• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Doriaen

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5668
  • Vytvořeno

DeletedUser5668

Guest
Ahoj, dovolte mi, abych se představil.

Jsem elf s genetickou poruchou, který se narodil s lidskou podobou. Normálně si to představte, těšíte se, že budete krásný štíhlý elf, a místo toho se narodíte jako ne tak krásný, a ještě k tomu tlustý člověk. No dobře, to druhé jsem si způsobil sám později.

Ale všechno se tak nějak vylepšilo s mými devatenáctými narozeninami, kdy mi moje lékařka na preventivní prohlídce dala super dárek - sdělila mi, že když nezhubnu, tak pravděpodobně nepřežiju svoje třicáté narozeniny. Z toho jsem měl logicky docela hnusné stavy, ale vytáhl mě z nich můj nejlepší kamarád a anděl strážný, kterému jsem a vždycky budu neskonale vděčný.

Takže se mnou chodí cvičit, hlídá, co jím, dodává mi optimismus a vzhledem k tomu, že spolu i studujeme a bydlíme na koleji, daří se mu to velmi dobře. Dokonce mám pocit, že někdy začnu vypadat jako elf. Anebo jako hezký člověk!

K hraní jsem se dostal brzy, jakmile jsem zjistil, co je to počítač. Hra, kterou mám nejradši, je Zaklínač, toho můžu v jakékoliv podobě, ale také HoMaM, WoW, Elder's Scroll a další. Prostě jsem rozmazlený bohatý spratek, co měl vždycky na čem pařit. :)

Mějte se krásně a mějte mě rádi!

F.
 
Nahoru