• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Aplikace dokončená výroba

DeletedUser3346

Guest
@ramaloke No ale pořád to zlepšuje a řeší jen paměť hráče nic jiného. V konečném důsledku se nezlepšuje aplikace z hlediska vylepšení funkce aplikace ale spíše o vylepšení aplikace aby kompenzovala nedostatky hráče. Osobně nejsem proti tomuto návrhu ale myslím si že problém sběru něčeho co nechci se tím nevyřeší i když bude přehled. Jak píšeš že jen táhneš a sbíráš ale pokud aplikace nerozlišuje jestli se jen přemisťuješ nebo sbíráš tak si tu produkci jako hlavní důvod tohoto návrhu sebereš také a velmi snadno.
Ale ono je fakt třeba si rozmyslet jestli hrát dobrodružství a eventy přes aplikaci.
 

DeletedUser341

Guest
Tohle není o rozmýšlení - někdy se prostě k PC nedostanu a jsem rád, že můžu sebrat aspoň na aplikaci. A pak je pro mne jakákoli pomoc dobrá :)
Za sebe, když můžu, taky sbírám na PC, a tohle konkrétní vylepšení bych použil jen výjimečně, a že bych si nepamatoval, co kde mám... Ale i tak jsem pro zavedení, mně se to bude líbit i vzhledově, že budou ikonky odlišené :)
 
Nahoru