• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser5831

Guest
mě nejde navštěvovat cizí města, ale kolega psal že mu to jde bez problému, zkratky mi fungují.
 

DeletedUser467

Guest
Spoluhráči jedou taky na html5 (google chrome) a jde jim to, mně ne. Takže pes bude zakopaný někde jinde :/

EDIT: Promazala jsem cache a sušenky a stále mi to nejde.
EDIT2: Ono mi to vše funguje (po refreshu) kromě navštívení cizího města. Jak se pokusím vlézt někomu do města tak přestanou fungovat klávesové zkratky, nedá se vlézt do výzkumu, na mapu světa a z mapy světa zpět do města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6399

Guest
hlásím, že mi všechno funguje, jedu přes chrom a v telefonu také ok.
 

DeletedUser6695

Guest
mě návštěva cizích měst nefunguje v chromu, html5. zkusil jsem IE a fungovalo.

edit: tak ve flashi to funguje. díky za rady
 

Sycorax

Učedník
mám stejný problém, návštěva měst ,výzkum,mapa nefunguje v chromu, html5
ve flashi to funguje , ale nedá se moc hrát, vše se pomalu načítá a je trhané :(
 

Prealiena

Velmistr písma
Také se připojuji, na HTML5 v G Chromu mi nejdou navštěvovat cizí města. Je fajn, že při přechodu na mapu světa, dobrodružství nebo výzkum už se přeskakuje načítací obrazovka, ale je to jaksi na nic, když nemůžu navštívit společníky.
 

Ludi

Veterán
U nás vše funguje bez problémů - zkratky i divy. Nový systém je bezva. Po dlouhé době to i člověka baví :)
 

Heruen

Pokročilý žák
Ahoj tak dobrodružství začalo Myslím ,ze nový systém se mi líbí je to v pohodě .Nemusim to pořad přeskakovat Za me super
 

Zivena

Pozorovatel
nový systém mě nadchl. Beru to jako velké vylepšení ve hře, díky. Dobrodružství mě baví, i spolupráce v rámci společenství je větší než při turnajích. mohlo by být častěji. :)
 

DeletedUser4336

Guest
Tak klávesy sice na prohlížeči jsou, ale furt je to mnohonásobně pomalejší než hromadná výroba na mobilu. I těch ubohých osm dílen co jen mám trvá než oklikám oproti mobilu, obzvlášť na krátkých výrobách. U minulého brůža jsem zrovna skončil kapitolu, tak bylo dílen kolem 70, to vypadalo na to, že zase začne blbnout mikrospínač levého myšítka, na mobilu by se dalo čepovat pívo na tři akce, v prohlížeči bych to momentálně už nehrál. Asi přenechám výrobu těm co hrají na mobilu.

Nový systém vypadá jinak dobře, to zklamat nemohlo, ale že to trvalo. Na druhou stranu mi v prohlížeči chvíli trvalo, než jsem našel mapu, na mobilu jsem to zkoušel ve vlaku, a tam jsem to objevil hned, ale zase je dobré, že je zachován přístup z plochy města, sic trochu nevýrazný. Jinak už asi třetí den zkouším HTML5, protože v minulosti mi sice běžel, ale někdy to trochu zlobilo, takže jsem jel pořád Flash. A zatím mi přijde, že vše bez problému.
 

DeletedUser2988

Guest
proc neni turnaj? zaplo se mi dobrodruzstvi a turnaj nic?.... ehm

edit: ted mi vyskocilo upozorneni, ze nebude, tak ok
 

DeletedUser4336

Guest
To se mi nějak nezdá, není třeba ten nový systém náročnější na datové tečení, než že hraje o tolik víc lidí a elfů?
 
Nahoru