• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Doplnění lišty

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno

Souhlasíte se zmíněným obohacením lišt?

  • Ano

  • Ne

  • Jiná možnost, prosím vysvětlete pak v diskuzi


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 42211

Guest
Vzhledem k tomu, že máme stále nové věci, chtělo by to doplnit základní hrací plochu o nové funkce, které by jistě všichni uvítali.

1) Jak jsem už zmiňovala 2x, tak by bylo vhodné přidat při motivacích do spodní lišty možnost vstoupit do obchodu. Když mám dostatek mincí nebo zásob v průběhu motivování a jsem nucena se vrátit do města a pak pokračovat v motivování, je to velice zbytečné a šlo by to vyřešit přidáním jedné ikonky, nějak takto :)
pOYPU.jpg


2) Vzhledem k tomu, že máme nově i odměny při motivování, a to i v podobě VB, hodilo by se mít jejich přehled a možnost dokupovat další i v průběhu motivování. Opět bych byla pro, aby se horní lišta (tak, jak jsme zvyklí) obohatila o soupis VB bodů, kterou máme k dispozici ve svém městě, nějak takto:
ucoYZ.jpg


3) A poslední návrh, opět týkající se novinky, kdy v upozorněních vidíme lidi, kteří nám pomohli v motivaci, tak je zdlouhavé a hlavně zbytečné, abychom klikli v upozornění na člověka, který nám vypomohl, poskytli mu motivaci, vrátili se zpět k sobě do města, klikli na upozornění a vybrali si nového člověka a zase nanovo... Tak by se hodilo, dát možnost kliknout na upozornění opět v módu motivace :)
GOPD0.jpg
 

Magni

Guest
2) Vzhledem k tomu, že máme nově i odměny při motivování, a to i v podobě VB, hodilo by se mít jejich přehled a možnost dokupovat další i v průběhu motivování. Opět bych byla pro, aby se horní lišta (tak, jak jsme zvyklí) obohatila o soupis VB bodů, kterou máme k dispozici ve svém městě, nějak takto:

Mohu se zeptat k čemu by toto bylo dobré? Přeci jen, pokud procházím města ostatních třeba při motivaci, mohu najít maximálně 3 truhličky. To znamená, že VB nikdy "nepřetečou" a odpočet se nevynuluje. Co se týká divů, tam se můžou body nejen vidět ale také kupovat. Jinak toto není potřeba. Alespoň dle mého názoru :)

Zbytek asi ano, proč ne...
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak hodí se to i v případě, že mám sklady plné mincí...za mince se častěji, než nákup u obchodníka, nakupují právě VB body, proto je zase zbytečné kvůli plným skladům se přesouvat k sobě do města, kde sklady uvolním bud nákupem u obchodníka nebo VB, a pak se zase vracet zpět k motivacím

EDIT:
Navíc někdo může jít motivovat a nemít vyprázdněno místo na VB mám tam místo třeba na jeden VB, to bych pak při zisku 2 z truhliček zbytečně přišla jenom kvůli nedostatku prostoru
 

Magni

Guest
Tak pokud mám sklady plné, koupím třeba 4 body najednou (podle ceny) tak abych musel pouze jednou do města. A myslím, že málo kdo má jen tak 8 VB, které by nejdříve nepoužil nebo se při vstupu do hry okamžitě vrhne na motivování. Případně na tyto dvě věci prostě myslet a časem se to zautomatizuje. Jako já ti rozumím, ale podle mě je to opravdu nepotřebné. Konkrétně tedy ta dvojka. Se zbytkem asi souhlasím, ta trojka by byla nejpřínosnější z těch 3 návrhů. Ale jak říkám, je to jen můj názor :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Neříkám nic proti, já jen píšu, co mě napadlo a třeba nákup VB za mince dělám poměrně často, když mám plné sklady, takže pro mě by se to hodilo. Nesnáším, když mi vyskočí okýnko se slovy, že mám plné sklady a musím se vracet do města a pak pokračovat v motivacích :)
 

CherryFlower

Guest
Bod 3 by se mi také moc líbil, to neustálé vracení se je opravdu otravné, hlavně když je méně času.
 

DeletedUser467

Guest
Bod tři je určitě fajn a má moje velké áááno :) I když, co jsem se naučila používat klávesové zkratky, už to pro mne není takové utrpení, když nemusím pořád někam jezdit myškou a klikat na obrázky :D
Ostatní body jsou pro mne zbytečné.
 

CherryFlower

Guest
@Thespia , napovíš prosím řady zkratek pro motivaci? ;)

Perfektní tip, už jsem to našla... C a N... jen to listování stránkami ještě zůstává, ale teď, když už je vidět, koho jsem namotivovala, si aspoň nemusím pamatovat, kde jsem skončila :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CherryFlower

Guest
Ještě mám dotaz... v přehledu zkratek nikde nevidím odskok do přehledu společenstva... opravdu tam není nebo jen nevidím?

Jinak kombinace kláves N-E-C je fakt suprová, @Thespia ještě jednou díky za tip. Nějak jsem pořád pro zkratky nenacházela to správné uplatnění, spíš mě rozčilovalo, když se místo psaní do chatu otvírala různá okna :D ale na motivaci sousedů jsou zkratky naprosto skvělé :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Není tam a ne proto, že by ho tam Ódin zapomněl dopsat, ale proto, že neexistuje - pomačkala jsem všecko co šlo a fakt okno společenství žádná klávesa neotevřela :D Hoď návrh na zavedení, velmi ráda ho podpořím ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky.Tak bod číslo 1 je perfektní nápad.Často se mi stává ,že mám plný sklad mincí nebo zásob během motivace a musím se vrátit k sobě na městečko a nakoupit u obchodníka a pak se zase vrátit k motivaci.Je to zdlouhavé a nepříjemné a zdržuje to.Také bych brala na liště ikonku obchodu ,abych do něho mohla vstoupit během motivace a nemusela se vracet k sobě na městečko.Skvělý nápad regular96 :)
 

luterina

Veterán
Jsem stoprocentně pro bod č. 3, ..možnost "pacičkovat z upozornění" je výborná funkce, tak by jí bylo dobré mít možnost využít - pro plynulý, jednoduchý a snadný přechod z jednoho města do dalšího - a mít k dispozici i v jiném než v mém městě.
 

luterina

Veterán
Pro mě opět aktuální téma: Přidat možnost ze světové mapy přejít rovnou do obchodu a to nejen k tomu směnit přebytky mincí za zboží, ale hlavně pro ty (a že už nás není málo), kdo hrají dobrodružství společenství na snadnější a rychlejší (při turnaji kde se jede jeden za druhým) získávání odznaků HŮLKA - LEKTVAR - KLOBOUK, děkuji. :)
pozn. Ani klávesová zkratka T na PC nenabízí ze světové mapy skok rovnou do tržiště a na mobilní aplikaci něco takového, jako použít klávesové zkratky není možné.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru