• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Aplikace dokončená výroba

LuciskaCh

Mistr slova
Jak již bylo na fóru zmíněno @ExplorerFfff v diskuzi k mobilní aplikaci.

Při dokončené výrobě v dílnách i v manufakturách by nad budovou nebyl symbol kladivek nebo surovin, ale zmenšenina obrázku vyrobeného zboží.
Při dobrodružství společenství by se pak nestávalo, že si lidé seberou dvoudenní výrobu zbytečně jen proto, že nevidí, co mají kde vyrobené.
 

DeletedUser3346

Guest
ehm ... Někdy se dá říci že hlavní problém je mezi židlí a klávesnicí. Info co vyrábím nebo již mám vyrobené co se týče dílen je pri nájezdu myší bez kliku. A u manufaktur to funguje také. Takže návrh je vyřešen jen trochu jinak.
Ale zase musím být PRO jen kvůli tomu že tam bude jen zmenšenina a u manufaktur pak bude zmatek co že vlastně vyrábí za zboží? Jasně že asi znáte své manufaktory ale fakt ještě nikdo z vás nevěděl o tom infu po najetí myši bez klikání? :D
 

DeletedUser3346

Guest
@PaulQ aha omlouvám se ... ale i tak zase se něco upravuje na míru pro společenství a jaký přínos to má mít pro hráče bez společenství? Takže pokud to bude jen pro hráče ve společenství tak klidně a i to bych nastavil jen v době kdy probíhá dobrodružství.

A také někdo musí a u někoho je to jedno napsat návrh dle návodu? :confused:
 

LuciskaCh

Mistr slova
ehm ... Někdy se dá říci že hlavní problém je mezi židlí a klávesnicí. Info co vyrábím nebo již mám vyrobené co se týče dílen je pri nájezdu myší bez kliku. A u manufaktur to funguje také. Takže návrh je vyřešen jen trochu jinak.
Ale zase musím být PRO jen kvůli tomu že tam bude jen zmenšenina a u manufaktur pak bude zmatek co že vlastně vyrábí za zboží? Jasně že asi znáte své manufaktory ale fakt ještě nikdo z vás nevěděl o tom infu po najetí myši bez klikání? :D
Ale toto téma tu je pro appku ne pro PC verzi, u té to jde od začátku, co vím ;)
 

DeletedUser3346

Guest
Já jsem si taky přes appku sebral omylem co jsem měl nachystané pro další opakující se úkol. Ale myslím si že je to i tom myšlení. Já bych třeba dobrodružství přes appku fakt nehrát a dokonce když nevím co jsem zadával do výroby. Zatím by mělo být u přihlašování přes appku napsané upozornění že jde ještě o omezenou verzi.
A to že se vše točí a upravuje pro společenství a ještě plošně všem pokud se to zavede tak je to jasný důkaz. Opravdu bych byl pro to aby tento návrh byl realizován pouze v časovém rozmezí dobrodružství a jen pro hráče ve společenství. Pro singel hráče nemá změna absolutně žádný smysl ani důvod proč to tak nastavit.
 

DeletedUser3346

Guest
@nataly111 tak je na každém ono to ovládání přes appku je ještě v plenkách a zrovna pro cílenou výrobu pro hráče co mají již větší města dost nepraktické. Jedině udělat rozeznávání rozdílu mezi tažením prstem a i dotykem tak že jeden dotyk by bylo jen info a až delší dotyk jako klik. Tak jak mají singel hráči volbu hrát bez společenství tak každý si může zvolit přes jaké zařízení bude hrát i dobrodružství a eventy s vědomím že applikace je opravdu omezená verze hry.
 

nataly111

Velmistr písma
Jediné omezení, které v appce vidím je, že zatím nejdou věnovat body do cizích divů. Ale toto je otázka času, kdy to půjde. Vše ostatní jsou drobnosti, které můžeme pomoci vývojářům vypilovat. Například nápadem, který tu navrhuje hráčka LuciskaCh. Mě se líbí a má mou podporu.
 

luterina

Veterán
tak já třeba když zrovna nejsem doma na pc jinou možnost než na mobilní nemám, takže si nemůžu vybírat a nevím jak z pohledu IT je snadnější zavést jeden klik = info a druhý klik = výběr nebo jen bublina s obrázkem vyrobeného...
 

DeletedUser3346

Guest
@LuciskaCh Bylo by to ideální řešení prevence před sbíráním něčeho co se nechce, takže když by i bylo vidět navrhoval bych ikonku třeba mramoru lomítko a ten obrázek výroby tak zase se často bude řešit že omylem se kliknutím sbírá co nechce. Takto jeden klik info a další klik sběr by byl nejlepší kompromis pro řešení dvou much jednou ranou.
Ale líbí se mi ten postoj a zájem o opravdu řešit zásadní problémy aplikace zatím co tvůj nápad řeší jen pamatováka kombinace s mým řeší oba problémy které souvisí jak s dobrodružstvím tak eventy a nejen to. Takže se zde řeší co? Problémy co apka opravdu dělá jedním klikem nebo při přesouvání nebo paměť za co apka jaksi nemůže ale je fakt že v kombinaci s lomítkem že třeba obrázek mramor/mozaika by byla přehlednější.
Ale on se najde argument že by to zdržovalo sbírání :rolleyes: A nápad možnost automatického sběru hned co je výroba dokončena by problém vyřešila ale proti tomu mám 100 + 1 argument zase já. I když jako nová funkce za diamanty nastavení na jednu či další dílny či manufaktury by nebyl špatný nápad.
 

DeletedUser341

Guest
Princip sběru je postaven na tom, že přejedu prstem a mám sebráno. Kdykoli mimo dobdrodružství by tedy nutnost dvou kliků silně zdržovala, a komplexně stále by tento způsob naprosto narušil současný koncept.
Změna ikonek je dle mne správnou cestou, pokud chceme takovéto zlepšení řešit
 
Nahoru