• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser341

Guest
Jo, samá pozitiva :)
Já bych hlavně čekal, že tu "opravu" otestují nejdřív na betě, takže... No uvidíme :)
 

Baxcze

Znalec fóra
iDavis...strašně rád bych chtěl věřit tomu co píšeš že budou lepší odměny ale velmi o tom pochybuju.Sice už tu bylo hooodně ohlasů jak to nestojí za tu námahu ale nepřipadá mi že by se k tomu někdo od nich vyjádřil že se chystají změny a budou lepší odměny.Takže zůstávám v klidu.Spíš čekám že to bude opět k naštvání.
 

Darkness2613

Guest
@Hermód :
Drazí lidé a elfové,
už je to skoro měsíc, a tak jistě vyhlížíte další kolo dobrodružství společenství. Pro ty nedočkavé z vás tedy přinášíme nové kolo dobrodružství již příští pondělí, tj. 25. června, jako vždy v odpoledních hodinách.
Ujistěte se tedy, že jste náležitě připraveni!

Tak tato hláška mi přijde jako výsměch, nedočkaví v tomto případě mohou být jen 2 typy lidí: sadisté - ti se těší jak budeme klikat stále "ohlupujícně" dokola a potom masochisté - to jsou ti, kteří se snad náhodou na tuto akci těší.
Akce tohoto typu už naprosto stírá pojem "HRA", možná poprvé bylo dobrodružství zábava, protože to bylo něco nového, ale i opakovaný vtip, přestává být vtipný. Pokud by se tento "zábavný" prvek hry vyskytoval jedenkráte za čtvrtletí, tak by byl možná únosný, ovšem forma, jakou tvůrci volí a strkají ho stále dokola, vzbuzuje spíše odpor a znechucení. Stejné jsou reakce napříč všemi herními servery i na mezinárodních skupinách FB.
Za mě palec dolů :(o_O.
 

DeletedUser341

Guest
Nevím, do které z těch skupin patřím, ale já se na dobrodružství vždy těším - pořád doufám, že ho vylepší :)
Jakmile dojdeme na konec a začne jáma, už se těším na konec, to je pravda, ale jsem rád, že bude nové dobrodružství
 

DeletedUser5601

Guest
no, já se třeba těším, až se v té "hře" konečně dostanu alespoň k první truhle, ale vzhledem k tomu, že jsem v našem společenství nejpokročilejší a to se teprve blížím ke konci 3. kapitoly, tak je to trochu nemožné.... :( zvláště, když za celé společenství hrajete sami, protože zbytek prostě nezapne počítač
 

Angedev

Velmistr písma
@ledova kraska : Tak to chce jiné společenství :) Odznaky jsou nastaveny tak, aby je mohli získávat i malí hráči, ale pokud hraješ sama, tak je samozřejmě náročné dosáhnout na odměny... O surovinách nemluvím, ty někdy jsou požadovány, někdy ne, ale pokud ano, to množství bývá pro malé společenství smrtící...

A teď mě ještě napadl zvídavý dotaz :D Při minulém dobrodružství probíhal event na mobilu jako náhrada, protože v appce ještě nebylo dobrodružství zavedeno... Jak to bude tentokrát? Máme očekávat úkolovou řadu nebo už bude dobrodružství funkční i v mobilu? Nebo mají hráči používající pouze aplikaci prostě smůlu? :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5601

Guest
Angedev: jasně, ale sama jsem ho zakládala, takže k němu začínám mít citový vztah (kecám, už ho mam :) ) a taky konečně začíná fungovat tak jak má, když teď turnaje běží i v aplikacích, proto jsem do budoucna optimistická...
každopádně, jednou se k té truhle dostanu a o to bude moje radost větší ;)
 

Mistylady

Znalec fóra
@ramaloke: sadistický masochista jedině :D

Jinak dobrodružství mě baví, vždycky to uhrajeme na všechny truhly, ale je pravda, že je to moc často. Jednou za dva měsíce by úplně stačilo.
 

Baxcze

Znalec fóra
Klidně ať je dobrodružství třeba každej tejden ale je potřeba ze hry a to nejen při dobrodružství odstranit to tupý proklikávání úkolama a odměny za to rapidně zlepšit!!!Zdá se mi že dobrodružství je náročnější než jakýkoli event a z eventu jsou lepší odměny jak z DS.Docela postavený hlavu.
 

DeletedUser5136

Guest
ale to je jen obecné povídání o dobrodružství. Na úvodní stránce píšou, že nevědí a myslím, že neví nikdo, i když bychom rádi :)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

LuciskaCh

Mistr slova
Taky píšu, že to tak vypadá, ne že to tak bude ;)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Richardll

Učedník
no, já se třeba těším, až se v té "hře" konečně dostanu alespoň k první truhle, ale vzhledem k tomu, že jsem v našem společenství nejpokročilejší a to se teprve blížím ke konci 3. kapitoly, tak je to trochu nemožné.... :( zvláště, když za celé společenství hrajete sami, protože zbytek prostě nezapne počítač

Ahoj tak pojt k nam, radi uvítáme aktivni hrace...
 

DeletedUser5601

Guest
@richardll:
vážně díky, já chápu, že by to byl asi rozumný krok a už jsem i nad tím párkrát přemýšlela, ale nechci se vzdávat a přesně tak by mi to přišlo
prostě v pohodě, mě neřešte
 

DeletedUser3225

Guest
Tak tato hláška mi přijde jako výsměch, .......
Akce tohoto typu už naprosto stírá pojem "HRA", možná poprvé bylo dobrodružství zábava, protože to bylo něco nového, ale i opakovaný vtip, přestává být vtipný. Pokud by se tento "zábavný" prvek hry vyskytoval jedenkráte za čtvrtletí, tak by byl možná únosný, ovšem forma, jakou tvůrci volí a strkají ho stále dokola, vzbuzuje spíše odpor a znechucení.
Za mě palec dolů :(o_O.
Mám naprosto stejný dojem....jen teď jsem zvědavý na ty "super" odměny... ikdyž už jsem byl nejednou svědkem,že se tu člověk za něčím žene a před cílovou páskou či po protnutí prostě změní odměny...
Radši bych ten letní event....přeci jen je to o nečem jiném,než jak ovečka klikat a klikat...stejně nemám místo a opět deklaruji,že nebudu bourat budovy,abych dokola těžil odznáčky jak pionýr před přísahou...
 

OldMaGorr

Mistr slova
Hra by měla přinášet zábavu. Od toho má zatím systém DS hodně daleko. Nebo Vás to klikání baví?
Přitom je zcela zbytečné. Úkoly jsou loženy - ty jsou dány mapou. Takže by žádné ikonky odznaků pro výběr co se má dělat ani nebyly potřeba a odznaky by se načítaly automaticky se splněním požadavků - např. farmář vytvořením pěti košíků.
A taky by nebylo od věci mít kromě přehledu o svých odznacích taky přehled o odznacích celého společenství, stačil by druhý sloupec vytvořených odznaků vedle vlastního přehledu.
Stejně si to nakonec všichni kdo hrají aktivně nějak tvoří - my například sdílenou web tabulkou.
 
Nahoru