• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Donutka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

2988.jpg


1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuju se Karolína a je mi přes 30 let, ale stále se na ten věk necítím.

2. Kdy jsi Elvenar objevila a vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Vzpomínám si přesně. Můj přítel Elvenar objevil přes reklamu a jednou odjel na služebku a chtěl, abych se mu o město starala. No a chytlo mě to natolik, že jsem si založila vlastní. A bylo to na jaře 2017.

3. Hraješ hru jen na mobilu. Zajímal by mě tvůj názor na Appku. Je něco co bys vytkla a naopak?
Aplikaci jsem dlouhou dobu hrála na PC, ale jakmile byla vypuštěna aplikace, přešla jsem na ni. Na PC trávím hodně času v práci, takže už jsem nechtěla koukat do PC i při hraní. Aplikace je hůře ovladatelná, ale na to jsem si za tu dobu zvykla. Nejvíce oceňuji motivace, zadávání výroby a to, že mohu hru hrát například při cestě do práce či z práce a vlastně mi to nebere ani čas, který bych potřebovala na jiné věci. Chybí mi však v aplikaci zprávy, zbývající čas u okouzlené dílny, manufaktury a plno dalších věcí, ale beru to stále jako nedokončený projekt.

4. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Účetnictví, daňový poradce

5. Hraješ i jiné hry? Máš raději budovatelské nebo bojovné?
Nehraju žádné jiné hry, asi bych na to neměla čas. Hry mám raději budovatelské, bojovné mě nikdy moc nebavily, což je vidět i na mých turnajích. Vojsko mi nic neříká, a to ani "boj na automat".

6. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Moje přezdívka vznikla z mého oblíbeného pečiva - donutu.

7. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala. Která se ti víc líbí a proč? Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší?
Vybrala jsem si rasu Lidí, protože přítel hraje za Elfy, tak jsem chtěla něco jiného. A nelituji, mám raději architekturu lidí, i když se ve vyšších kapitolách rozdíly zmenšují, což je velká škoda.
Nejbližší je mi spřátelená rasa Amuni, protože se zajímám o Egypt, pyramidy a záhady s tím spojené.

8. Je pro tebe nějak důležitá pozice v žebříčku? Případně pozice společenství v žebříčku?
Ne a ne. Nikdy jsem nehrála na pozici, ale na to, aby se mi moje město líbilo.

9. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství? Jaké jsou tvoje pocity. Co říkáš náročnosti úkolů a odměnám?
Dobrodružství nehraju, nebaví mě.

10. Poslední událost, která tu proběhla je podzimní zvířetník. Co si myslíš o událostech (i těch krátkodobých) a jejich úkolech a odměnách?
V globálu mám eventy ráda, ale Podzimní zvířetník je velké fiasko. Sady náhodných úkolů mi nevyhovují a kvůli tomu jsem event vzdala.

11. Zajímá mě tvůj názor na provincie a s tím spojené získané rozšíření, případně získávané rozšíření z výzkumu.
Rozšíření je stále málo a bylo by ho málo, i kdyby ho byl ve hře dvojnásobek, protože bychom akorát postavili více obytek, více manufaktur, více dílen a vlastně by se nic nezměnilo. Takže ano, je jich málo, ale to je na tom to z mého pohledu zábavné.

12. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání a věnuješ se plně turnajům? Co si myslíš o odměnách v turnajích?
Turnaje nehraji na plno od doby, kdy nepotřebuji relikvie. V drtivé většině vykupuji, bojuji jen když dojdou suroviny, a to s velkou nechutí. Asi je to i tím, že jsem na způsob boje nikdy nepřišla, i když mi byl často vysvětlován, a jak jsem zmínila výše, bojování mi nic neříká.

13. Jedna z dalších změn je řemeslná výroba v Kouzelné akademii. S tím jsou i spojené výzvy, které se budou neplánovaně objevovat. Co si o těchto funkcích hry myslíš?
Řemeslná výroba a výzvy jsou fajn zpříjemnění hry. Nic proti nim nemám.

14. Poslední novinka ve hře, která se tu objevila je kouzlo Teleport. Chtěla bych vědět co si o něm myslíš, případně co by vylepšila?
Teleport je velmi dobrý nápad, avšak mě mrzí, že nemůžeme používat na divy, studny, a ostatní časově omezené budovy, dále nelze používat na tábor žoldnéřů a cvičiště. To jsem upřímně nepochopila, proč zmiňované dvě budovy nejdou přesunout zpět do inventáře. Takže to bych rozhodně změnila, plus bych dala výrobu tohoto kouzla do akademie - buď do řemeslné výroby nebo do fronty kouzel, klidně s vyššími požadavky, než jsou ostatní kouzla.

15. Ahoj, ráda bych věděla, jestli tě taky někdy tahle hra naštve tak , že máš chuť se vším praštit a "jít od válu"? A co tě případně nakopne k dalšímu pokračování? Hodně zdaru v odpovídání na naše nemožné otázky! Otázky od Green Jane
Ahoj, ano, naštvávám se v poslední době Elvenarem častěji, hlavně nad posledním eventem. Ano, mám často chuť s tím praštit, takže se pak stává, že několik dní či týdnů hru nezapnu. A co mě nakopne? Nuda v buse.

16. Ahojky. Kde se cítíš nejlépe? Kam by ses ráda podívala? Který sen by jsi si přála splnit? Tvá oblíbená kniha, přísloví, spisovatel, herec - herečka, hudba? Otázka od ElfNostradamus

Ahoj, odpovím popořadě, ať se do toho nezamotám. :)
Nejlépe se cítím doma.
Ráda bych se podívala na Severní pól.
Můj sen je bohužel nesplnitelný, a to je mír ve světě, i když se to zdá jako klišé, tak pro mě to znamená to nejvíc.
Oblíbenou knihu bohužel nemám, ročně přečtu i desítky knih, takže by bylo opravdu těžké vybírat. Ale oblíbení spisovatelé je Sidney Sheldon, Stephen King, Jo Nesbo, Karel Čapek, Jan Neruda.
Oblíbené přísloví je "úsměv naštve nepřítele víc, než slzy, proto si úsměv stále udržuj".
Oblíbených herců mám také dost: Leonardo di Caprio, Johnny Depp, Hugh Laurie, Ryan Reynold, Travis Fimmel, Drew Barrymore, Scarlett Johansson, a desítky dalších.
Oblíbený film nemám, koukám spíše na tyto seriály: Vikingové, Stranger Things, Black Mirror, Riverdale, Lucifer.
Oblíbenou hudbu vyloženě nemám, ale ráda si poslechnu Lanu Del Rey, Daft Punk, a sem tam navštívím nějakou taneční párty typu Sensation White, Tommorowland a podobně.

17. Ahojky má otázka? Máš nějaké zvířátko? Popř. jaké? Otázka od Angie89
Ahoj, ano, mám 2 zvířátka. A to dva dlouhosrsté kocoury, kteří mi dělají společnost i na wc.

Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Na závěr bych chtěla jen říct, že se z toho nesmíme zbláznit, že je to jen hra, i když se ti někdy (často) na fóru vztekáme. A hlavně, mějme se rádi, a to jak ve hře, tak v reálu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru