• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

aikomi

Mistr slova
A teď, když se ti sejde většina ze spolku, kde z nich pomalu nemá nikdo místo, tak je to pak masakr. Dokončení rasy v nedohlednu, pak se nedá pomalu čim přispět :)
 

DeletedUser3281

Guest
To DS je průměrně 26 odznaků na osobu, to je 6 odznaků za den, a to není tak hrozné aby něco z toho neudělal ani člověk bez místa s běžnou produkcí, potíž je, že lidem se nechce pomoci někdy a nebo se nepřetrhnou.
 

aikomi

Mistr slova
jj taky to tak někdy u nás je....Někteří se moc nezúčastní,tak to hrajeme možná tak s půlkou spolku... Pak je to vetší záhul, ale když jsou větší prostory, tak je to jiná...To pak uhraješ za vice hráčů...Jen to klikání tě pak vyčerpá na celý den,že se ti pak nechce nic dělat :D
 

DeletedUser3281

Guest
Já se snažím aby ten spolek chápal, že jsme jeden team, nesoukromničil si a podle toho jednal, většina si myslím to chápe a funguje to.
 

DeletedUser4336

Guest
No to je další věc, lidé nejsou uklikaní ze zadávání nebo sběru, ale jsou upřehazovaní úkolů.
 

aikomi

Mistr slova
JJ takhle by to mělo fungovat, aby všichni byli za jedno... Ale ne všichni jsou zastánci DS, a to taky musím respektovat. Jinak u nás to klape celkem na pohodu. :)
 

DeletedUser4169

Guest
No to je další věc, lidé nejsou uklikaní ze zadávání nebo sběru, ale jsou upřehazovaní úkolů.
No, mě dneska na betě přestali fungovat čísla na zadávání výrob. Neměl sem čas zatím studovat zda je to jen u mě, ale bez toho by prakticky nešlo aktivně hrát. Klikat na všechno myší, pff..
 

OldMaGorr

Mistr slova
Ano, je tomu tak. Po přepnutí do flashe vše na beta funguje OK. Děkuji.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Anamorka43

Pokročilý žák
Já teda nevím i když mám na ploše ostrovy ,tak jsem si to místo vyčarovala na par dilen i manufaktur :) Mě to nehnije,ale stojí a čeká jen na spuštění xD .Radši budu připravená.než nepřipravená .Pohoda klídek tabáček :)
 

Lovec Krys

Legenda
Číslama nahoře nad písmeny podle pozice (manufaktury 1(+)-4(č), dílny 1(+) - 6(ž), 1 = 3h/5min, 4 = 48h / 3h(v dílnách), 6 = 24h v dílnách).
Platí to pro všechny budovy, ve kterých se výroba zadává (včetně budov osadníků a dalších speciálních budov)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru