• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Donutka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2988
  • Vytvořeno

DeletedUser2988

Guest
zdravím všechny lidi a elfy :))

jsme dva hráči, kteří stále hledají aktivní společenství, které bude fungovat po všech směrech - motivace, výměna surovin, turnaje... doposud jsme se ve společenstvích setkali s velkou neaktivitou, respektive spíše pasivitou (motivace dávané, které se nám ani nehodili, obchody vázly, turnaje zcela stály...)

nemáme kdovíkolik bodů, ale jsme začátečníci a jsme aktivní :)

já mám produkci ocel - křišťál - elixíry, přítel má produkci ocel - svitky - prach....

v žebříčku jsem na místě 2600. a přítel na 2000 +- a stále se rozvíjíme.

Pokud by o nás měl někdo zájem a byl opravdu aktivní (setkali jsme se s tím, že nám bylo řečeno, že je společenstvo velmi aktivní a pak byl problém i s motivacemi...), tak mi napište do hry na nick Donutka.


Budeme se těšit :)
 

DeletedUser2988

Guest
Tak po dlouhé době opět scháníme společenstvo, kde to nebude mrtvé, ale kde to lidi nebudou hrotit a upřednostňovat před real životem. Kdyby mělo nějaké společenstvo 2 místa, tak mi napište soukromou zprávu do hry.

Donutka +-730. místo v žebríčku 103k bodů - výzkum orci

Mko85 +- 720. místo v žebříčku 104k bodů - výzkum lesní elfové
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Já jsem jako velitel napsal že turnaje a dobrodružství je zcela dobrovolná věc a aktivita každého. A co se týče motivací tak nejlepší je když má hráč uvedenou prioritu místo názvu města.
 

DeletedUser2988

Guest
Tak my jsme si zažili obě strany mince, kde společenstva buď byla totálně mrtvá a nebo to byla naprostá diktatura. :D Hledáme nějaký zlatý střed, kde se nebudu muset omlouvat za to, že jsem si vzala dovolenou či na dovolenou odjela (nehodlám se do hry přihlašovat jen proto, abych toto někomu sdělila) nebo se nechat nahánět, kolik bodů do turnajů udělám či jeslti jsem splnila limit. :D Samozřejmě nejsme salámpárci, ale vše by mělo mít své hranice.
 

Saux

Znalec fóra
My taky nikoho do ničeho nenutíme, já jen (jako zástupce velitele) každýmu na začátek napíšu, že nám jde hlavně o společný obchod, protože hrát si stejně musí každý sám za sebe. Vzájemná motivace nám funguje téměř na 100% a průměrná účast v turnajích je přibližně 18 hráčů z 25, takže máme asi kliku na lidi :)

@donutka: +-730. místo v žebříčku - to bys u nás byla čestná předsedkyně :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4743

Guest
Mohu nabídnout místa u nás (Mimozemský cech), máme sice povinné body do turnaje, ale myslím, že v pohodě získatelné a za to málo, co chceme, doufám hodně nabízíme :) Jakékoliv otázky ráda zodpovím :)
 

DeletedUser2988

Guest
Už nehledáme, tak mě už nespamujte. Dík. :D Vlákno nejde smazat, ani uzavřít, tak nevím co s tím.
 
Nahoru