• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser1198

Guest
Vzhledem k tomu, že k hraní používám PC i mobil, nejsou pro mne motivace žádný problém, jen u sousedů jsem trochu laxní a v době DS a událostí je neklikám záměrně - šetřím si je na mince do úkolů. A systém je pro mne nastaven docela optimálně.
co se týká úkolů, snažím se dávat pozor, no občas se nezadaří, to je fakt a shodím si něco, co jsem měl skoro hotové, ale beru to jako svoji daň za nepozornost :) Celé by to vyřešilo něco jako je spoiler.... kliknu na ikonu, rozbalí se úkoly, vyberu si u jednoho zadavatele a totéž u druhého a "finito". Ale to už by bylo rozmazlování, ne? :D No a diamanty - věčně omílané téma. Já si je koupím a klidně použiju. Hra dostane co potřebuje a já také. Nedělám to nějak masivně, ale občas ano a každému je akorát prdík po tom zda vůbec či jak často to dělám.Kdo si je koupit (z jakýchkoli důvodů) nemůže nebo nechce se bude muset smířit s tím, že to jiní dělají a dělat budou i když to má dopady v mnoha oblastech - od volné plochy až třeba po žebříček. Z platících hráčů hra žije a vyvíjí se a proto jsou platící hráči ve výhodě - nevidím na tom nic špatného.
 

redking123

Pokročilý žák
Dobrodruzstvi jsme nebyli rozhodnuti jestli ano, ci ne. Nakonec to hrala vetsina. Ono je to primarne o tom kolik kdo ma mista.
Diamanty do toho asi nikdo necpe, nebo se tim aspon nechlubi.
Preklikavani ukolu je stale stejny opruz uz jen proto, ze jsou v nahodnem poradi a jeste navic preskakuji nahoru dolu. Docela bych rekl, ze tohle je jeden z duvodu, proc se do te pakarny nikomu nechce. Ostatne ve hre taky uz plnim jen hlavni linii a na ty cyklicke ukoly kaslu.
Jinak pri tom nadseni ve spolecenstvi bychom se asi i do top 10 dostali, ale hrali jsme, ze to chceme jenom dohrat. Nakonec i ten lotos byl a prisel mi uzitecnejsi nez ty baraky typu "jaxmedobry", ale treba jsem neco prehledl.

Kdyz uz jsme u te motivace - davam jen tomu, kdo dava me (babicka me ucila "pozdravit je slusnost, odpovedet povinnost" - tak nejak tak podle toho). Obcas jsem to obesel vsechno (ve spolecenstvi - sousedu uz mam trosku moc), ale primarne mi chybi kladivka a ty takhle nedostanu a minci mam prebytek.
Ty pytle minci jsem si dokazal nagenerovat sam i bez prochazeni okoli.

Diamanty jsem kupoval ze zacatku, nejdriv z blbosti, pak s presnym umyslem, co za to chci. Ted mi staci vygenerovane ve studni (rozhodne to neni 10% pravdepodobnost - spis tak 3%) a s tim co dostanu pri prechodu do dalsi kapitoly. Mozna by se ted vyplatilo vylepsit akademii, ale neni to nutne, takze by to byla spis odmena pri Inno. Vaham, na strane + je crafting (to je prijemne oziveni) a na strane - je a) preklikavani ukolu, b) diamanty maji jinou cenu v apce a v PC. Proste mile Inno presvedci me a dostanes 499,- ;-)

Mimochodem u toho craftingu by se mi libilo, kdyby barak sel, bud prodat (neco dostanu), nebo vrazit do craftingu, tak jako to, co je v inventari.
 

redking123

Pokročilý žák
Ne neskacou, tuhle chybu opravili uz dost davno, ale neni to rada 1. 2. 3. 4. ... Takhle to bylo mysleno. Nekde jsem to mel napsane, nevim jestli je ta posloupnost vzdycky stejna a stejna pro kazdeho.
 

Baxcze

Znalec fóra
Jak to tak pročítám tak se tu začíná často objevovat slovo "BREČÍŠ".Ne fak u toho nebrečím.To že někdo napíše že se mu něco nelíbí nebo že by to šlo udělat jinak není žádné brečení.Jinak doporučují si někde na netu najít význam toho slova aby byli dotyční v obraze co to vůbec znamená.
Byl jsem přesvědčený že na forum může každý napsat svůj názor co se mu líbí nebo ne nebo napsat třeba nějaké řešení.To že se to někomu nelíbí je každého věc snad ne...a pak to ještě dorazí tím že už něco podobného psal a další bla bla bla...
Na téma DS se tu vedou diskuze už dlouho a každý má na to svůj názor a každý to nějak vidí ale určitě nebudu někoho soudit nebo odsuzovat jen proto že má na něco jiný názor než já.Já se na fungování DS nějak dívám je to můj názor ale nikomu ho nevnucuju.Byl bych rád kdyby si někteří odpustili ty svoje rádoby inteligentní poznámky.Buď to se tu budeme bavit jako lidi nebo se tu budeme chytat za slovo jak "kočku za ocas".
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Ach jo..proč lidi musí neustále brát osobně, když se jich to vůbec netýká o_O
Milý @Barxcze ,

se tu začíná často objevovat slovo "BREČÍŠ".Ne fak u toho nebrečím
..věř mi, že u toho nikdo "nebrečí", je to myšleno ironicky :p

Byl jsem přesvědčený že na forum může každý napsat svůj názor
..a buď nadále o tom přesvědčen, neb každý si může psát své názory v rámci pravidel fora :rolleyes:

Na téma DS se tu vedou diskuze už dlouho a každý má na to svůj názor a každý to nějak vidí
..ano ano, forum je tu od toho, aby se ty názory nějakou formou prezentovaly a to, že jsou negativní, svědčí o tom, že se s daným problémem dlouhodobě nic viditelně neděje a tady je to právě sekce kolem DS. A třeba díky těmto negativním ohlasům se to jednou zlomí...třeba :D

kdyby si někteří odpustili ty svoje rádoby inteligentní poznámky
..no vidíš, ještě že nikoho nejmenuješ, neb by to už možná bylo na hraně s urážkou :cool:

Buď to se tu budeme bavit jako lidi
..nikdo tu neštěká, nemňouká a z drtivé většiny komentářů jde cítit inteligence...takže jsem přesvědčen, že se tu jako lidi bavíme ;)

nebo se tu budeme chytat za slovo jak "kočku za ocas".
..byl jsi první, kdo se právě chytal slova jak "kočku za ocas"


Ber to prostě s nadhledem. Jsem tu na foru téměř každý den a to už přes 1,5 roku..komentů mám minimum. A za tu dobu se tu vystřídalo hodně chytrolínů a oproti nim je i Mr."T" slabý odvar..:p:p;):cool: ..ale proč bych se virtuálně nasír.a.l. ? Prostě to příště přejdi, vem si z toho komentu jen to věcné a jdi dál ;) Jsou důležitější věci v životě než vystouplá žíla na čele :)
 

ElfNostradamus

Veterán
DS beze změn, nemotivující..... tj. klikání a klikání a odměny pouze ty dílčí za jednotlivá kola lze považovat za ,,dobré,, ...takže za mne nemá smysl tomu věnovat tolik času! a sil! + navíc už vůbec ne něco bourat! ...a jak jsem již avizoval pojedu /i náš spolek/ pouze lážo plážo pro odměnu za 3.kolo. Hodně štěstí
 

luterina

Veterán
@ElfNostradamus, lážo plážo, přesně to jsem napsala že pojedeme i k nám do Sněhuláka :)

nemůžu nikde najít obrázky mapy s požadavky odznaků, nevíte kde jsou prosím k dispozici?
 

Angedev

Velmistr písma
@Baxcze : Tak samozřejmě nikdo neví, kterou verzi vyberou tady, ale na betě byla tahle verze a dá se předpokládat, že tady bude stejná :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
spreadsheet.png
Taky jen proběhneme zelená-zelená-modrá, posbírat a konec. Cesta nejmenšího odporu, jen 15 náhrdelníků, jinak nic delšího. Zboží, které toto schéma vyžaduje na oranžové se dá podstatně lépe zužitkovat v turnajích a jinde.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
No závisí od toho či je zimný alebo letný čas, v jednom o 13tej, druhom o 12tej. Nikdy si nepamätám kedy ktorý, ale @Angedev to bude vedieť. :)

Zároveň pripomínam, že kompletné prehľady hodnôt odmien z dobrodružstiev už nájdete v téme Speciální budovy.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Asi to bude nahodilé, jelikož jinak by začínalo vše stejně. A výzva začala po 13té, FA po dvanácté :)
 

Angedev

Velmistr písma
@iDavis : Na jaŘe se čas posouvá dopŘedu, na podZim doZadu ;) Takže v létě začíná vše později :)

@athlan : Proč začala výzva o hodinu později netuším, na španělském serveru ji měli vyhlášenou taky od 12 (tady pro jistotu čas neuvedli vůbec :D). Možná na poslední chvíli zjistili nějaký problém a pro jistotu to odložili...
 

OldMaGorr

Mistr slova
Taky jen proběhneme zelená-zelená-modrá, posbírat a konec. Cesta nejmenšího odporu, jen 15 náhrdelníků, jinak nic delšího. Zboží, které toto schéma vyžaduje na oranžové se dá podstatně lépe zužitkovat v turnajích a jinde.
Realita je jinak - zatím 1. mapa celá, 2. mapa celá modrá+zelená+tři body na oranžové a na 3. mapě, když jsme byli po 40 hodinách hry první tak jsme si řekli, že fakt brzdíme. Jako cvičení koordinace dobré, ale hrotit to nebudeme. A zboží opravdu užijeme lépe v turnajích.
FireShot Capture 10 - Elvenar – fantasy budovatelská hra - https___cz2.elvenar.com_game.png
 

ElfNostradamus

Veterán
Otázka na spolek v cz2 Míšin bílý balet: bude váš nový člen aramis4 s tvrdě propracovaným městem /přijat 16.1. před DS / již natrvalo vaším členem či po dobrodružství někam uklizen?
 
Nahoru