• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Dobrodružství - vyznačení cesty

profik

Kolemjdoucí
Líbilo by se mi, když společenství dává přednost jedné cestě, tak jí označit ještě červenou šipkou, směřující od praporku na startu k prvnímu bodu dané cesty.
Vím, že se již cesta dá označit, ale stejně se to kolikrát plete. Myslím, že červená šipka vedoucí k prvnímu bodu určené cesty by ještě lépe přispěla ke značení.
 

Mescal

Znalec fóra
Nezlob se, ale nesouhlasím, cesta je pro toho, kdo chce vidět značky, jasně vyznačená - viz přiložený screenshot. Ty obruče kolem každého bodu cesty jsou jasně viditelné.

Já mám osobně zcela opačný problém, jak zamezit těm členům společenství, kteří evidentně neumí nebo nechtějí číst, vkládat odznaky mimo vyznačenou cestu.
 

Přílohy

  • cesta.png
    cesta.png
    578,3 KB · Zobrazení: 39

Danber7777

Pokročilý žák
to jakože už opravdu pro mentálně postižené nebo pro slepé nebo jsi prostě chtěl dát nějaký návrh a větší blbost tě nenapadla? Omlouvám se nic ve zlém,,ale tohle označení za mne úplně dokonale vyhovuje
 

Jasnost

Učedník
Na mobilu nejsou ty kolečka skoro vidět. Není to moc jednoznačné a na první pohled vidět, která cesta je ta označená
 
Nahoru