hodí přímo do Elvenar, každopádně ke světu fantasy neodmyslitelně patří a proto mě napadli jako první.
 

DeletedUser1795

Guest
Dost živě si umím představit budovu na zádech draka... By byla nádhera :)
 

DeletedUser1198

Guest
jasný a nebo budovu s dračí hlavou místo střechy.. kliďánko, jsem pro. @protokol obehrané to možná je, ale ne každý hraje desítky her a jsem rád, že ta stupnice deseti je jen Tvoje a navíc speciální dračí bonus bude, že když si ho koupíš za diamanty, tak zvedne výrobu o 50 procent 5-ti nejbližších manufaktur :) :p
 

DeletedUser34

Guest
:D :D :D aký poprask za názor jedného človeka len názor :D :D :D :D

ono je asi lepšie použiť uz vymyslenú rasu ako troška podumať a vymyslieť niečo úplne nové
z novím názvom a z novými zručnostami
jednoduchšie je použit uz staré známe osvečené ( otrepané :D ) čo draci určite sú
ved načo sa trapiť

kresby su pekne každá jedna to nepochybujem niektore su sice okopírované ale to uz je záležitosť tvorcu a poroty

inovované nápady sú tu len naozaj niektoré

a Bože chráň vyjadriť co i len trocha krityky a uz je oheň na fóoooore :D :D :D

prajem krásny a slnečný deň všetkým :cool::cool::cool:
 

DeletedUser1198

Guest
No a? Nám ostatním, co se zde vyjadřujeme se zase draci líbí a nepřijdou nám otřepaní, tak se nemůžeš divit, a žádný poprask tady nevidím, jen obhajobu draků proti "drakobijci" s nickem @protokol :p
 
Nahoru