• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Dokončené nesplněné úkoly

DeletedUser6057

Guest
Verze hry: 1.74.4-(021d533) (2019-03-11 14:12)
Prohlížeč a jeho verze: Google chrome 73.0.3683.75
Verze Flash Playeru: 32.0.0.156
Operační systém: Windows 10 home
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Herní svět:Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 2

Detailní popis chyby:
U víl se mi sami od sebe splnily úkoly "Vlastnit jezero Odpočinku" a "Vyzkoumat Vílí prastaré divy".
Stalo se to při odhlášení ze hry a po opětovném načtení do hry. Screenshot jezera odpočinku udělat nemůžu, protože ho prostě nevlastním, ale úkol už se započítal jako hotový vč. bonusů z něj. U výzkumu vílích divů jsem taky dostal 200 diamantů.
 

Přílohy

  • vílí divy.JPG
    vílí divy.JPG
    15,3 KB · Zobrazení: 69

DeletedUser6057

Guest
Tak jsem dneska dostal dalších 200 diamantů po dokončení výzkumu vílích prastarých divů a odemčení truhly u průzkumníků. Takže to vypadá, že 200 diamantů jsem dostal omylem díky chybě ve hře.
 

DeletedUser4336

Guest
A nedostal jsi správný počet briliantů? Ono častokrát ty brilianty dostáváš 2x, na konci kapitoly a na začátku další taky.
 

DeletedUser6057

Guest
Já teprve zkoumám pokročilejší průzkumníky u Orků a Goblinů, abych se dostal do Orků. A ty diamanty jsem dostal v sobotu za splnění 2 úkolů, aniž bych splnil podmínky jejich dokončení. Postavit jezero Odpočinku a vyzkoumat vílí div viz. příspěvek výše.
Dneska jsem ty diamanty dostal správně.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Aha, pak Ok. Jen se divím, že i přes tu chybu splnění bez splnění podmínek to vydá odměnu 2x, ale asi je to tak naprogramované, jen tiše doufám že mě taky dají 2x brili :).

Ale jak to čtu znova, tak tys vlastně dostal správný počet brili, jen jsi nemusel plnit ten úkol na konci nejspíš jak to chápu.
 

DeletedUser6057

Guest
Já právě nechápu, za co jsem dostal 200 diamantů v sobotu, když 200 diamantů se dostává za otevření truhly u průzkumníků.
 

DeletedUser4336

Guest
Brilianty se dostávaj už předtím za nějaký úkol na konci, což nejspíš asi byly ty divy, už si to přesně nepamatuju, ale vím že se v některých kapitolách po sobě dostávaly 2x.
 

DeletedUser6057

Guest
Pokud je to pravda, tak je to v pořádku. Ale furt mi tam nesedí to dokončení 2 úkolů bez splněných podmínek.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to nesedí správně, protože to je asi ta nějaká chyba, která by se tu asi měla řešit.
 

DeletedUser6057

Guest
Lepší popis než v prvním příspěvku nemůžu poskytnout. Odhlásil jsem se ze hry, když jsem měl úkol nesplněný, pak jsem se do hry přihlásil a úkol se zobrazil jako dokončený, aniž bych postavil jezero nebo vyzkoumal divy.
 

DeletedUser4336

Guest
No já už to umazal, myslel jsem že to zadával někdo jiný, až pak jsem si všiml, že jsi to zadával ty, takže moje chyba a vše samo v pořádku, zda jim to nějak pomůže je už jen na nich.
 

DeletedUser6057

Guest
tak i kdyby měli odebrat ty odměny, tak mi to tolik vadit nebude, protože jsem je dostal za nic.
 

DeletedUser3281

Guest
Dává se většinou 200 dia v úkolech, většinou na konci a 200 dia v truhle v nové rase. Někdy to možná bylo ale hned na začátku rasy za ukol? To už nevím ale celkem 400 bylo vždy asi.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak odebrat je podle mě nesmysl, protože ty odměny jsi dostat měl, max. by ti měly sebrat to co jsi do toho měl dát, což ale dost pochybuju, protože je vidět, že se to asi stalo více lidem, a těm nic neseberou, takže by především měli odhalit chybu a život jde dám myslím, no uvidí se co bude ;-).
 

DeletedUser6057

Guest
Pokud by se dostávalo 200 diamantů za výzkum divů a 200 diamantů za otevření truhly, tak by to sedělo.
Ale furt tam je ta chyba s tím předčasným dokončením 2 úkolů po sobě jdoucích.
 

DeletedUser4336

Guest
Dostávalo, jak jsem taky psal, v další kapitole to budeš mít stejně nebo podobně.
 

DeletedUser6057

Guest
Tak jsem dostal ujištění, že 200 diamantů za truhlu a 200 diamantů za výzkum divů odpovídá. Už jen vyřešit, proč se mi splnil úkol postavit jezero odpočinku, když jsem to jezero nestavěl. Nemám na něj ani místo.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za nahlášení problému. Podle všeho se skutečně jedná o chybu hry, naši technici si tedy pro příští verzi hry přichystali opravu, která by ji měla opravit. Prosíme vás tedy o trpělivost, za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme!
 
Nahoru