• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser1977

Guest
ono to jede furt za méně bodů, ale nevíme co nasleduje dál za úkoly ..
 

DeletedUser467

Guest
@jacktenrek, @OrickJ Viz spoiler ;)

V bezedné jámě (=režim výzvy) se dokola opakují 3 úkoly. Za každý vyřešený úkol je 50 bodů.
1) 3x tesař, 3x farmář, 3x kovář
2) 3x flakón, 3x náramek, 3x náhrdelník
3) 3x pivovar, 3x duch, 3x pekař

Informace je převzata z bety. Nezaručuji tedy, že nedošlo ke změně.

@Zharthuru Můžeš si udělat společenství a být v něm sám ;)
 

DeletedUser3968

Guest
Taky by mohlo být dobrodružství na víc dní,hraju to jenom s manželkou a do vetšího spolku se neženu.lvl 1 hotovej a 2lvl už nestihneme.Nešlo by takovýdle pěkný eventy dát na delší dobu? Nebo udelat i pro menší guildy...
 

DeletedUser1089

Guest
No, my to z celého cechu hrajeme čtyři. Závratná rychlost se nekoná. Naštěstí jsme to ani neočekávali. Co mi chybí, je seznam věcí, které mám za splněné úkoly. Ať hledám, jak hledám, nikde jsem to nenašla. A tak u každého bodu na odemknutí tápu. A pokusem a vyloučením přicházím na to, co mám a co nemám. Pokud ten seznam nikde není, znamená to, že netápu sama. Pokud jsem jen slepá, poraďte mi, prosím, kam se mám kouknout. Když může být seznam na suroviny, runy a získané odměny v inventáři, mohl by být i tento dočasný seznam. Pro přehlednost by to bylo fajn. Tohle mě dost otravuje. Jinak je fajn to kolektivní snažení. Něco takového tu chybělo.
 

DeletedUser1977

Guest
No, my to z celého cechu hrajeme čtyři. Závratná rychlost se nekoná. Naštěstí jsme to ani neočekávali. Co mi chybí, je seznam věcí, které mám za splněné úkoly. Ať hledám, jak hledám, nikde jsem to nenašla. ...
ono je to na té stránce s úkolama nahoře zhruba uprostřed nad "Dobrodružství společenství" je čtvereček s kroužkama rolovátko a tam máš přehled co jsi už vytvořila :)
 

DeletedUser2917

Guest
Víte, prosím, někdo, kdy PŘESNĚ bude tahle akce končit?? Díky!
 

DeletedUser1964

Guest
A ví někdo, kdy bude další? Bude to jako turnaje každý týden nebo 1 x za měsíc nebo úplně náhodně?
 

Silver Whisper

Guest
Krásná akce, děkujeme za ní :);). Když jsme se všichni sehráli, šlo to jako na drátkách. Lidičky spolupracovali, bavili se na chatu jako nikdy, takže super :D. Vybrali jsme jednu cestu k vrcholu a dosáhli ho 3x :D:D:D. A teď už jen jáma, hezky v klídku a nikam nespěchat :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
@Gizelaa Na fóru bety psal manažer komunity, že mají v plánu tato dobrodružství dělat v průměru jednou za měsíc. Budou brát při jejich spouštění ohled na ostatní eventy, aby se to nepřekrývalo a nebylo toho moc za sebou. Prý dostávají zpětnou vazbu od lidí, že eventy jsou moc často.
 

DeletedUser1964

Guest
děkuji :)

//odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
Soutěž končí přesně o půlnoci, nebo jde až do oběda a tak? :D nebo před půlnocí zítřka =)

Děkuji za odpovědi ;) =)
 

DeletedUser1643

Guest
Tak tedy už to tady myslím padlo, ale fakt by měli zvážit, jestli by se odznaky nemohly házet na jednu hromadu. Odtud by je pak velitel/zástupce mohl přiřazovat. Tahle mechanika, kdy si to každý dává sám, je otřesná. Zejména u pitu.
 

Maxa

Znalec fóra
Kdy bude 10. zaří ? za 366 dní ? :D

Jiank souhlasím s tou hromadou. Ono sledovat kdo co ma je děsný. Kdyby alespon byly v chatu a poště funkční odkazy, ale to by asi byl přezitek.
 

DeletedUser3997

Guest
Co to protáhnout alespoň o den? Kvůli malým společenstvím... nemáme moc šanci stíhat, když jsme 4 :) ale jinak super, jen kdyby nás bylo víc je to lepší, takhle je to frustrující :)
 

GorGlin

Veterán
Tohle jsme říkal už dávno, je to akce jen pro pár vyvolených společenství, které mají dostatek aktivních hráčů.
Na našem světě má desátý polovinu bodů co první.
Podobně jako turnaj, desátá bedna je jen pro vyvolené.
 
Nahoru