• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser3685

Guest
Tak toto je druhý event za dva týdny ze kterého nedostaneme vůbec nic, jako jak máme získat 70k surek? Máme modrou, zelenou a na žlutou cestu nemáme surky a přesto němůžeme vyzvednout ani první odměnu, což je ještě k tomu nějakých 14k zlata a 7k zásob, jako to co do toho vložíte je 30x víc než to co z toho získáte, takže za mě a naše společensví je tento event fakt na houby...
 

DeletedUser2308

Guest
Len včera som na Vinyandoru začal hrať dobrodružstvo.Založil som si spoločenstvo a pustil sa po modrej.A už prvú truhličku mám.A som sám.Tak nechápem,,ako to,že nemáte ani tú prvú?:eek:
 

DeletedUser3685

Guest
Ona nejde vzít,... velitelka z ali a velvyslanec mají dovolenou nebo co...
 

DeletedUser3685

Guest
Takže jsme kvůli nim dělali modrou cestu úplně zbytečně...
 

DeletedUser2308

Guest
A ste len samí členovia?Tak členovia to asi vyzdvihnúť nemôžu ...
 

DeletedUser2917

Guest
Jak je to s tou bezednou jámou?? Ty úkoly se opakují, dají se přeskakovat, nebo když nám bude chybět něco na první, tak máme smůlu i s ostatními?? Díky!!
 

DeletedUser1964

Guest
Dobrodružství bylo super - ještě stále bojujeme o body v Bezedné jámě :)
Mám dotaz - jak jsou bodovány jednotlivé cesty - všechny stejně nebo je každá jiná? Nějak jsem to nestíhala sledovat.
 

DeletedUser467

Guest
Jednotlivé střety v 1. stupni byly za 100 bodů, ve 2. stupni za 200 bodů a ve 3. stupni za 300 bodů. Poslední střet u každé trasy byl za 0 bodů. Střety v bezedné jámě jsou za 50 bodů.
 

Anamorka43

Pokročilý žák
super akce :), na to že nás je pár máme všechny odměny.Před koncem jsme jeli kousek modré.Dostali jsme i na 2 hodiny na snížení času,plus 2.000 bodů do spolku.:D Jsme prostě malý,ale šikovný.Jen jsem úplně hotová x D
 

DeletedUser1964

Guest
Dozvím se někde výsledky? Na kterém místě jsme nakonec jako spolek skončili?
Jinak jak už jsem psala - SUPER.
 

Kameron

Znalec fóra

Přehled události



V spoileri nižšie prikladám prehľad, v ktorom som zhrnul a rozpísal dôležité informácie o tomto novom evente. :)

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 4.9.2017
Koniec: 10.9.2017

FellowshipAdventures_Banner01.png

Behom akce je dostupná 1 úkolová sada...
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_kolov_sada1.png
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_kolov_sada2.png


Úkolová sada ponúka 10 úloh. Tie sa budú objavovať súčasne od 2 zadávateľov, sprístupňovať v náhodnom poradí, môžu sa odmietať, opakovať a za každú jednu úlohu je ako odmena predmet, ktorý bude potrebný pre ďalšie plnenie akcie.
1Vyrob 50x nápoje
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet1.png
1x Odznak trpasličího pivovaru
2Vyrob 35x jednoduché nástroje
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet2.png
1x Odznak cechu lesních duchů
3Vyrob 20x chlieb
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet3.png
1x Odznak pekářského cechu
4Vyrob 10x pokročilé nástroje
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet4.png
1x Odznak tesařského cechu
5Vyrob 5x košík jídla
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet5.png
1x Odznak farmářské kvality
6Vyrob 5x sada nástrojov
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet6.png
1x Odznak kovářského cechu
7Vyrob 1x mramorová mozaika + vyrob 1x vzácny prsteň + vyrob 1x drevená figúrka
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet7.png
1x Luxusní flakónek
8Vyrob 1x okrasné sloupoví + vyrob 1x válečná maska + vyrob 1x dřevěná truhla
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet8.png
1x Zlatý náramek
9Vyrob 1x obdivuhodný oltář + vyrob 1x obří glóbus + vyrob 1x přepychové křeslo
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet9.png
1x Diamantový náhrdelník
10Vyrob 1x pohádková fontána + vyrob 1x elegantní pec + vyrob 1x královské lože
EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_predmet10.png
1x Elegantní socha

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_ilustr_cia2.png

Nové predmety získateľné v úlohách sú potrebné na riešenie stretov na mape akcie. Zatiaľ čo úlohy plní každý samostatne, na riešení stretov sa podieľa celé spoločenstvo. Jeho úlohou je nájsť vhodnú cestu a stratégiu tak, aby sa dostalo k zlatej veži. Po jej dosiahnutí môžu členovia s hodnosťou velvyslanec alebo vyššou začať ďalší stupeň mapy. V tabuľke nižšie sú vypísané všetky strety na mape vo všetkých troch stupňoch:


EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_tabu_ka.png

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_tabu_ka_v_rob.png

Doporučení: Pokiaľ vám záleží na získaných bodoch do eventového rebríčka, uistite sa že ste vyriešili všetky strety predtým, ako spustíte ďalší stupeň.

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_ilustr_cia.png

Na konci každého prejdeného stupňa čaká spoločenstvo zlatá veža s truhlicou odmien:

Stupeň 11x déšť mincí (15%)
1x příděl zásob (15%)
Stupeň 21x déšť mincí (25%)
1x příděl zásob (25%)
1x Hnízdo orků
Stupeň 31x déšť mincí (50%)
1x příděl zásob (50%)
1x Kouzelná chatrč na manu

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_ilustr_cia.png

Spoločenstvá získavajú za prechádzanie mapy body do rebríčka "Dobrodružstvá spoločenstiev". Špeciálnymi odmenami bude na konci akcie odmenených TOP 50 spoločenstiev:

1. miesto1x Znovuzrození Fénixe
3x zesilovač (14 hod)
15000 bodov spoločenstva
2. miesto1x Fialové vejce Fénixe
2x zesilovač (14 hod)
10000 bodov spoločenstva
3. miesto1x Mysteriózne magické vejce
1x zesilovač (14 hod)
8000 bodov spoločenstva
4-7. miesto1x zesilovač (8 hod)
6000 bodov spoločenstva
8-12. miesto1x zesilovač (5 hod)
5000 bodov spoločenstva
13-20. miesto1x zesilovač (5 hod)
3000 bodov spoločenstva
21-30. miesto1x zesilovač (2 hod)
2000 bodov spoločenstva
31-40. miesto1x zesilovač (45 min)
1000 bodov spoločenstva
41-50. miesto1x zesilovač (30 min)
500 bodov spoločenstva

Zoznam odmien:

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_top_odmeny.png

EL_-_dobrodru_stv_spolo_enstiev_-_odmeny_zlatej.png
Ahoj, jsou někde k přečtení konečné výsledky soutěže? Díky
 

DeletedUser1964

Guest
No třeba po skončení turnaje se dá zjistit, na kterém místě jako spolek jsme, tak proč ne tady? V neděli večer jsme dost bojovali a než jsem šla spát byli jsme na nějakém 18. místě (Winyandor), ale jak to nakonec dopadlo netuším - opravdu nemůžu čekat do 24.00 než Dobrodružství skončí. Docela mě mrzí, že to nikde nezjistím.
 

Mistylady

Znalec fóra
No třeba po skončení turnaje se dá zjistit, na kterém místě jako spolek jsme, tak proč ne tady? V neděli večer jsme dost bojovali a než jsem šla spát byli jsme na nějakém 18. místě (Winyandor), ale jak to nakonec dopadlo netuším - opravdu nemůžu čekat do 24.00 než Dobrodružství skončí. Docela mě mrzí, že to nikde nezjistím.

Skončili jsme 15ti :))
 

DeletedUser2917

Guest
mě to také zajímá, nevím, jak jsme dopadli. Poslední úkol jsme splnili někdy po 22hod, pak už jsme neměli co dát.... A čekat skoro 2hodiny na výsledky?? Také bych ráda výsledkovou listinu, jako je na turnajích!!
 

DeletedUser2917

Guest
Tak jsme se se společenstvím dostali dál, než jsem čekala, což je super. Celkem jsme komunikovali, taky super. Ale stojím si za tím, že ty odměny jsou fakt mizerné.... Z posledních 2 eventů mám 4 skoro stejné stavby (trocha kultury, nějaké zásoby, nutnost napojit na cestu...). Postavila jsem 1 a to jen proto, že jsem zrovna měla místo. Ostatní 3 mi budou strašit ve skladu... Takže snaha celkem k ničemu. Společenství jsem podpořila ráda, ale i tam ta odměna... no celkem k smíchu. Krom těch prvních 3 míst, na která se "normální" společenství fakt nedostanou... 2000b do celkového žebříčku?? To je trochu k smíchu. Brala bych něco jako XY (500-1000-2000-3000) bodů za KAŽDÉHO zapojeného člena, aby to mělo ve finále nějakou pořádnou hodnotu. Zkrátka, věnovali jsme tomu intenzivně týden času a ty odměny tomu prostě neodpovídají.... Když to srovnám např. s odměnami z Pochodu stád, kdy za pár úkolů si člověk něco vylosoval a to něco vždy bylo víc, než tady odměna ve věži... Popř. někomu i stačilo jen sbírat řepy v okolí města a měl slušnou odměnu za nic...
 
Nahoru